Funkcja Dystrybutora Gadżetów - rezygnacja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam!

Z przykrością muszę zawiadomić, że rezygnuje z funkcji DG. Powodów jest kilka, a najważniejszym jest to, że po prostu zabrakło mi czasu na wykonywanie tej funkcji. Sporo pracy mam ostatnio i trzeba w końcu zacząć się rozwijać.

Sprawowanie tej funkcji dało mi sporo radości i niestety też smutków, ale generalnie żałuje, że muszę się jej zrzec.

Mam nadzieję, że mój następca będzie o niebo lepszy ode mnie


Pozdrawiam
bociansan
  
 
Bocian wielkie słowa uznania za wszystkie przeprowadzone akcje!!!!1 Na prawdę wielki szacun!!
  
 
Nie było żadnych problemów z dostarczaniem czy funkcją, szacuneczek.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Szkoda Bocian , ale wiem tez że z czasem u Ciebie krucho.
Tak jak napisali koledzy - na czas, na miejsce , na pewno z pełnym zaangażowaniem. Podziękowania również dla Pauli bo z tego co wiem to aktywnie się udzielała w sprawie .

Pozdrawiam
  
 
Ja również dziękuje bo wykonałeś kawał dobrej roboty. Pozdrawiam
  
 
thx bociansan a kto teraz przejmuje to stanowisko ?
  
 
Dziekujemy moze Ty
  
 
Cytat:
moze Ty


ze kto ze ja? NFW, to powinien byc ktos z ELITE 1000 moim zdaniem, bo jednak osobie od gadzetow powierza sie PLNY wiec powinien to byc ktos kto wzbudza zaufanie, a elite choc czesciowo gwarantuje ze ta osoba jest znana w naszym srodowisku i nie budzi zastrzezen [bo gdyby tak bylo to by sie nią zajeli juz ]
  
 
moze RemikGT
  
 
tez mi sie tak pomyslalo ale to jego trzeba pytac - on wszak glownym zainteresowanym jest
  
 
elyta czy nie to nie ma różnicy.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
1. Dzięki Bocian za wszystkie gadżeciki
2. Napewno musi to być Driver szkoada że sympatycy nie mogą być bo napewno by się ktoś znalazł.
  
 
szkoda Bocian ale coz,czas to pieniadz jak sie mowi...a sporo czasu trzeba bylo na te gadzety poswiecic.Dziekowa.Z sympatykow napewno by sie ktos znalazl chetny na to stanowisko ale to faktycznie musi byc ktos zaufany w miare i min. status drivera miec...
  
 
Bocian Ukłony w Twoją stronę. JESTEŚ WIELKI!!!!!!!!!

[ wiadomość edytowana przez: gumis252 dnia 2008-09-13 13:38:07 ]

[ wiadomość edytowana przez: gumis252 dnia 2008-09-13 13:38:30 ]
  
 
No szkoda szkoda.... znowu mamy wakat na FEFK...


Dzięki za trud włożony w wykonywanie tej jakże niewdzięcznej funkcji!

Jeszcze raz szkoda...
  
 
The Champ is back?

  
 
Cytat:
2008-09-23 22:13:25, kainek pisze:
The Champ is back?



z tego co pamiętam to tobie nie źle szło ??
  
 
Kainek dobry człowiek na to stanowisko ... wszyscy chyba dobrze pamiętamy zero problemów, pełne zaangażowanie itd. itp.
  
 
bez 2000 brutto nie ma mowy
  
 
Temat zamykam, bo "żeście się" rozpędzili