2107 morphio - Strona 47

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Marzyć to sobie można ale zejdźmy na ziemię, realny plan to poskładać silnik w serii i zapakować do grata. Jak to się uda w bieżącym sezonie to będę bardzo zadowolony

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
morphio, przy takich wynikach mam pytanie - ile waży bolid?
  
 
Cytat:
2019-03-11 14:42:14, Nowy_ pisze:
morphio, przy takich wynikach mam pytanie - ile waży bolid?



I jakie przełożenie cyfra?
  
 
prawdę mówiąc nie pamiętam, kiedyś go ważyłem na wadze na złomie i coś koło 900 kilo to było ale czy 870 czy 930 ??? nie pamiętam, podjadę kiedyś znowu na wagę to się dowiemy

co do przełożeń ... skrzynia biegów oryginalna, póki co jeszcze 4ka choć dla samych dojazdów zastanawiam się nad włożeniem 5ki ale wtedy to już trzeba będzie ją naprawiać a nie wymieniać za 200 czy 300 złotych, tak jak to robiłem do tej pory przełożenie główne 4.44
  
 
Cytat:
2019-03-12 05:36:07, morphio pisze:
prawdę mówiąc nie pamiętam, kiedyś go ważyłem na wadze na złomie i coś koło 900 kilo to było ale czy 870 czy 930 ??? nie pamiętam, podjadę kiedyś znowu na wagę to się dowiemy



Chyba poniżej 900 bym obstawiał. Ruski LOTUS Dzięki za odpowiedź.
  
 
2019-04-17

Korzystając z dobrodziejstw wiosny przyszły chwile na podłubanie przy aucie.
Jak auto stoi to się psuje, więc ... taka sytuacja

Sparciał przewód paliwowy i zaczęło ciec, fest sparciał ale fest nie ciekło na całe szczęście.
Założyłem nowy przewód i zauważyłem że napinacz alternatora pękł.
Więc zrobiłem nowy
Przy tej okazji zauważyłem że ... nie mogę ufać mojemu regulatorowi ciśnienia paliwa.

Hińszczyzna, to chyba tylko w gastronomi jest zajebista ....


to powinno się w kwietniu tutaj znaleźć a nie w wątku 2104
żeby było śmiesznie to nic prawie się od wiosny nie zmieniło co z tego że samochód prawie skończony jak nigdzie nie jeździ ...
  
 
wciąż mam zajebiste problemy z obrotomierzem ... nie wiem co tam wsadzić żeby to chodziło
  
 
zamówiłem sobie 3 tygodnie temu mały oscyloskop, żeby dowiedzieć się jaki sygnał wychodzi z ecu silnika bo mnie już nosi ... pomyliłem swój nr telefonu, tak zwana literówka, i moja przesyłka jest nie od odebrania z paczkomatu a nadawca nie może nic zmienić ... to wszystko na złość się chyba robi ...
  
 
Oscyloskop doszedł prawie dwa tygodnie temu - nie miałem i dalej nie mam czasu żeby coś zrobić, trzy tygodnie siedziłem w domu z córką na chorobowym, szlag i wodorosty ..