Kultowe AUTA PRL-u - Archiwum 2008-2009 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niektórzy już przerabiają awkę z kolekcji na 223
  
 
Cytat:
2008-09-16 12:24:50, Nomad pisze:
Niektózy już przerabiają awkę z kolekcji na 223


Fajna sprawa! Poprzeglądalem sobie to forum, i dalej uważam, że modelarze to najbardziej znerwicowani forumowicze
Oglądam już tam trzeciego kanta, i wszyscy myślą, że ME są eksportowe...
  
 
Czy może ktoś z Was wie czy nowy nr. (Trabant?) jest już dostępny?
  
 
Trabant z wiadomej serii widziany w bydgoskich kioskach. Potwierdzam również informacje z forum kolekcjonerów modeli, że trampków rzucili mniej niż wawki. Jest trudniej dostępny.....
  
 
Przejrzałem forum z wątkiem o przeróbce Wawki M-20 na model sedan i jestem pod wrażeniem pomysłowości autora, mając do dyspozycji właściwie tylko fotografie. Może nie do końca jest zachowany kształt i linia dachu oraz tylnego słupka dachowego ale ogólny zarys robi wrażenie. Gościu ma łeb do takich przeróbek. Myślę, że efekt końcowy będzie naprawdę OK !!!
  
 
Popieram nawet dach został "pocięty" wygląda tfu zapowiada się fajnie

pozdr
  
 
Jeśli Ci modelarze napalą się robić kanta we wszystkich odmianach (kombi, pikuś, itd.), naprawdę będzie walka w kioskach!
  
 
mam jedno pytanie miały być prezenty tak???? tak! ja dokładnie przeczytałem i sie okazało że prezenty będą tylko w PRENUMERACIE

[ wiadomość edytowana przez: sylwestro13 dnia 2008-10-01 18:17:17 ]
  
 
No ależ tak pisało od początku: 2 gablotki i piesek z kiwającym łepkiem dla prenumeratorów.
Ciekaw jestem czy będzie można kupić gablotkę osobno? Nie interesuje mnie pełna kolekcja, tylko wybrane modele... I jeśli dostanie ją jakiś prenumerator, mógłby się podzielić wrażeniami (lub fotką) odnośnie gablotki?
  
 
Witam,
czy ktoś już w ogóle dostał pierwszą przesyłkę dla prenumeratorów?
  
 
Czas dostarczenia pierwszych numerów z prenumeraty wynosi około 4 tygodni, więc nie jest możliwe aby ktoś już otrzymał taką przesyłkę
  
 
...i ciekaw jestem jak listonosze będą dostarczać prenumeratę do domu, coraz więcej "euroskrzynek" jest instalowanych, które co prawda są dosyć duże (autko spokojnie się zmieści), ale listonosz będzie miał problem z przeciśnięciem przez szparę
  
 
Pójdą na łatwiznę i będą zostawiać na skrzynkach a to stanie się łakomym kąskiem dla dzieciaków

chyba że prenumerata będzie szła za potwierdzeniem odbioru to wówczas muszą się pofatygować do mieszkania
  
 
Witam, ja dzisiaj dostałem paczkę. Za potwierdzeniem, w kopercie bąbelkowej. Syrena i Trabant. Plakat gratis, nieco sfatygowany, ale jest. dwie książeczki i rachunek tez jest..
Modele całkiem całkiem.
  
 
Jak syrena ??
Przeca w pierwszej przesyłce powinna być warszawa i trabant
  
 
Syrena? Zapodaj jakieś fotki!
  
 
No i doszło. Następne będą S104 i Ł1500.
  
 
Mam pytanie kiedy ma się pojawić następny model po Trabancie???

Bo Warszawę i Trabanta juz mam.
  
 
Hmm.. Zamówiłem prenumeratę od 2-go numeru. Przyszła Syrena 104 i Trabant. Karteczka z przeprosinami, że Łada będzie w nast. przesyłce z przyczyn niezależnych.. Więc myśle, że jakiś brak Łady był albo coś. Fotki podeśle. Wg mnie Syrena ładnie wykonana.. wiem, że ludzie narzekali że słupki za grube..choć wg mnie w skali 1:43 drobne niedróbki mogą się zdarzyć. Pozdrawiam.

Obiecane foto Syreny. Przepraszam za jakość, ale robione iPhone'm.. apropo na sprzedaż iPhone 16gb.. Foto w blistrach, bo czekam na gablotki..






[ wiadomość edytowana przez: Grzech dnia 2009-03-27 15:40:31 ]
[ powód edycji: porządki ]
  
 
Przyszedł 1 i 2 numer Wawa i Trabi


no i pierwszy skandal ... modele kolekcjonerskie a dają metalowego trabanta ROTFL

przy okazji karteczka, że w następnej paczce nie będzie łady tylko sajra ... no i dobrze

pozdr