Wymiary i waga silnika Avensis 1.8 z 98r.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Posiadam Celicę VI z 96 i prawdopodobnie zatarł się silnik. "Fachowiec" od Celic stwierdził, że to norma w tych silnikach i żebym kupił silnik od Avensis i przełożył sam dół silnika. Podobno wszystko pasuje a silnik 1.8 od Avensis jest pozbawiony wad (olejożarłocznosci) jakie ma silnik 1.8 od Celicy.
Może ktoś orientuje się ile waży ten silnik(od Avensis) i ma wymiary? Szukam w necie ale nic nie znalazłem.
Proszę o pomoc w tej sprawie - bardzo mi na tym zależy.
  
 
Cytat:
2015-02-19 15:59:05, tito38 pisze:
Witam. Posiadam Celicę VI z 96 i prawdopodobnie zatarł się silnik. "Fachowiec" od Celic stwierdził, że to norma w tych silnikach i żebym kupił silnik od Avensis i przełożył sam dół silnika. Podobno wszystko pasuje a silnik 1.8 od Avensis jest pozbawiony wad (olejożarłocznosci) jakie ma silnik 1.8 od Celicy. Może ktoś orientuje się ile waży ten silnik(od Avensis) i ma wymiary? Szukam w necie ale nic nie znalazłem. Proszę o pomoc w tej sprawie - bardzo mi na tym zależy.

To dlaczego ten fachowiec od Celic tego nie zrobi???Zapytaj go najpierw ile takich Celic juz widzial zatartych.Co dadza te wymiary bo moim zdaniem nic.Prawdopodobnie takich danych nie znajdziesz.Samochod to nie sklep z ciuchami second hand.Czy jak go zmierzysz i zwazysz to bedziesz wiedzial czy pasuje?

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer