Zawiasy ford rs pytanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich mam pewien problem,mianowicie pękła mi sprężyna tylnego zawieszenia trafiła mi się okazja zakupu kompletu niewiele używanych sprężyn z forda rs .Sprężyny mają opis ford rs 505 i 279 są koloru niebieskiego wiem już że to również jest odmiana zawiasów sportowych czy one również obniżają auto?
  
 
tak sa to sprezyny eibacha -25mm
  
 
Cena była okazyjna dlatego je kupiłem razem z amorami przednimi i tylnymi.Trochę śmigałem na jakimś pseudo zawiasie sportowym i mam niemiłe wrażenia,mianowicie felgi 15 cali opony 195x45x15 i zdzierało mi zewnętrzną stronę bieżnika o nadkole,czy na tych springach będzie to samo? dodam że jadąc sam czułem na dziurach jak wali mi koło w nadkole
  
 
a miałes ustawioną zbierznosc? cięcie opon moze miec miejsce dopiero przy sporej glebie.
  
 
Chodzi mi o tył i o cięcie opon o nadkole,po prostu opona obciera o rant nadkola jak wpadnę w dziurę,tak jakby jedna sprężyna była niższa od drugiej.Dlatego zdecydowałem sie na zakup tych rs-owych jeśli sprawa sie powtórzy to nie wiem co zrobię mam nadzieję że te niebieskie nie obniżą mi auta tak jak czerwone
  
 
zawiasy założone obniżają ale niewiele można zamykać
  
 
Cytat:
2008-09-04 11:01:12, fryszard pisze:
tak sa to sprezyny eibacha -25mm



To w RS/Xr3i oryginalne sprężyny są od Eibacha?
  
 
ja tam nie wiem takie kupiłem ale żeczywiście na springach jest napisane ford rs eibach

[ wiadomość edytowana przez: kamaro111 dnia 2008-09-05 22:15:18 ]