20.09 Pierwszy spot KRK+Silesia -TAK TO SIĘ ROBI NA POŁUDNIU - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To i ja wkleje swoje dwie skromne fotki z telefonu
Godzina 23:24





Kto nie był niech żałuje


[ wiadomość edytowana przez: Dumahh dnia 2008-09-22 09:30:41 ]
  
 
Ogolnie Spot bogaty Moj pierwszy na FEFK ( wczesniej urzedowalem z centomaniakami ) Pogoda nie dopisala ale ogolnie KLASA!!! Fotki tez ciekawe chociaz mozna bylo jeszcze cyknac jedno jak kazdy siedzi na masce swojego bolidu A jesli chodzi o jazde po miescie,tez super szkoda tylko ze drogi w krk to poligon i dlatego panie Grand nie rozwinalem skrzydel... Ty znasz Krk kazda dziure,kaluze a ja co??? Jakbym wpadl w jakas dziure i urwal kolo to ciekawe co bys mowil
  
 
Fajny zlocik,tez bym tak pojezdzil,ale odlaeglosc do Was za duza.
  
 
Co do cykania fot na masce, to moje było tak brudne, że wolałem się o nie nie operać , ale ogólnie spocik udany, mam nadzieję, że następny będzie przy lepszej pogodzie i że będzie nas więcej.
  
 
No przydałaby sie taka fota ale faktycznie było straaasznie mokro Pomyślimy nad następnym przy lepszej pogodzie i coś w dzień żeby zrobić tak sądze. Ale narazie gadamy o tym spociku
  
 
nieno sjepka to wiadome, jak ja bym wpadł do Ciebie do żywca to tez bym kozak nie był.
jest taka teoria wilka, że im wilk bliżej swojego terenu tym groźniejszy...
tymrazem spot był u mnie w mieście, ale to dobre miasto na spoty..
cza coś pomyslec na weckend jak się wypogodzi
  
 
Mimo tragicznej pogody ludzie dopisali. Spot był jak najbardziej udany. Pomijam mojego MTX`a, który strzelił focha i mój ess robił za statystę na zdjęciach. Nikt z obecnych o tym nie napisał, więc dziękuję za dyskrecję
Oby więcej takich spotkań.

Tak się to robi na południu
  
 
Paul a zrobiles juz z tym???
  
 
Hehe... zawsze może się zdarzyć, że komuś auto strzeli focha .
Przyłączam się do pytania Sjepki, autko już działa? W ogóle jak go zaholowaliście?
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-09-23 23:12:58, Sjepka pisze:
Paul a zrobiles juz z tym???



Niee. Tu nie będziemy o tym pisać bo znowu ktoś zablokuje wątek za OT.

PS. Na wstecznym na BP a potem laweta