Szukanie dziury w calym

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam pytanko cz mozna w antene 5/8 z bielska białej bedacej na bloku 4 pietrowym i maszcie 2.5metra zastosowac wedke bambusowa w sirodek anteny aby uchronic 3 dolne sekcje wysuwane przed wiatrem i uszkodzeniem.myslalem jeszcze nad wstrzyknieciem pianki montarzowej lecz jak ta pianka namoknie nie zmieni parametrow elektrycznych antenynull
  
 
Bambus jest elektrycznie obojętny, więc nie powinien zmienic działania anteny.
Pianka to nie byłby dobry pomysł, bo jest krucha i gdy antena sie wygnie pianka by popękała
  
 
dzieki wiem wszystko ale jak bambus zamoknie to juz przewodzi i skraca promiennik ale pewnie cos za cos ale mimo wszystko teraz te pogody dynamiczne i lamia sie te anteny nic sie nie poradzi
  
 
Cytat:
2008-08-09 13:00:23, optrew pisze:
mam pytanko cz mozna w antene 5/8 z bielska białej bedacej na bloku 4 pietrowym i maszcie 2.5metra zastosowac wedke bambusowa w sirodek anteny aby uchronic 3 dolne sekcje wysuwane przed wiatrem i uszkodzeniem.myslalem jeszcze nad wstrzyknieciem pianki montarzowej lecz jak ta pianka namoknie nie zmieni parametrow elektrycznych antenynull


Te wędki wstawialiśmy 15 lat temu, wszystko co włożysz w środek nie ma wpływu na parametry elektryczne ANTENY, wzmacnia ją mechanicznie,
Marek
ps. Użyj opcji czerwone podkreślenie i poprawiaj błędy