Spot Bydgoszcz 27 wrzesnia g.20 Tesco/Zaświaty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mozna byloby jakiegos fajnego spota u nas zrobic,zarejestrowanych nie brakuje,pokażmy ze w Kuj-Pom sa tez fani essiego....Proponuje miejscówke zwaną "Zaświaty" koło cmenatrza,może jakies 2-3 wyścigi sie zrobi a potem pojechac i pogadac przy coli badz pizzy?moznaby zakopac topory wojenne


[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-09-22 18:26:42 ]

[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-09-26 22:32:23 ]
  
 
"zaświat" to mi się kojarzy słabo ... Nocą zasuwałem tamtędy zawsze z przepustki do jednostki...

Nic nie pisze czy przyjadę bo mam teraz problemiki małe i tak slabo sie moge wypowiadać na temat wolnego...

Pozdrawiam

a topory jak najbardziej Zakopujcie
  
 
niestety taka miejscowka kolo wojska jakbys mial gdzies fajna u siebie to moge wpasc do Ina...reszta pewnie tyz
Cytat:
2008-09-19 23:57:08, arti31 pisze:
"zaświat" to mi się kojarzy słabo ... Nocą zasuwałem tamtędy zawsze z przepustki do jednostki... Nic nie pisze czy przyjadę bo mam teraz problemiki małe i tak slabo sie moge wypowiadać na temat wolnego... Pozdrawiam a topory jak najbardziej Zakopujcie

  
 


Nie nie ze mna się nie można umawiać z racji ograniczonych ram czasowych.
Poza tym nasza policja sie chyba wsciekła albo dostali na paliwo bo jeżdża jak.... Co ulica to radiowóz a przynajmniej dzisiaj tak bylo. Zresztą nie ma fajnych miejscówek w inie.
Jak da rade to wpadnę po prostu

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-09-20 00:06:18, arti31 pisze:
Nie nie ze mna się nie można umawiać z racji ograniczonych ram czasowych. Poza tym nasza policja sie chyba wsciekła albo dostali na paliwo bo jeżdża jak.... Co ulica to radiowóz a przynajmniej dzisiaj tak bylo. Zresztą nie ma fajnych miejscówek w inie. Jak da rade to wpadnę po prostu Pozdrawiam



arti co ty gadasz a ostatni spot w inie to nie była fajna miejscówka?
było poerwsza klasa
  
 
o tej porze na ryby prędzej ale nie na spota
  
 
Cytat:
2008-09-20 20:40:04, arti31 pisze:
o tej porze na ryby prędzej ale nie na spota



stwierdziłeś tylko że w inie nie ma fajnych miejscówek i cię poprawiłem,a moje stwierdzenie było ogólnikowe
  
 
dobra tu jako ze jutro to za krotki czas to data bedzie 28,beda chetni?a powiem ze bedzie co ogladac i moze kolega RavenMoh pomiary by zrobil swoim urzadzeniem...
  
 
Za zakopaniem toporów wojennych jestem jak najbardziej i na spota też chętnie bym wpadł tylko z tym że musiałbym pojechać z kimś bo moja essinka do końca miesiąca nie dysponowana
  
 
Ja jutro na bank nie moge bo jestem w Malborku. 28 mozliwe, ze sie zjawie jak bedzie czas, wiadomo trzeba zajmowac sie dzieckiem. Co do diagnostyki to czekam na replikator portow LPT, powinien byc w tym tygodniu. Jak bedzie dzialac to wtedy na spocie zdiagnozuje sie autka wszystkim chetnym co sie zjawia
  
 
Mozna sie spotkac,ale jarcio,jakies konkurencje muszisz zorganizowac dla driverow i ich autek oczywiscie
  
 
yyyy Seba planujesz wpasc? co do wymyslania konkurencji to ja sie na to nie pisze,juz raz jeden sie podjal tego i dostal zjebki za to ze nic nie wyszlo... jedyne co na zaswiatach mozna wymyslec to male sciganko a potem pod Tesco jakies slalomiki i zjesc cos dobrego oraz sprawdzic sprzecik do pomiarow Ravena

nie wiem czy to ma sens ale proponuje liste chetnych na ewentualnego spocika 28 wrzesnia:

1.Jarcio
2.
3.
Cytat:
2008-09-22 18:20:39, Seba pisze:
Mozna sie spotkac,ale jarcio,jakies konkurencje muszisz zorganizowac dla driverow i ich autek oczywiscie




[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-09-22 18:27:54 ]
  
 
1.Jarcio
2. Seba
3.
  
 
1.Jarcio
2.Seba
3.ArekCLX*

*- Jeżeli będę mógł się z kimś zabrać bo essi nie dysponowany do końca miesiąca
  
 
z przykroscia odpadam...pracuje w weekend
  
 
jeśli będe mógł to zajade i wcześniej o tym poinformuje w wątku,ale jestem jak naj bardziej za spotkaniem
  
 
Arek jak nikt z twojej okolicy nie bedzie jechal to ja wtedy podjade
Trance a ty co sie nie wpisujesz? musi byc jakac alternatywa dla auta Seby aby na kresce stanac,wiec musi niebiessi essi pojawic sie Bociansan,Styhu?
  
 
Niestety ale replikator portow LPT nie dziala z moim interfejsem. Jestem zawiedziony i troche wkurzony, ze w nowych laptopach producenci pozbywaja sie uzytecznych nawet w dzisiejszych czasach portów takich jak LPT, COM itp. Daja tylko USB i milion przejsciowek, ktore zazwyczaj nie dzialaja. Moge na spocie zrobic diagnostyke ale ktos musialby zalatwic laptopa, ktory ma port LPT, inaczej nici z diagnostyki.
  
 
Zalatwie na spota starego laptopa z LPT niestety ma wywalona baterie, zamowilem na allegro nową i mam nadzieje ze jutro przyjdzie kurierem. Jest to jedyny warunek zeby na spocie wypalila diagnostyka, czyli musi jutro przyjsc ta bateria. Jest jeszcze jeden warunek od ktorego zalezy wszystko. Spot poprostu musi sie odbyc ale jak narazie to jest tu cisza w tym watku , ledwo 3 auta sie wpisaly, no z moim to 4 wiec co ? znowu nic nie wypali ?
  
 
ja musze sprawdzic czy moj laptop ma lpt, bo coma to ma...co do spota to widzisz jak jest ale mysle ze Mariusz,Karol napewno wpadna,do Styha wysle sms-a albo zadzwonie bo cos go dawno nie bylo na forum chyba