[Dumahh] Koniec FO - pożegnanie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak dla mnie to nie kombinuj z jakimś zaokrąglaniem, tylko dosztukuj.
Jak dosztukujesz i pomalujesz będzie wyglądała jak oryginał.
  
 
Cytat:
2008-10-09 22:14:31, kolo21dg pisze:
zaokrąglanie raczej odpada musisz dosztukować Zapodaj fote dokladki przedniej !! a tak na marginesie kopiłeś fele od zioomka ode mnie z osiedla




Przednią dokładkę będę miał w poniedziałek. Co do felg, to masz rację, kupiłem je od kogoś z Dąbrowy rok temu.

Cytat:
2008-10-09 23:09:51, deathrider_85 pisze:
Jak dla mnie to nie kombinuj z jakimś zaokrąglaniem, tylko dosztukuj. Jak dosztukujesz i pomalujesz będzie wyglądała jak oryginał.



Też raczej się skłaniałem do sztukowania. Dodatkowo cały czas aktualny jest plan z czarną maską i grillem. A najpiękniejsze jest to, że zakupiłem maske z garbami, którą przywioze w poniedziałek razem z dokładką

Cytat:
2008-10-09 23:06:55, Witex88 pisze:
Hmm nie pamiętam gdzie ale chyba ja mam zbędną lotkę do oriona. Jutro jak nie zapomnę to zerknę.



Witex obadaj co masz niepotrzebnego, chętnie odkupie Zwłaszcza przydałaby się lotka na klapę (tylko taka delikatna)
  
 
Przymierzyłem sobie dziś garbatą maskę. Fotka niewyraźna, bo z braku czasu musiałem ją montować po ciemku. W sobotę zabawa z dokładkami zderzaków. Jak ukończe to podziele się większą ilością fotek. Maska pójdzie prawdopodobnie w czerń wraz z grillem, lub w kolor auta. (bardziej jednak skłaniam się ku czerni)




  
 
Cytat:
2008-09-07 12:45:02, Dumahh pisze:
Acha no i zapomniałbym, mam drugą maskę od dawcy silnika, pomaluje ją na czarno, tak samo zrobie z atrapą grilla i zobaczymy jak to będzie się prezentować z niebieskim nadwoziem.

Powiem Ci że będzie całkiem nieźle, ja wymieniłem tylną klapę na czarną z powodu rudej, a że czarny się całkiem nieźle komponuje z tym kolorem nadwozia to tak zostanie i przód też pójdzie w czarny.
P.S. Kolor nadwozia mam identyczny, jakbyś chciał zobaczyć jak to wygląda to mogę zrobić fotkę i pod wieczór wkleić
  
 
Cytat:
2008-10-16 07:44:10, skorpion19 pisze:
P.S. Kolor nadwozia mam identyczny, jakbyś chciał zobaczyć jak to wygląda to mogę zrobić fotkę i pod wieczór wkleić



To jakbyś mógł to wklej. Dzięki
  
 
Tak to wygląda


trochę przybrudzony ale coś widać
  
 
Cytat:
2008-10-16 19:15:34, skorpion19 pisze:
Tak to wygląda trochę przybrudzony ale coś widać



No faktycznie, fajnie się komponuje. A więc maluje w czerń
  
 
fajnie fajnie
  
 
Dziś wieczorem zabieram się do montażu dokładki przedniej. Jutro pochwalę się efektem. Macha z grillem pójdzie w czerń w listopadzie.
  
 
Lipa Lotka została sprzedana
  
 
ja bym mogl miec podobna na sprzedaz, jesli bylbys zainteresowany... jutro pewnie zrobie fotke to Ci wysle na priva...
  
 
Dokładka założona, trochę pękła na dole w połowie, muszę jakoś podkleić, ale wygląda fajnie według mnie. Generalnie nie spodziewałem się że będzie tak nisko, tylko czekać jak ją zostawie na jakimś progu
Oceńcie sami:






  
 
Dokładka sprawdzona na trasie. Jest ok, jak się nie wjeżdża w duże dziury i garby
  
 
Wedlug mnie do niczego nie pasuje ta dokladka
  
 
Co do dokładki ... trochę nie pasuje to seryjnego zderzaka
tylna klapa moim zdaniem, komponować będzie się z czarną maską pod warunkiem że dach też będzie czarny.
Ale nadal zostaję przy tym że wszystkie elementy powinny być w jednym kolorze...
  
 
Cytat:
2008-10-19 11:47:57, mefis22 pisze:
Wedlug mnie do niczego nie pasuje ta dokladka



Eeeeee głupoty gadasz, do Ibizy pasuje idealnie ;P
  
 
Cytat:
2008-10-19 11:47:57, mefis22 pisze:
Wedlug mnie do niczego nie pasuje ta dokladka



A mnie sie podoba. Samochodzik wygląda z przodu masywniej, bardziej sportowo, będzie przynajmniej coś innego, a nie ciągle każdy ładuje zderzaki Rs-a

A co do czarnej tylnej klapy, to nie są zdjęcia mojego samochodu tylko użytkownika skorpion19.

Ja mam plan pomalować tylko przednią machę i grilla. Póki co jest biała, a i tak wygląda fajnie

Zapodam pare fotek








  
 
W weekend zabrałem się za dopieszczenie dokładki przedniej. Pomalowana na czarny mat, oraz obcięta trochę z dołu (zamiatałem ulice na każdych nierównościach ). Z dokładki tylnej muszę zrezygnować, chyba że dostane typową do oriona. Maska raczej do wiosny zostanie biała, bo mi się podoba




  
 
A gdybyś podniósł tą dokładkę o 2 cm, żeby przykryła przetłoczenie z dołu zderzaka

Bo teraz wygląda jak by były 2 dokładki.
  
 
Cytat:
2008-10-26 16:21:17, Snale pisze:
A gdybyś podniósł tą dokładkę o 2 cm, żeby przykryła przetłoczenie z dołu zderzaka Bo teraz wygląda jak by były 2 dokładki.



Dołożę jeszcze jedną pod czarną, będą trzy

A tak serio to na żywo wygląda to fajnie. Nic dodać, nic ująć. Dokładka zostanie tak jak jest, dopóki jej nie urwę na naszych zayebistych drogach.