Kultowe AUTA PRL-u - Archiwum 2008-2009 - Strona 262

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No właśnie zapodajcie fotkę jak ktoś ma z wnętrzem BOSTO bo ja również mam ŁYSE wnętrze, jak chyba zresztą większość )))
  
 
Zerknijcie sobie tu:
Strona KAP
I porównajcie sobie z tym co widzicie wewnątrz modeli.
Wygląda na to że niestety tak ma być. Chyba nie daliby do zdjęć reklamowych wybrakowanego modelu.

Ta plastikowa buda w innym kolorze jak przód wkurza bardziej niż brak wnętrza.


[ wiadomość edytowana przez: Jacek83218 dnia 2009-10-21 22:44:27 ]
  
 
Cytat:
2009-10-21 22:42:00, Jacek83218 pisze:
Chyba nie daliby do zdjęć reklamowych wybrakowanego modelu.



Zdziwiłbyś się. Podczas ostaniej aktualizacji strony KAP dali zdjęcie syreny bez jednej wycieraczki.
  
 
Przynajmniej są szczerzy.
Szkoda że nie pokazali poldka w wykonaniu jakie mam nieszczęście posiadać.
  
 
Dołączam się do prośby wklejenia zdjęcia wnętrza syreny jeśli ktoś faktycznie takowe posiada. Rozkładając model na części pierwsze stwierdziłem, że szykuje się R20 w nadchodzących numerach bo inaczej chyba nie da się logicznie wytłumaczyć skąd ta przegroda i osobny plastikowy tył.
  
 
Cytat:
2009-10-21 18:02:50, myszak6 pisze:
Ciekawe czy z tym Moskwichem Aleko to prawda



Przecież, to najprawdziwsza prawda! Marecki nie dodał jeszcze, że ten darmowy numer wraz z zestawem, każdemu z prenumeratorów, dostarczy dedykowany chiński przedstawiciel IXO. Każdy dostanie też dyplom z podziękowaniami za cierpliwość i plastikowe klapki z logo węgierskiej kolekcji "Kultowych Aut" gratis!

Załamka.................
Ludzka głupota jest przerażająca, a poziom abstrakcji w naszym narodzie... żal.

[ wiadomość edytowana przez: FanPiArEl dnia 2009-10-22 00:43:55 ]
  
 
Syrenka 105 jest już na Allegro. Moim zdaniem, autko prezentuje się bardzo ładnie. KLIK
  
 
boczny pasek jest troche skpany bo chyba powinien być pod kątem a jest prosty
  
 
Nie rozumem, dlaczego tak denerwujecie się wnętrzem Bostonki?
To, że będzie ono dosyłane prenumeratorom w kolejnym pakiecie nie jest informacją tajną.
Co do Moskwicza – polip0, bańki na mleko i Aleko były w PRL-u – ludzie, poczytajcie trochę historii motoryzacji lat PRL-u.
Na Boga, czy były bańki na mleko w PRL-u? To co, nie oglądaliście starych Polskich filmów?
Pamiętam jak roznosili mleko po blokach, od 4 rano słychać było charakterystyczny szczęk butelek
Mleko skupowały niegdyś od rolników w tzw. Spółdzielnie Mleczarskie i objazdowe dyspozytory do jakich zaliczał się rzeczony Moskwicz Aleko.
Nadmienię, że nazwa ALEKO wzięła się od produktu jaki woził; „M” zamieniono na „A” i wyszło „A” LEKO zamiast „M” LEKO.
Zabieg ten dokonano świadomie. Aleko był tylko początkowo pojazdem rolniczo – bussinesowym. Po 2 latach stał się nowoczesnym pojazdem rodzinnym bloku wschodniego.
  
 
Cytat:
2009-10-22 11:25:52, kubasmo pisze:
boczny pasek jest troche skpany bo chyba powinien być pod kątem a jest prosty


Jest skpany, zgadza się kubasmo, skpany i to dość mocno. Powinien być pod kątem a jest pod mniejszym kątem.
Pamiętaj jednak, że w PRL-u kąty nie były równe i 105 wychodziły raz w 45 raz nawet 38. Ten model na moje oko jakieś 35 więc jest skpany.
Kolejny nie udany, skpany model no. A jeszcze żeby malowanie tapicerki było prawidłowe bo w tym modelu to wychodziły fotele w paski, czerwone no i najbardziej kultowa wiśnia.
ps.
mam nick marecki271 nie 217.

[ wiadomość edytowana przez: marecki271 dnia 2009-10-22 11:40:59 ]
  
 
pisać co sądzicie o samochodach z kolekcji DeAgostini
 
 
są fajne i nie najgorsze
  
 
Podpisuję się pod tym -są nie najgorsze i fajne.
Kolekcja Kultowych Aut PRL-u to strzał w dziewiątkę.

  
 
Pamiętacie jak mówiłem że dostałem Bosto z wykończoną paką ... Prosze bardzo. przynam się że paka posiada jeden błąd - mianowicie jakiś niedowalony chińczyk krzywo pomalował mi linie na ściance działowej ! i pomaział podłoge delikatnie czarną farbą ! Jak całośc jest przykryta budą nie widać tego, natomiast jak się ją zdejmie widać ! Ale szczerze ile razy będe zdejmował bude Podłoga wykonana ładnie i starannie prucz tych małych zabrudzeń.
Moge jeszcze nadmienić że oprócz budy mam syrenke z kołem zapasowym na dachu i domalowanymi czarnymi elementami ! Nie żartuje taką dostałęm a na potwierdzenie cytuje maila od DeA

" Szanowny Panie ! Pragniemy Pana poinformować że został Pan wytypowany do udziału w akcji "LOSOWA DOSTAWA MODELU BOSTO DE LUX Z OKAZJI 30 NUMERU SERII KAP - model IXO limited edition". Pragniemy tym modelem podziękować osobom które wykupiły prenumerate oraz przeprosić Pana za niedogodności związane z modelem Syreny Bosto. Dziękuje Dorota Kotarska BOK"



  
 
P.S na zdjęciu ze zdjętom paką widać dach bpz koła... Nie wiem czemu ale koło jest przymocowane do ścianki baki ( tej od strony kabiny pasażerskiej ). Dziwne rozwiązanie, ale trzeba zauważyc że sprytne i wogule go nie widać jak wszystko jest poskładane !
  
 
"BOSTO DE LUX" ale się uśmiałem xD
 
 
No cóż Kolekcja Kultowych aut prl-u jest bardzo interesująca.
Nie pominąłem jeszcze żadnego numeru.
Modele są dobrze wykonane .
  
 
zgodze się ale z wyjątkiem dacii1310 i wartburga 353w kombi
  
 
Ależ śkośnoocy zbabrali wnętrze Bostonki. Mi w końcu przysłali zestaw naprawczy z cienkim pędzelkiem i dało się pomalować dokładnie - wygląda lepiej niż Twoja, a do tego podłogę mam szarą a nie czarną jak Twoja.
Kurcze - napiszę z prośbę do DEA żeby mi nawet odpłatnie wysłali taką bostonkę jaką Ty dostałeś - cudo.
Podoba mi się ten grill i widać, że jest bardzo ładnie dopracowana w detalach.
Od razu widać, że koło zapasowe mocowane jest do paki a nie do dachu bo cień koła układa się w koegzystencjii na pace a nie na dachu Syreny. Domniemam, że zrobili to dla tego, by można było z tych planów szybko zrobić R20-tke, bo niby jak by ją mieli zrobić z koegzystencją koła na dachu?
Piękna Bostonka - Moc.


[ wiadomość edytowana przez: marecki271 dnia 2009-10-27 18:05:53 ]
  
 
a ten znowu o tym zestawie naprawczym, nawet sami mi napisali:
"Szanowny Panie,

Do modelu Syreny 105 Bosto nie przewidujemy zestawu naprawczego.

Serdecznie pozdrawiam,
xxx"