Wyliczanie predkosci - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Macie racje pomyliłem rzeczywistą prędkość z teoretyczną chosiaż i ta troche się różni. uzmysłowiłem to sobie podczas badań praktycznych. Mówie wam jest to lepsze od VIAGRY i srodka przeczyszczającego razem . mam nadzieje że nie wzieliśćie manie za kompletnego matoła. a swoją stroną to przydał by się wykres momenyu to bym sobie obliczył ile musze podrasować silnik aby osiagnoć daną prędkość
  
 
Mrozek: podpowiedz:
od stopera jest lepsze "piate kolo", od niego fotokomorka, a od niej, urzadzenia elektroniczno-optyczne do badania predkosci/przyspieszen/drogi hamowania np. firmy Datron, ale raczej nikogo z nas na to nie stac. Chodzilo o sposob praktyczny i w miare dokladny.
A jak ktos ma kiepski refleks, no to lepiej niech siedzi w domu i piwko wciaga

pozdrowka
Adamus
  
 
A ja powiem tak...Wreszcie mogłem dowiedzieć sie ile (teoretycznie) mogę jechać na moim rozmiarze opon 195/70 R 13 przy tylu i tylu obr/min. ...Wskazania prędkościomierza a teoretyczną wartością nie różnia się praktycznie wcale...Nie ma jak dokładny licznik....
  
 
Adamus:
Właśnie siedze w domciu, piwko wciągam, ślęczę sobie przed monitorem i stukam w klawierkę dłubiąc formuły w "Tabelach..."

Wolę to niż liczenie słupów na katowickiej - można o parę za dużo policzyć

Pozdrowka.

PS. Jeśli masz dostęp do mądrych książek to byłbym wdzięczny, gdybyś mi podał (z ksiażki nie z głowy) te współczynniki Kv.