Spot Bydgoszcz 27 wrzesnia g.20 Tesco/Zaświaty - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-09-25 12:34:36, JarcioFordzik pisze:
ja musze sprawdzic czy moj laptop ma lpt, bo coma to ma...co do spota to widzisz jak jest ale mysle ze Mariusz,Karol napewno wpadna,do Styha wysle sms-a albo zadzwonie bo cos go dawno nie bylo na forum chyba



zgadza się napewno wpadne,ale na liste się nie wpisuje aby potem nie było nieporozumień
  
 
Cytat:
2008-09-25 14:28:10, marimar pisze:
zgadza się napewno wpadne,ale na liste się nie wpisuje aby potem nie było nieporozumień



no to jak mówisz,ze na pewno wpadniesz to możesz się wpisać

  
 
1.Jarcio
2.Seba
3.ArekCLX*
4.RavenMOH
5.trance
6.Adrian mój kumpel
  
 
Seba v Adrian ? moze byc ciekawie
  
 
Cytat:
2008-09-25 15:12:40, JarcioFordzik pisze:
Seba v Adrian ? moze byc ciekawie



Ale o so chosi??
  
 
Cytat:
2008-09-23 13:02:22, JarcioFordzik pisze:
Arek jak nikt z twojej okolicy nie bedzie jechal to ja wtedy podjade



Dzięki Jarek, może uda się że podjadę z Mariuszem ale jakby co to zabiere się z Tobą
  
 
karol jeśli sprawi ci to przyjemność to prosze

aha jeszcze jakieś konkrety trzeba ustalić,o której spotkanie i dokładnie gdzie?

1.Jarcio
2.Seba
3.ArekCLX*
4.RavenMOH
5.trance
6.Adrian mój kumpel
7.marimar


[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-09-26 15:54:00 ]
  
 
O ktorej godzinie ma byc spot ? Tak w ogole to zalatwilem laptopa z LPT wiec diagnostyka wypali. Mam interfejs do EECIV i bardziej zaawansowany EECV ale to podobno fordy po 96 roku.

[ wiadomość edytowana przez: RavenMOH dnia 2008-09-26 18:04:24 ]
  
 
zapodajcie jakas godzine ktora najlepiej pasuje,ja mam do dyspozycji cala niedziele wiec mi to lotto,teraz kwestia:

jezeli maja byc jakies sciganki,wypadaloby aby bylo juz ciemno
na zaswiatach i jak najpozniej

wiec moze najpierw ustawka pod Tesco (diagnostyka)-potem Zaswiat (sciganki) -potem jakies jedzonko (McDonalds na Gdańskiej) ?

jak ktos ma inne propozycje i kolejnosc to pisac
  
 
Ciekawe kto bedzie chcial sie scigac. Ja moge stanac na kresce ale pytanie czy beda chetni czy bedzie tak jak kiedys , ze skonczy sie na pisaniu na forum a jak przyszlo co do czego to chetnych brak. Moze 20 tesco , 21 sciagnka , 22 jedzonko. Z tym ze to niedziela a w poniedzialek wiekszosc idzie do roboty wiec szczerze mozna zrezygnowac ze scigania i spotkac sie wczesniej.
  
 
a wogóle to o które tesco ci chodzi bo się nie orientuje które to ,a co do godziny to wolał bym troche prędzej ,godziny wieczorne odpadają w moim przypadku
  
 
No Panowie,ale jak na niedzielne spotkanie to godziny nie teges ,chyba ze sobota

Jesli niedziela to moze godziny po obiednie?? Cos ok 16tej??
  
 
Seba a do ktorej jestes u nas w niedziele? bo wiesz godziny poobiednie do sciganek sie nie nadaja zbytnio na tamtej miejscowce-ruch i jasno

Raven mi godziny twoje by pasowaly, co do sciganek to Seba napewno stanie (myle sie to mnie popraw), Ja jestem gotow tez na kreske,Trance Rs-em pewnie tyz a kolega Adi to juz rozgrzewa swoje granatowa maszyne
  
 
panowie ja jednak odpadam i wykreślam się z listy!!!
muszę iść do pracy
  
 
To moze jednak sobota wieczor - pasuje mi to jeszcze bardziej

A co do sciganek to tak jak z kobietami - nigdy nie odmawiam
  
 
Niech sie inni wypowiedza co do soboty...A tobie bardzo nie pasuje niedziela w tych godzinach co Raven podal?
  
 
Ja tez wole sobote wtedy nawet wieczor by wiekszosci pasowal i mozna sie scignac, bo w niedziele do roboty nie trzeba, przynamniej chyba wiekszosc nie musi isc a w poniedzialek to raczej wszyscy.
  
 
czyli godziny podane przez Ravena dzien sobota

Mario: Prawdziwe TESCO w Bydzi jest tylko jedno


[ wiadomość edytowana przez: JarcioFordzik dnia 2008-09-26 22:33:55 ]
  
 
No i gitara
Jarcio,wez na priv podaj mi nr do siebie to ulatwi nam kontakt jutro.
Na jakiej ulicy jest to Tesco??
  
 
Toruńska 101