NAKLEJKI OKP - TERAZ MOŻNA ZAMAWIAĆ!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mozna wipisac dowoli co Ci się podoba tylko musisz to zaznaczyć w zamówieniu, najczęściej jest tak ze na dole jest rgion w ktorym jestes a u góry nick klubowy albo imie
  
 
aha to w czwartek Ci napisze co i jak i ile itd... a w ile one dojda do mnie ?? niewiesz ??
  
 
No jakos poczatek lutego bo w lutym beda wykonane wiec zanim porozsylam....
  
 
Przypominam termin zamawiania do konca miesiąca na tą turę !!
  
 
ej jest tylko jeden wzor naklejek ?? prosze o odp czy sa jeszcze jakies ??
  
 
Cytat:
2009-01-24 22:12:57, smerf1988 pisze:
ej jest tylko jeden wzor naklejek ?? prosze o odp czy sa jeszcze jakies ??



Logo klubu jest tylko jedne Więc naklejka też ma jeden wzór.
Ale jak zaprojektujesz inną naklejkę w formie wektorowej, to będziesz miał inną naklejkę.
  
 
Do dzis do wieczora jeszcze mozna wyslac zgloszenie.... dzis wieczorem przygotowuje naklejki i daje do wykonania!!
  
 
Witam
Przepraszam za opoznienie, mialem troche problemow dzis sie zabieram za wykonanie naklejek, do poltora tyg kazdy bedzie mial mam nadzieje juz je na aucie naklejone prosze o jecsez chwilke cierpliwosci
  
 
Z powodu problemów Naklejki jutro bede dawal do druku, wiec dzis ostatni dzien gdzie przyjmuje zamowienia. pisze to bo duzo osob pisze maile czy moga zamowic a pozniej nie zamawiaja jak mowie ze mozna. wic czekam dzis max do 22:00 dorabiam te ktorych nie ma jeszce i druk!!!
  
 
i jak sprawa wyglada????????
  
 
Dzis pakuje i wysylam naklejki, kto chce odebrac osobiscie niech zadzwoni do mnie i mozemy sie umowic gdzies w Krakowie
  
 
Informacja dla wszystkich WYSYLAM TE NAKLEJKI KTORE BYLY ZAMOWIONE ZGODNIE Z PODANYM PRZEZEMNIE WZOREM NA MOJEGO MAILA I OPLACONE NA MOJE KONTO!!!

W DALSZYM CIAGU MOZNA ZAMAWIAC NAKLEJKI NA NASTEPNA TURE, BEDZIE KILKA ZAMOWIEN TO JE WYKONAM

  
 
NAKLEJKI OKP - 5 TURA !!!

Z powodu zainteresowania naklejkami OKP, ogłaszam kolejną turę!!

Dane naklejki:
- wymiary: 10 x 10 cm lub na szybę 40 x 40 cm - kolory: biały, srebrny, czarny
- są to naklejki które po naklejeniu zostawiają na aucie swoją zawartość (nie posiadają żadnego tła)
wzór:


NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE !!!


- Termin przyjmowania zgłoszeń: 01.02.2009r.

- Ceny:
+ naklejek: 4 zł za sztuke (10x10 cm) + koszt wysyłki
+ naklejki: 30 zł za sztukę (40x40 cm) + koszt wysyłki

Koszty wysyłki małej naklejki: 5 zł
Koszty wysyłki dużej naklejki: 12 zł (paczka)

- Dane do przelewu:

Jan Chodacki
ul. Strąkowa 20
30-410 Kraków

nr konta:
29 1140 2004 0000 3502 4768 0172

- Forma przyjmowania zgłoszeń:
Na mój adres e-mail: j.chodacki@focuss.pl
(w mailu tym należy przesłać kilka informacji ( gdy ich nie będzie tak jak napisze, nie będe takiego zgłoszenia brał pod uwagę) - chciałbym uniknąć zamieszania!!

- Forma zgłoszenia:

1. Imię i nazwisko
2. Nick klubowy
3. Pełny adres do wysyłki naklejek ( małoposla i śląsk mozemy zalatwić odbiór osobisty)
4. Napisy na naklejce czyli: nick i region/województwo (lub napis PUSTA) gdy ma byc bez niczego
5. Kolor (do wyboru): biała, czarna, srebrna


WAŻNE !!! W tym poście proszę pisać tylko konkretne pytania by nie zrobić tu śmietnika, w razie pytań najlepiej pisać na priva, tutaj tylko konkretnie!!!


OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT W WYZNACZONYM TERMINIE!!!



  
 
Witam
Czy takie logo już kiedyś nie było przypadkiem pamiętam że coś takiego robiłem kiedyś dla reginu Śląsk ale widze że sporo się pozmieniało tu mam nadzieje że na lepsze Logo mi się podoba

Pozdrawiam
Roberto
  
 
hejka wszystkim
czy można jeszcze zamawiać??
pozdrawiam
  
 
a jak je zamowic kolego???????????/
  
 
- wszytko jest opisane 3 posny nizej

- tak mozn ale na nastepna ture, juz mam jakies zamowienia na nia takze pewnie za jakis czs bede wkonywal

[ wiadomość edytowana przez: Focuss dnia 2009-04-15 18:43:19 ]
  
 
witam kiedy bedzie kolejna tura naklejek???? pozdrawiam
  
 
i t-shirtów

pzdr.Marek

-----------------
Jeżeli coś może się popsuć, to z pewnością się popsuje - prowizorka zawsze okazuje się najtrwalsza.
  
 
Mozemy zaczac zbieranie zapisow od teraz!!