4 i 5 października Wystawa w MOTO RETRO W Białymstoku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Stowarzyszenie Moto Retro w Białymstoku zaprasza na dni otwarte "Muzeum na Węglowej" pod hasłem:
"Pojazdy Zabytkowe Podlaskich Kolekcjonerów"
w dniach 4 i 5 października 2008 r.
4 października od 11.00 do 17.00
5 października od 10.00 do 16.00

Więcej informacji pod adresem:
Zaproszenie!

a plakat do pobrania:
  
 
Tylko pozazdrościć takiego Muzeum
  
 
Cytat:
2008-09-22 10:32:03, GDA pisze:
Tylko pozazdrościć takiego Muzeum



Krzysiu - to jest weekend - możesz przyjechać pokazać swoją "czekoladkę" i zwiedzić Muzeum.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wystawienia swoich samochodów i do zwiedzania Muzeum oraz uczestnictwa w Wystawie….. czynnego i biernego…..
  
 
Andrzej dziękuję bardzo za zaproszenie ale "czekoladka" kończy tegoroczny sezon w ostatni weekend września rajdem "7-mio milowe buty" ale na wiosnę roku przyszłego bardzo chętnie
  
 
Cytat:
2008-09-22 14:58:15, GDA pisze:
Andrzej dziękuję bardzo za zaproszenie ale "czekoladka" kończy tegoroczny sezon w ostatni weekend września rajdem "7-mio milowe buty" ale na wiosnę roku przyszłego bardzo chętnie



Na wiosnę? OK Trzymam Cie za słowo.

Ale jeżeli ktoś miałby taką ochotę To serdecznie Zapraszamy!
  
 
Dziękuję Adminom za podwieszenie tego wątku.
Impreza udana. Kto był w sobotę mógł trochę zmoknąć.
Ale wczoraj pogoda dopisała i "eksponaty" też ......

Relacja, opis i zdjęcia niebawem....


Pozdrawiam anmimo – Andrzej
  
 
fajnie że coś takiego w naszej wiosce mamy
nie dane mi było jescze owego muzeum odwiedzić ze względu na brak czasu- w soboty działka i nocne powroty, w niedzielę praca
Andrzej mam nadzieję że takie wystawy będziecie urządzali częściej i w końcu będzie mi dane odwiedzić Węglówkę

aha, którejś wrześniowej niedzieli słyszałem na radiu Piranię jak zapraszał - niestety jak zawsze dowiaduję się na 30 minut przed koncem