Spot Bydgoszcz 27 wrzesnia g.20 Tesco/Zaświaty - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-09-28 00:17:03, JarcioFordzik pisze:
1,6 bylo najslabszym autem ale zawsze moglem statystyki wam podniesc Pozdro

moje 1.6 było słabsze
  
 
Ja dopiero teraz sie melduje. Bylo super. Wreszcie cos sie dzialo, najpierw mala diagnostyka, potem oczekiwana sciganka w myslecinku i to chyba byla najwieksza atrakcja spota Oczywiscie wszystko odbywalo sie na pustej drodze wiec niebezpieczenstwa nie bylo. RS Seby naprawde wymiata ale chyba najbardziej zadziwil mnie 1,8 adiego, fakt zmodzony ale zeby 1,8 zapierniczal tak jak RS to sie w glowie nie miesci Trance ta pizza w Da Grasso nie byla taka zla, to pewnie przez ten pozyczony ketchup
  
 
mnie cieszy wynik diagnostyki mojego essa: wszystkie mechanizmy sprawne ciekawe czemu rs-ow nie chcial zczytac? Raven wrzucaj foty,ja zrobie to dopiero popoludniu bo teraz żonka na spacer mnie wyciaga
Cytat:
2008-09-28 11:23:54, RavenMOH pisze:
Ja dopiero teraz sie melduje. Bylo super. Wreszcie cos sie dzialo, najpierw mala diagnostyka,

  
 
Raven jakieś fotki zapodaj,bo jestem ciekawy jak to na fotach wyszło
faktycznie szybki ten 1.8 adiego nie miałem z nim wogóle szans,ale warto było chociaż spróbować
  
 
Ja tez sie melduje - dopiero wstalem Po drodze 45min na parkingu bo oczka sie zamykaly i tak o 1:45 bylem w domku.
Spocik jak najbardziej ok,szkoda,ze arkaclx nie bylo bo moze z jego V10 bym mogl powalczyc i w koncu przegrac
  
 
Cytat:
2008-09-28 12:45:41, Seba pisze:
Ja tez sie melduje - dopiero wstalem Po drodze 45min na parkingu bo oczka sie zamykaly i tak o 1:45 bylem w domku. Spocik jak najbardziej ok,szkoda,ze arkaclx nie bylo bo moze z jego V10 bym mogl powalczyc i w koncu przegrac



no seba faktycznie miał byś problemy z arkiem i jego v10
  
 
Umiescilem kilkanascie fotek ze spota ale w osobnym temacie zeby za kazdym razem watek sie nie otwieral nie wiadomo jak dlugo bo fotki zajmuja 5MB i to zmiejszone wiec mysle ze tak bedzie nawygodniej.
To link do fotek:

SPOT
  
 
Foty super. Dzięki Jarcio za filmik. Polody może się schować .
szkoda tylko, że z myśla tak kiepsko wyszło. Pozdro wielkie dla wszystkich.

Maciej: Dzięk za "wiesz co". Działa znakomicie.
  
 
Nawet panowie nie wiecie jak żałuję że nie mogłem być na spocie, widzę że było bardzo ciekawie.
  
 
Cytat:
2008-09-28 12:45:41, Seba pisze:
Spocik jak najbardziej ok,szkoda,ze arkaclx nie bylo bo moze z jego V10 bym mogl powalczyc i w koncu przegrac



Ja też Seba żałuję że nie dałem rady dojechać na spota... Co do mojego V10 proszę ja Ciebie to musiał bym go chyba po cichu wypchnąć z parkingu gdybyś zaparkował obok mnie żeby przypału Ci nie narobić...
  
 
Cytat:
2008-09-29 07:22:04, ArekCLX pisze:
Ja też Seba żałuję że nie dałem rady dojechać na spota... Co do mojego V10 proszę ja Ciebie to musiał bym go chyba po cichu wypchnąć z parkingu gdybyś zaparkował obok mnie żeby przypału Ci nie narobić...



a żałuj bo było fajnie i ciekawie


[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-09-29 08:43:18 ]