[OGÓLNE]Kontrolka rezerwy paliwa - co potrzebne???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak w temacie, co jest potrzebne. Mam w zegarach z tył płytke na dwie żarówki a mianowicie kontroke rezerwy paliwa i kontrolke poziomu płynu spryskiwaczy, do tego mam podłączoną kostke z kablami, ale dalej to nie chodzi, co jest jeszcze potrzebne????

[ wiadomość edytowana przez: slawcek dnia 2009-12-15 16:20:11 ]
[ powód edycji: Poprawa tytułu ]
  
 
czujnik w pompie paliwa i czujnik w zbiorniczku spryskiwaczy?
  
 
A jak te czyjniki wyglądają. Jakby ktoś miał jakieś fotki to bardzo prosze je umieścić.
  
 
jeszcze potrzebna taka mała skrzyneczka,niewiem jak to się nazywa,jaki masz sygnał jak drzwi otworzysz?
  
 
Elo,


Sprawdz czy masz czujnik w pompie, zdejmij siedzisko tylnej kanapy, będziesz widział gumową nakładkę i przewód z kablami od pompy, jeśli jest w tym przewodzie 5 kabli masz czujnik , jeśli 4 niestety go nie masz.

Czujnik w zbiorniczku? Jeśli sięgniesz ręką zbiorniczka kucając pod zderzakiem sprawdz czy po lewej stronie zbiorniczka masz kostkę i przewód (da sie wyczuć bez zaglądania). Po lewej stronie może być czujnik, po prawej jest pompka od sprysków

  
 
To pewnie jakiś modół. A jak drzwi otwieram to niemam żadnego sygnału.
  
 
Cytat:
2008-09-16 12:29:07, marimar pisze:
jeszcze potrzebna taka mała skrzyneczka,niewiem jak to się nazywa,jaki masz sygnał jak drzwi otworzysz?



Black Box, daje sygnał na czujniki + piszczyk drzwiowy
  
 
Cytat:
2008-09-16 12:33:21, -Rocky- pisze:
Black Box, daje sygnał na czujniki + piszczyk drzwiowy



no właśnie może i tak to się zwie ,a bez tego nie będzie banglać(między innymi)
  
 
W zbiorniczku niemam czujnika i zapewnw instalacji do niego, a jeśli chodzi o kostke pompki paliwa to jak dobrze pamiętam to chyba jest 5 kabli i jedno miejsce zaślepione, ale musze sprawdzić. A ma ktoś może cały zestaw z instalacją do sprzedania jakby co?
  
 
Znalazła mi się fotka czujnika na serwerze:

  
 
z tego co pamiętam to RemikGT miał na zbyciu cały kpl.,daj na priva do niego
  
 
Cytat:
2008-09-16 12:44:29, marimar pisze:
z tego co pamiętam to RemikGT miał na zbyciu cały kpl.,daj na priva do niego



Szukaj takich gratów też w każdym RS, XR3i i Ghia z Mk6
  
 
Cytat:
2008-09-16 12:40:58, -Rocky- pisze:
Znalazła mi się fotka czujnika na serwerze:


A ja mam takie coś Będzie się trzeba pobawić i podłączyć, bo piszczałkę po otwarciu drzwi też mam, więc chyba dużo roboty nie będzie
  
 
Cytat:
2008-09-16 12:47:49, -Rocky- pisze:
Szukaj takich gratów też w każdym RS, XR3i i Ghia z Mk6



no może ....w prawie każdym XR3i bo akurat w moim było wszystko oprócz płytki za licznikiem
  
 
Cytat:
2008-09-16 12:51:28, marimar pisze:
no może ....w prawie każdym XR3i bo akurat w moim było wszystko oprócz płytki za licznikiem



Marimar, wyglądało to na fabrykę? Moim zdaniem ktoś tam majstrował, nie sądze aby fabryka dawała full opcję kontrolek bez 2 żarówek i płytki
  
 
Cytat:
2008-09-16 12:51:28, marimar pisze:
w moim było wszystko oprócz płytki za licznikiem


A ma ktoś może foto tej płytki ? Bo nie wiem jak to ma wyglądać :/
  
 
Cytat:
2008-09-16 12:57:19, czyczu pisze:
A ma ktoś może foto tej płytki ? Bo nie wiem jak to ma wyglądać :/



  
 
Cytat:
2008-09-16 12:57:16, -Rocky- pisze:
Marimar, wyglądało to na fabrykę? Moim zdaniem ktoś tam majstrował, nie sądze aby fabryka dawała full opcję kontrolek bez 2 żarówek i płytki



Rocky moim zdaniem to nie było fabrycznie tej płytki za licznikiem bo kostka była bardzo sprytnie schowana w instalacji i zaizolowana taśmą,i to samo miałem z kostkami od podświetlenia nóg z przodu ,kastki głęboko schowane,znaleźione przypadkiem,ale płytke zakupiłem od kolegi z forum i wszystko mi bangla
  
 
A ma ktoś może jakąś fotke jak wygląda ten moduł rezerwy paliwa???
  
 
Cytat:
2008-09-16 16:45:25, Krzyniu17 pisze:
A ma ktoś może jakąś fotke jak wygląda ten moduł rezerwy paliwa???



takie tam.. male czarne pudeleczko...