NAKLEJKI OKP - TERAZ MOŻNA ZAMAWIAĆ!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
NAKLEJKI OKP !!!

Z powodu zainteresowania naklejkami OKP, które kiedyś wykonywałem postanowiłem wykonać kolejną turę!!

Dane naklejki:
- wymiary: 10 x 10 cm (jesli ktoś będzie chciał na szybę 40 x 40 cm ) to też mogę wykonać
- kolory: biały, srebrny, czarny
- są to naklejki które po naklejeniu zostawiają na aucie swoją zawartość (nie posiadają żadnego tła)
wzór:


NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE !!!

- Cena: będe znał do środy, gdyż wymaga to kontaktu z drukarnia

- Termin przyjmowania zgłoszeń: 21.09.2008r.

- Forma przyjmowania zgłoszeń: Na mój adres e-mail: j.chodacki@focuss.pl
(w mailu tym należy przesłać kilka informacji ( gdy ich nie będzie tak jak napisze, nie będe takiego zgłoszenia brał pod uwagę) - chciałbym uniknąć zamieszania!!
- Forma zgłoszenia:

1. Imię i nazwisko
2. Nick klubowy
3. Pełny adres do wysyłki naklejek ( małoposla i śląsk mozemy zalatwić odbiór osobisty)
4. Napisy na naklejce czyli: nick i region/województwo


Po zebraniu zamówień podam numer konta na wpłacenie i wykonam w ciągu kilku dni i będe rozsyłał tak jak było to ostatnio.


WAŻNE !!! W tym poście proszę pisać tylko konkretne pytania by nie zrobić tu śmietnika, w razie pytań najlepiej pisać na priva, tutaj tylko konkretnie!!!

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT W WYZNACZONYM TERMINIE!!!



  
 
Ostatnia chwila by się załapać, cena będzie zależała niestety od ilości chętnych dlatego jej nie podałem, ale szacunkowo kolo 8-10zł
  
 
Jeszcze dziś przyjmuje zamówienia!!
  
 
WITAM JA JUŻ NIE MOGE SIĘ ICH DOCZEKAĆ
  
 
WITAM KIEDY BEDA TE NAKLEJKI .BO CZAS NA ICH ZAMAWIANIE JUZ RACZEJ MINĄŁ .
  
 
beda juz niebawem, przepraszam za opoznienie - wynikaja one z problemow osobistych ktore mi wynikly... ale naklejki beda gotowe max w polowie przyszlego tygodnia!!! prosze o cierpliwpsc
  
 
No i co z tymi naklejkami??? Narobiłeś wszystkim smaku, a tu lipa.
  
 
Przepraszam za opóźnienia, wszystko będzie gotowe w tym tygodniu!!!
  
 
Naklejki juz w punkcje sie wykonuja!!
  
 
W poniedziałek będą naklejki gotowe, podam wtedy cene i będe rozsyłał !!
  
 
Dopiero dzis o 17 odbieram naklejki!! więc dzis sie pojawi cena i nr konta do wpłaty!! A delej juz z gorki bo naklejki poleca do was
  
 
Kurde, Bylem w czwartek odebrac naklejki i....... KOLES MI POWIEDZIAL ZE MIELI PROBLEM Z WYDRUKIEM !! Naklejki poszarpane i nieladne, wiec nie odebralem ich bo takiego badziewia to ja nie chce..... wiec musze oddac do kolejnego punktu wiec sprawa sie przeciagnie pewnie ze pod koniec tego tygodnia dopiero zaczne rozsylac
Sorki ale teraz to juz nei moja wina
  
 
Cena naklejek: 2zł za sztuke (10x10 cm) + koszt wysyłki
Cena naklejki: 25 zł za sztukę (40x40 cm) + koszt wysyłki

Koszty wysyłki około: 3 zł

Dane do przelewu:

Jan Chodacki
ul. Strąkowa 20
30-410 Kraków

nr konta:
29 1140 2004 0000 3502 4768 0172

W razie pytań proszę pisać


[ wiadomość edytowana przez: Focuss dnia 2008-10-29 10:34:19 ]
  
 
WITAM JA Z ZAPYTANIEM OCZYWISCIE MASZ YEŻ TE NALEPKI INDYWIDULANE Z NAPISAMI TAK JAK CI PISAŁEM DLA MNIE POWINNA BYĆ U GÓRY NAPIS ŚLĄSK A NA DOLE MÓJ NICK CZYLI MASŁO PROSZE O ODPIS.JAK TAKA JEST ZARAZ WYSYŁAM KASE NA TĄ MAŁĄ BO TAKĄ CHCIAŁEM W KOLORZE BIAŁYM 10NA 10
  
 
Tak, a jezeli chodzi o zamowienia teraz to bedzie trzeba poczekac chwilke zeby sie zebrala jakas partia bo widzialem na mailu nowe zamowienia
  
 
Proszę o przesłanie pieniędzy... wpłaciły niestety dopiero 3 osoby. W piątek roześlę pierwszą serię dla osób które juz wpłaciły
  
 
Dzieś naklejki wysyłam do osob które wpłaciły!! Resztę prosze tez o dokonanie wpłaty!!
  
 
Naklejki można zamawiać nadal??
  
 
NAKLEJKI OKP - KOLEJNA TURA !!!

Z powodu zainteresowania naklejkami OKP, ogłaszam kolejną turę!!

Dane naklejki:
- wymiary: 10 x 10 cm lub na szybę 40 x 40 cm - kolory: biały, srebrny, czarny
- są to naklejki które po naklejeniu zostawiają na aucie swoją zawartość (nie posiadają żadnego tła)
wzór:


NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE !!!


- Termin przyjmowania zgłoszeń: 01.02.2009r.

- Ceny:
+ naklejek: 4 zł za sztuke (10x10 cm) + koszt wysyłki
+ naklejki: 30 zł za sztukę (40x40 cm) + koszt wysyłki

Koszty wysyłki małej naklejki: 5 zł
Koszty wysyłki dużej naklejki: 12 zł (paczka)

- Dane do przelewu:

Jan Chodacki
ul. Strąkowa 20
30-410 Kraków

nr konta:
29 1140 2004 0000 3502 4768 0172

- Forma przyjmowania zgłoszeń:
Na mój adres e-mail: j.chodacki@focuss.pl
(w mailu tym należy przesłać kilka informacji ( gdy ich nie będzie tak jak napisze, nie będe takiego zgłoszenia brał pod uwagę) - chciałbym uniknąć zamieszania!!

- Forma zgłoszenia:

1. Imię i nazwisko
2. Nick klubowy
3. Pełny adres do wysyłki naklejek ( małoposla i śląsk mozemy zalatwić odbiór osobisty)
4. Napisy na naklejce czyli: nick i region/województwo (lub napis PUSTA) gdy ma byc bez niczego
5. Kolor (do wyboru): biała, czarna, srebrna


WAŻNE !!! W tym poście proszę pisać tylko konkretne pytania by nie zrobić tu śmietnika, w razie pytań najlepiej pisać na priva, tutaj tylko konkretnie!!!


OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT W WYZNACZONYM TERMINIE!!!





[ wiadomość edytowana przez: Focuss dnia 2009-01-12 15:19:18 ]
  
 
no narescie informacje odnosnie naklejek :] a zamiast tej malopolski mozna se wpisac cos np Śląsk czy np imie ?