Śląski spot - 21.09 - Sosnowiec - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A moze jednak katowice i placyk za 3ma stawami.
  
 
Cytat:
2008-09-19 19:08:48, gozi pisze:
A moze jednak katowice i placyk za 3ma stawami.



  
 
Ale tam da się wjechać jakoś inaczej? Bo z tego co kojarzę wjazd od DK 1 jest rozkopany i ja na pewno nie wjadę...
  
 
Cytat:
2008-09-19 19:26:47, Snale pisze:
Ale tam da się wjechać jakoś inaczej? Bo z tego co kojarzę wjazd od DK 1 jest rozkopany i ja na pewno nie wjadę...



Dasz sobie radę Wierzymy w Ciebie
  
 
Panowie naprawdę jest ograniczony dojazd do "patelni" za 3ma stawami. Jednak odradzam tego miejsca dlatego że cały sprzęt tam parkuje i jest jednym słowem masakra. Jestem na NIE!
  
 
no to chyba pozostają te Gliwice (Forum)
  
 
Kurcze szkoda że to nie było tydzień temu w Gliwicach Fajny zlot byłby na Tuningowym Pożegnaniu lata (chociaż i tak było nas trzech) mnie raczej na spocie tera nie będzie ale kiedyś możeeee!!! ...być może będzie essi, zbliża się dużymi krokami MK4 (1,3) i nawet już mam motyw na jego przeróbkę (rat style) ale jeszcze nic pewnego....
  
 
kurde wszędzie jest kupa z Miejscówką

może jednak ten sosnowiec koło Mac,Donald i stacji CPN
przy trasie Krajowej 1 od strony Katowic w stronę Siewierza
  
 
Cytat:
2008-09-20 07:08:51, DriF pisze:
kurde wszędzie jest kupa z Miejscówką może jednak ten sosnowiec koło Mac,Donald i stacji CPN przy trasie Krajowej 1 od strony Katowic w stronę Siewierza



No! Dobre miejsce, łatwy dojazd. Jutro o 15:00 ??
  
 
chłopaki szykujcie konwój i jedziecie dziś na 22 do Krakowa zrobimy prawdziwego WIELKIEGO spota! Ekipa delegatów ze śląska będzie napewno. Zbierzcie się i wbijajcie razem z nimi!
  
 
Więc jak z tym Spotem Robimy Go ????????? Dziśśśśśśśśś
  
 
ja bede wezne safara w teczke
  
 
To ja też przybędę

Shell/ McD naprzeciwko sosnowieckiego Reala o 15:00 ??
  
 
to Wstępnie godzina 12:00 Pasuje

Sosnowiec Mac,Donald

koło Stacji CPN

jeśli coś to Fon 511-317-651
  
 
ziomek napisales o 11.30 ze na dwunasta jest spot troche za pozno ja bede na 15 pod MC donaldem tak jak byla mowa od poczatku
  
 
a jesteście śmieszni.. zamiast wczoraj wpaść na kraków... ehh. DALIŚCIE CIAŁA! spot był zaaaaajefajny.
  
 
ciesze sie ze Ci sie podobalo. Aurel kiedys to bardzo ladnie skwitowal
  
 
dobra mnie juz nie bedzie, zobaczymy sie na spociku pozdro
  
 
Już po zlocie Było fajnie, jak zawsze zresztą Pozdro dla ekipy
  
 
dziekuje za dzis oby wiecej takich spotkan