Nałęczów 27.09. spot FEFK + FCP + FETP !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatni spot w Firleju się odbył w jednoosobowym składzie, czyli tylko JA dojechałem.
Więc może spotkamy się w wygodniejszym dla wszystkich miejscu.
Pewnie będzie to Lublin mi to wszystko jedno

Ja bym zaproponował Kazimierz nad Wisłą. Co wy na to?



[ wiadomość edytowana przez: maniutello dnia 2008-09-27 20:42:18 ]
  
 
ja chetny jak zawsze

co do kazimierza to srednio chetny jestem, na caly dzien wypadalo by jechac, a tam nudo jakos...
  
 
No ja też bym był za Kazikiem
  
 
Cytat:
2008-08-28 22:27:11, zenq pisze:
ja chetny jak zawsze co do kazimierza to srednio chetny jestem, na caly dzien wypadalo by jechac, a tam nudo jakos...



Ja tam mogę się spotować nawet w środę na rynku w Radzyniu (największy bazar wschodniej Polski)
  
 
No jeśli bliżej to ja chętna jak zawsze

A może zamiast Kazika Nałęczów? Ja proponuję swoją działeczkę na grilla Albo pojedziemy do Mateusza na działkę
  
 
Cytat:
2008-08-29 20:59:33, Paulinka pisze:
No jeśli bliżej to ja chętna jak zawsze A może zamiast Kazika Nałęczów? Ja proponuję swoją działeczkę na grilla Albo pojedziemy do Mateusza na działkę



może być Nałęczów.
  
 
ooo Paulinka tak tzrymac, ja tez sie na grillka w naleczowie pisze
  
 
Na razie się nie wypowiadamy, 13 mamy dwa wesela, inne dni zajęte poza niedzielą. Ustalcie a postaramy się dostosować.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
wlasnie, termin by sie przydal, bo ja tez musze o wolnym gadac w pracy. ale pierwszy weekend wrzesnia napewno nie dam rady, drugie zmiany i inwentaryzacja w niedziele:/
  
 
Na dniach auto idzie do fachmana na jakiś tydzięń
Więc druga połowa września dla mnie byłaby bardziej odpowiednia.
  
 
ja w pierwszy i drugi weekend września jestem nieosiągalna

Także proponuję np 3 weekend czyli 20 - 21
  
 
pierwszy weekend nie, drugi nie, trzeci tak sobie....

w ten weekend sie ucze, 15 ide na wesele a tak reszta mi pasuje
  
 
coś cisza w temacie... Spotykamy się czy nie?

Ja oferuję miejscóweczkę na grilla u siebie w domku
  
 
Sennie się zrobił, ja niestety nie mogę nic obiecać, fundusze a czas zawsze się znajdzie.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2008-09-14 12:06:40, Kleszczak pisze:
Sennie się zrobił, ja niestety nie mogę nic obiecać, fundusze a czas zawsze się znajdzie.



Kleszczu dla Ciebie to i nocleg się znajdzie Postaraj się
  
 
Ja niestety się nie pojawię.. bo niestety Essi idzie do ludzi a nie wiem czy się wyrobie z kupnem nowego.. Także bawcie sie dobrze


P.S Strasznie mnie ciekawi dlaczego nie przybywa nam nowych spotowiczy.. Eeeeeeeee... !!!!!!!! Boita sie czy co ?????
  
 
i jak zwykle piękne plany z których nic nie wychodzi...
  
 
Coś tam wyszło....deszcz nam wyszedł Zadzwonię do Ciebie gadzie przed zlotem

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Klesczu będę w Machnowie od 17 do19 października a jak kac będzie duży to do 20-tego .
  
 
Będzie duży, mam kierowcę.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach