Kultowe AUTA PRL-u - Archiwum 2008-2009 - Strona 261

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no chyba średnio prawdziwe bo ten Moskwicz Aleko z bańką na mleko brzmi jakoś dziwnie jak kawał na prima aprilis.

[ wiadomość edytowana przez: cichy_555 dnia 2009-10-21 14:40:51 ]
  
 
O mi właśnie przysłali zestaw naparwczy ale go chyba zareklamuje bo jedno włosie od pendzelka odstaje ciekaw jestem czy ten środek też mi przyślą
  
 
Nie, czemu to jest dziwne ? Sam równierz dostałę podobnego maila o Moskalu Alleko z bańką. Dziwi mnie jedynie jeden fakt, dalczego moja syrenka ma wnętrze budy ?
  
 
Cytat:
2009-10-21 15:25:22, MaSCot pisze:
Nie, czemu to jest dziwne ? Sam równierz dostałę podobnego maila o Moskalu Alleko z bańką. Dziwi mnie jedynie jeden fakt, dalczego moja syrenka ma wnętrze budy ?


a sami przysyłali e-maila?
 
 
Cytat:
2009-10-21 13:08:40, smookee pisze:
Koenigsegg jest szwedzki


Tak, szwedzki inwestor wykupił od Ify w 1978 roku.
Pamiętaj, że to jednak nadal angole w kooperacji ze słowakami w koszyckich zakładach projektują go i składają.
  
 
Mam nadzieje że z tym zestawem naprawczym to prawda .
  
 
Cytat:
2009-10-21 15:25:22, MaSCot pisze:
Nie, czemu to jest dziwne ? Sam równierz dostałę podobnego maila o Moskalu Alleko z bańką. Dziwi mnie jedynie jeden fakt, dalczego moja syrenka ma wnętrze budy ?



Bo nie wszystkie były wybrakowane ale mimo to wszyscy prenumeratorzy otrzymają zestaw naprawczy. Jest więc szansa na to, że pojawi się na allegro i będzie ogólnie dostępny dla kolekcjonerów.
A swoją drogą, mam znajomego który jeździ często w interesach do skośnookich i mówił mi, ze tam tak pracują, iż nawet jeśli nie ma kogoś z danego sektora przy taśmie produkcyjnej na zmianie (z powodu np. choroby czy wypadku) to nie wstrzymują produkcji z tego powodu. Tłumaczył mi, że w przypadku Bostonki mogło być podobnie.
Wyobraźmy sobie zatem taką sytuację; koleś który zajmuje się montażem środków paki do Syreny Bosto idzie na chorobowe (5, 6 dni). Produkcji nie wstrzymują z tego powodu, dlatego otrzymujemy 69 tyś. sztuk bez wnętrza paki a kolejne 30 tyś. z wnętrzem bo pracownik wraca z urlopu chorobowego. Oczywiście, DEA na 100% dostało z tego tytułu jakąś zniżkę, najprawdopodobniej w postaci Moskwicza Aleko jaki mamy dostać gratis. MaSCott masz szczęście – byłeś w 2 grupie produkcji Bostonki.

To prawda myszak6

ps.
słyszał ktoś o planowanym wypuszczeniu Melexa jako 50 nr KAP?
  
 
Cytat:
2009-10-21 17:38:23, marecki271 pisze: ps. słyszał ktoś o planowanym wypuszczeniu Melexa jako 50 nr KAP?



z tego co sąsiadka mojej sąsiadki mówiła to w 50 nr. ma być wigry 3 napewno bo ta sąsiadka tej mojej sąsadki ma syna która ma syna który paracuje w DeA wieć to pewna informacja
  
 
Ciekawe czy z tym Moskwichem Aleko to prawda
  
 
fajnie zj****e forum...
  
 
Kurcze to jak to jest - jaja sobie robicie (zwłaszcza jedna osoba) w kwestii tego wnętrza Syreny czy nie ?
Bo jak tak teraz myślę, to sprawa wygląda na naciąganą trochę - zwłaszcza w kwestii tego Moskwicza z bańką oraz tego pędzelka i farbki - nie wiem już teraz czy pisać do DEA czy nie - bo nie chcę się narazić na pośmiewisko ...

Jeśli to jednak prawda to przepraszam za głupie sugestie - jeśli jednak nie to ktoś chyba chce totalnie te Forum i temat zdyskredytować ....
  
 
Cytat:
2009-10-21 17:42:23, vezok0 pisze:
z tego co sąsiadka mojej sąsiadki mówiła to w 50 nr. ma być wigry 3 napewno bo ta sąsiadka tej mojej sąsadki ma syna która ma syna który paracuje w DeA wieć to pewna informacja


WIGRY 3??? Ludzie... rower??? melex???
 
 
SMOKEE MARECKI 217 I MASCOT SE JAJA ROBIĄ I TYLE A WY IM WIERZYCIE :-
  
 
Skąd ta złość?

Ja tylko przekazuje co słyszałem i widziałem...

Sam jestem zły że nie mam prenumeraty i zestaw naprawczy będę musiał na własną rękę załatwiać :/ to nie jest sprawiedliwe

[ wiadomość edytowana przez: smookee dnia 2009-10-21 18:52:05 ]
  
 
Marecki tak dzisiaj sie rozpisał - zapewne kryzys wieku średniego, w końcu znasz PRL jak nikt inny z tego forum.
  
 
Cytat:
2009-10-21 18:24:05, ro29 pisze:
Kurcze to jak to jest - jaja sobie robicie (zwłaszcza jedna osoba) w kwestii tego wnętrza Syreny czy nie ? Bo jak tak teraz myślę, to sprawa wygląda na naciąganą trochę - zwłaszcza w kwestii tego Moskwicza z bańką oraz tego pędzelka i farbki - nie wiem już teraz czy pisać do DEA czy nie - bo nie chcę się narazić na pośmiewisko ... Jeśli to jednak prawda to przepraszam za głupie sugestie - jeśli jednak nie to ktoś chyba chce totalnie te Forum i temat zdyskredytować ....


Mnie DeA jeszcze obiecało że do bańki jeszcze świeże mleko dołożą, będzie w woreczku.
Porażka jakaś?!?!?
  
 
Codziennie gdy idę do sklepu widzę stojącą obok wejścia Ładę Samarę. I zastanawiają mnie trzy czerwone gwiazdki w środku
samochodu .
  
 
Marecki ciekawe na jakie mleko ta bańka będzie,
bo pamiętasz pewnie, że zwykła była na 3,5% a na 2% niklowana.
Chociaż fajnie jakby dali obie wersje...

a tak apropopo to mi się trafiła też z wnętrzem Bostonka...

Tylko, że bez jednego kierunkowskazu z tyłu, pewnie znowu jakiś chińczyk był na chorobowym...
  
 
a w ogóle bańki na mleko były w prlu?
  
 
jak ktoś ma Syrenke Bosto z "prawdziwym" wnętrzem to niech doda zdjęcie bo mi jakoś trudno uwierzyć...