[SEBOV12]Znacie go??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przegladam forum i widze,że wszyscy pokazują swoje przerobione auta więc i ja pokaże. NArazie zmienilem zegary załozyłem szyby elektryczne i lusterka.teraz walcze z ruda i z niedoskonałościami po poprzednim włascicielu. Czy przeróbki beda trwac dalej okaze sie po podniesieniu auta.Plan jest ambitny ale jak to sie mówi pozyjemy zobaczymy czekam na komentarze co myslicie co sie wam podoba a co nie.



[ wiadomość edytowana przez: Sebov12 dnia 2008-06-20 20:17:48 ]

[ wiadomość edytowana przez: Sebov12 dnia 2008-06-23 21:21:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: Sebov12 dnia 2008-07-05 19:19:53 ]

[ wiadomość edytowana przez: Sebov12 dnia 2008-07-11 20:08:24 ]

[ wiadomość edytowana przez: Sebov12 dnia 2008-08-23 15:01:58 ]

[ wiadomość edytowana przez: Sebov12 dnia 2008-09-24 19:20:56 ]
  
 
  
 
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!
  
 












[ wiadomość edytowana przez: bzikol dnia 2008-06-15 11:03:39 ]
  
 
doceniam twoją pracę, i wiem że o gustach się nie rozmawia, ale mi nie leży to zupełnie.. Maska to porażka. Zmień albo caly przód na mk7 albo powalcz z maską z mk5 bo ten nosorożec nie pasuje niestety. walcz, coś wywalczysz napewno powodzenia

ps i edytuj posty a nie twórz nowych.
  
 
Popieram kolegę yezXR3I że Mk5 Ma najładniejszy przód
  
 
rób jak Ci sie podoba, a nie tylko mk5 i rs2000.
powiedz mi czy dużo kombinacji z zderzakiem z mk7 było?
  
 
zgodze sie, rob jak Ci się podoba - ale nie po nosorożcowatemu seryjna klapa z mk6 też może być ładna, ale z odpowiednim grillem. nie wiem czy kojarzycie cabrio kolegi emceha - jak dla mnie wzór mk6 z gustem
  
 
Cytat:
2008-06-14 17:25:03, yezXR3i pisze:
zgodze sie, rob jak Ci się podoba - ale nie po nosorożcowatemu seryjna klapa z mk6 też może być ładna, ale z odpowiednim grillem. nie wiem czy kojarzycie cabrio kolegi emceha - jak dla mnie wzór mk6 z gustem



zdjęcie prosze interesuje mnie to login emcech?
  
 
'emceha' z FETP i sr.pl
  
 
Mnie tak szczerze podoba sie taka maska przynajmniej jestem jedyny ma to byc GERMAN STYLE. a co do zderzaczka on juz tam był zamontowany ale nie ma problemu pasuje i nigdzie nie odchodzi
  
 
Ladny essik,ale progow mu brakuje
  
 
2008-06-14 18:22:20, Seba pisze:
Ladny essik,ale progow mu brakuje



To nie progów tylko pozadnej GLEBY
  
 
znając po części kolejne mody właściciela jak i oglądając autko, zapowiada się ciekawie zrobiony ess

Nie przejmuj się krytyką innych bo to normalne, że jednym się podoba, drugim nie...
życze wytrwałości w tym co robisz
  
 
co to za wersja, tyl od MKVII (wlew paliwa, zderzak, lampy) przod MKV moze MKVI tylko zderzak od MKVII....
  
 
Cytat:
2008-06-14 21:17:59, Kamil_K pisze:
co to za wersja, tyl od MKVII (wlew paliwa, zderzak, lampy) przod MKV moze MKVI tylko zderzak od MKVII....




Dzieki PAT a co do essa to jest mk VI
  
 
Cytat:
2008-06-14 17:42:28, yezXR3i pisze:
'emceha' z FETP i sr.pl



i tyle podniety o srebrny siatex w grilu?
  
 
nie. nie widziałeś auta to nie mów. srebrny siatex to był kurde 2 lata temu w tym aucie.
  
 
kurcze, szkoda że nie obejrzałem wszystkich zdjęć - ale jak chciałem obrócić monitor do góry nogami to żona na mnie nakrzyczała i kazała przestać
  
 
Cytat:
2008-06-14 23:33:14, slawas1 pisze:
kurcze, szkoda że nie obejrzałem wszystkich zdjęć - ale jak chciałem obrócić monitor do góry nogami to żona na mnie nakrzyczała i kazała przestać


zawsze mozna stanąć na głowie