20.09 Pierwszy spot KRK+Silesia -TAK TO SIĘ ROBI NA POŁUDNIU - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wpadnij kiedyś zobacz na żywo.
tenisówki wiadomo, w tym sie najlepiej jeździ!

brajan miał skylyne, i licznik prędkości wyskalowany do 180km/h...

o widze, że cytujesz mojego znajomego.
  
 
Cytat:
2008-09-19 18:49:44, Grand_XR3i pisze:
brajan miał skylyne, i licznik prędkości wyskalowany do 180km/h...



Co do pierwszego to się zgodzę - faktycznie jeździł skyline'm
Ale co do skali licznika to proponuję jeszcze raz obejrzeć film
 
 
Cytat:
2008-09-19 18:49:44, Grand_XR3i pisze:
Wpadnij kiedyś zobacz na żywo. tenisówki wiadomo, w tym sie najlepiej jeździ! brajan miał skylyne, i licznik prędkości wyskalowany do 180km/h... o widze, że cytujesz mojego znajomego.



Spoko, do krk mam jakieś 500km tyle co nic..................

tak się zastanawiam......... yeż pije do tego że spoty fefk to grill, browarek itp............... no niby takie "normalne" ale na logikę, czy na spoty przyjeżdżają tylko szczeniaki w wieku 18~25lat ?? NIE a trudno chyba że przyjedzie gość 40 lat a Wy byście chcieli żeby leciał nocą na miasto poszaleć......... poprosu niektórzy mają założone rodziny, są odpowiedzialni, maja olej w głowie i "młodzieńcze lata" mają za sobą. To znaczy że taka osoba nie może na spota przyjechać ??

Ja wiem wiem, adrenalina, szybkość (spoko, sam lubię depnąć), ale uważam że szalenie w mieście (i 160 przed rondem) to (przepraszam za stwierdzenie) czysty debilizm i głupota............... jest fajnie jest dobrze póki jeden z drugim w coś nie przypie......, pół biedy jak rozwali siebie, gorzej jak ucierpi na tym osoba postronna.

IMHO otworzyć stare lotniska, przy wjeździe podpisujesz oświadczenie że wlatujesz tu na "własną odpowiedzialność" i rób co chcesz......... nawet 500km/h sobie lataj, bo tam raczej nikomu krzywdy nie zrobisz...............
  
 
Cytat:
2008-09-19 19:24:55, mmbu pisze:
Ale macie zajeb..... przesiwity miedzy kolami a nadkolami. Tjuningofcy pierwsza klasa. buahhhahhahahahhahahah I Wy jestescie pierwsi do krytyki kogos ZALOSNE!!!!!!!!!!!!!! Az nie wiem co pisac dalej bo z fotela ze smiechu spadam P.S. naprawde chhlopaki albo sie opanujcie albo zmiencie forum bo zalosni jestescie. Kiedysb trzeba dorosnac



Widzę że chyba nie było się do czego już przyczepić więc czas na Zawieszenie Faktycznie dorosłeś...
  
 
apropo licznika nissana
Image Hosted by ImageShack.us


apropo asiora, lotnisko oczywiście mamy 500 metrów betnnowego loniska z płytami tam jeździmy na wyścigi równoległe.

mmbu, apropo zawieszenia to ja mam tylko amortyzatory inne, gleba, jest yez posiada w bagazniku bo pare dni wcześniej zdemontowaliśmy z auta bo się jeździć nie dało.
wpadnij z swoim prześwitem i porównamy który zawias lepszy na nasze polskie drogi przy naszej jeździe.

zawsze mozna było się doczepić moich portek w których świerzo z kanału wyszedłem bo niewiedziałem że to bedzie spot


mmbu, naprawde nie żartuje. przyjedź porównamy
  
 
jeśli chodzi o jazde po zakrętach to właśnie im więcej kół ma styczność z podłożem tym lepsza trakcja.
ja mam serie xr czyl -20mm i do tego gazowe amortyzatory sachs (komplet 1200zł) wszystko to jeździ na niskoprofilowych oponach continetnal.
nie zmienie tego na nic innego, za dużo po trasach śmigam.
po zakrętach bardzo ładnie się prowadzi nie ucieka i niema czego współczuć.
ja naprawde proponuje nie gadać co kto ma i co kto może tylko przejechać sie po drodze u istalić to jak to się mówi
namacalnie...



/gleba.. daj pan spokój z glebą bede po deskach jeździł przez progi zwalaniające..
  
 
czytając ten wątek nasuwa mi sie tylko jedno słowo ale nie bede tego komentował
jarać się że sie skilowało auto które nie ma nawet 100 koni
jeźeli tak bardzo się chcecie ścigać zapraszam wieczorem w niedziele na R jak bedzie sucho

PS
być może pojawię się na jakimś waszym spocie żeby się z wami pobawić
  
 
ej jeździsz czerwoną czy srebrną cuprą ? bo chyba Cię znam...
  
 
na R też się zdarzyło kiedyś być Ale najfajniej jest w drodze na i w drodze z. A co do nazywania tuningowcem to NIGDY się takim nie nazwałem, bo i po co utożsamiać się z takimi idiotami co na glebach jeżdżą i myślą że są fajni. Nie mam gleby, mam dobry zawias. I tam gdzie na glebie leciałem 100 teraz też lecę 100. A tam gdzie leciałem na glebie 40 teraz lecę 140. Co? Gorzej?
  
 
Cytat:
2008-09-19 19:48:14, mmbu pisze:
Jak masz dobry sztywny zawias to przy odrobinie umiejetnosci prznosisz caly ciezar samochodu na dwa kola, nawet kraweznik pod da sie wjechac szybko , albo sciac po nim zakret. Moze tego nie umiales i dlatego zdemontowales. Ale tu fizyka sie klania



przenosisz caly ciezar samochodu na 2 kola? naucz mnie tego! i ty nam tu prawisz o prawach fizyki lol. kolego jakbys tak przenosil na zakretach caly ciezar samochodu na 2 kola to by ci sie ten escorcik w pół zlamał. haha


Cytat:
ja ma -35/-30 i jezdzi sie super, a wy w swoich wodolotach ....
w sumie kazdy stroi samochod pod siebie. jak lubisz zeby ci przod wylatywal z zakretu to masz wodolota, jak chcesz poslizg kontrolowany z napedem na przod to masz klina... Powodezenia na prostych , wspolczuje na zakretach



no 35/30 to faktycznie mega konkret gleba cale 15 i 10mm wiecej niz w xr, chwalisz sie czy zalisz?

poslizg kontrolowany z napedem na przod? mowisz o padace zwanej power-slide ? nie wiem co ci daje klin z punktu widzenia jazdy w poslizgu, bo z tego co ja wiem to wplyw na to ma negatyw kół a nie stosunek wysokosci zawieszenia tylnego i przedniego

[ wiadomość edytowana przez: jozwa_maryn dnia 2008-09-19 23:14:10 ]
  
 
Cytat:
2008-09-19 23:14:33, mmbu pisze:
Za glupi jestes zeby zrozumiec co napisalem

Cytat:
2008-09-19 23:14:33, mmbu pisze:
Za glupi jestes zeby zrozumiec co napisalem




za glupi by jezdzic na 2 kolach ? ej chyba cos sie forum zepsulo

[ wiadomość edytowana przez: jozwa_maryn dnia 2008-09-19 23:27:55 ]
  
 
PANOWIE dosyć piepiepier, spot jutro godziny nocne się szykuje. Nie wiem czy będę, może tak, może nie. Ale część naszej ekipy będzie. Wpisywajcie się chętni!!
  
 
Cytat:
2008-09-19 19:55:34, Grand_XR3i pisze:
jeśli chodzi o jazde po zakrętach to właśnie im więcej kół ma styczność z podłożem tym lepsza trakcja. ja mam serie xr czyl -20mm i do tego gazowe amortyzatory sachs (komplet 1200zł) wszystko to jeździ na niskoprofilowych oponach continetnal. nie zmienie tego na nic innego, za dużo po trasach śmigam. po zakrętach bardzo ładnie się prowadzi nie ucieka i niema czego współczuć. ja naprawde proponuje nie gadać co kto ma i co kto może tylko przejechać sie po drodze u istalić to jak to się mówi namacalnie... /gleba.. daj pan spokój z glebą bede po deskach jeździł przez progi zwalaniające..



A ja mam serie xr + Bilsteiny B6 komplecik nowych 1800zł .
Jak dla mnie seria xr + te Bilsteiny i tak jest zatwarda. Auto dobrze się drogi trzyma i jest czasami aż za niskie.
Do jazdy się świetnie nadaje, bo po co mi zglebione auto, którym nie poszaleje tylko muszę mieć oczy do okoła głowy, żeby na koleinach się nie zawiesić.
Niskie i super twarde zawieszenie wcale nie gwarantuje dobrej przyczepności. Wręcz przeciwnie na lekkich nierównościach auto podskakuje i można rów zaliczyć.
  
 
jak zmieniasz zawieszenie na sportowe to jeszcze musisz zmienić kraj na sportowy polecam niemcy.
totalny beton będzie dobry na ich drogach na naszych - zapomnij.
na spot jabym był za tym normalnie...
  
 
taaak będzie albo i lepiej!
  
 
Wchodze w to
  
 
Ja moze tez... Gdzie i kiedy dokładniej???
  
 
21-3 w nocy mniej więcej. Noc z Soboty na Niedzielę, parking wielopoziomowy C.H Real KROKUS przy ulicy Bora Komorowskiego.
  
 
potwierdzam.
Godzina 22 parking wielopoziomowy, poziom 1 w galerii real.
przy ulicy bora komorowskiego kraków.
do spotu pozostało 21 godzin...
wpadajcie NIEZALEŻNIE OD POGODY.

pojexdzimy po krakowie albo pojedziemy na frytki do kfc ;]



p.s sjepka jakys mówił, że będziesz tobym Ci listew nie wysyłał Tylko wręczył Ci na naszym spociku