Polecani i nie polecani sprzedawcy z Allegro

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zakładam wątek abyśmy mogli dzielić się doświadczeniem na kogo uważać i u kogo warto kupować. Wątek tylko o tym na kogo trzeba uważać byłby zbyt pesymistyczny. To tak żeby nie offtopicować w Ciekawostkach z Allegro".
  
 
Na forum ogólnym już jakiś czas mamy podwieszone pewne ostrzeżenia Klik tutaj

pozdr
  
 
Myślę, że im większa jest ilość miejsc, w których można znaleźć takie informacje tym lepiej. Poza tym ten wątek ma nie tylko być o łobuzach ale i o osobach godnych polecenia, a takich na Allegro też jest sporo.

Cytat:
2008-09-30 00:43:11, Rys1977 pisze:
jak ktos chce poczytac o typach z elizowki, reklamowanych przez syna wlasciciela "muzeum" to tu jest link na youngtimer



Z tego co zrozumiałem to oni nie robią czegoś nadzwyczajnego. Kupują auta używane tanio, trochę je podpicowują, a potem sprzedają jako jakąś straszną okazję. Czyli normalni handlarze jaki wielu. Tyle, że przez internet.

Czy oprócz: "dziewa1" oni mają jakąś inny profil na Allegro?



[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-09-30 02:44:45 ]
  
 
Cytat:
2008-09-29 21:25:39, Koot pisze:
Zakładam wątek abyśmy mogli dzielić się doświadczeniem na kogo uważać i u kogo warto kupować. Wątek tylko o tym na kogo trzeba uważać byłby zbyt pesymistyczny. To tak żeby nie offtopicować w Ciekawostkach z Allegro".

tak ! jest favorit -fijołek się zwie
  
 
O Fiołku nie mów tu. Ja próbowałem, to posty znikały zanim je zdążyłem napisać.
  
 
Mimo pozytywnych komentarzy gorąco nie polecam!!!
  
 
Cytat:
2008-09-30 23:54:32, kaovietz pisze:
O Fiołku nie mów tu. Ja próbowałem, to posty znikały zanim je zdążyłem napisać.


O Fiołku - sprzedawcy z Allegro jak najbardziej można. Najlepiej z opisem sytuacji. Natomiast nie można złośliwych uwag pod jego (i w ogóle niczyim) adresem w "Technice".

Danielewiczu - co ten ktoś Ci zrobił?
  
 
Cytat:
2008-09-30 23:54:32, kaovietz pisze:
O Fiołku nie mów tu. Ja próbowałem, to posty znikały zanim je zdążyłem napisać.


A u was biją murzynów
  
 
Cytat:
2008-10-01 08:27:36, GDA pisze:
A u was biją murzynów

tak ! na postoju !
  
 
Cytat:
2008-10-01 00:53:48, Koot pisze:
Danielewiczu - co ten ktoś Ci zrobił?



Przysłał części do nie do tego modelu auta i do tego niekompletne. W wyniku tego można sobie to wsadzić...
W zasadzie takie rzeczy mogą się zdarzać i można byłoby to zaakceptować jeśli sprzedający wykazałby dobrą wolę-zwrot gotówki lub wymiana towaru, łaski nie robi, jest do tego zobligowany.
Tymczasem nie odbiera telefonów a jak zadzwonić z innego numeru to rozłącza rozmowę.
  
 
Już się zgubiłem w tych skandalach. Czy Elizówka, Mikiciuk i Otrębusy są jakoś powiązane?
  
 
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6305585

Interesowałem się tym kombi- jeszcze niedawno wystawiony był za 3000 zł.Niestety nie wiem, czy to ten sam sprzedający wystawia ponownie za cenę 50% wyższą czy też nowy nabywca podbił sobie cenę ot tak.
  
 
Cytat:
2008-10-01 22:46:08, menzuramenzura pisze:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6305585 Interesowałem się tym kombi- jeszcze niedawno wystawiony był za 3000 zł.Niestety nie wiem, czy to ten sam sprzedający wystawia ponownie za cenę 50% wyższą czy też nowy nabywca podbił sobie cenę ot tak.



Chciałem go obejrzeć jak był jeszcze za 3 tyś ale gość nie odbierał w ogóle telefonów.
Po wyglądzie aukcji można wnioskować że to ta sama osoba sprzedaje.

EDIT

poprzednia aukcja
Wychodzi na to że to ten sam gostek. Znowu posonduje rynek dwa tygodnie i w następnym miesiącu będzie za 6 tyś

[ wiadomość edytowana przez: danielewicz dnia 2008-10-01 23:04:37 ]