Centralny zamek (siłowniki)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Możecie mi powiedzieć co o tym sądzicie?

Klikers
  
 
Zapytaj tamtejszych tubylców
  
 
Miałem podobnie zrobione-działało. Wszystko na uniwersalnym centralnym-trzeba tylko pamiętać o solidnym połączeniu cięgna z siłownikiem i znalezieniu dobrego ułożenia dla samego siłownika, bo potem tapicerkę ciężko założyć.
  
 
Wg mnie lepiej jest siłownik podłaczyć bez pośrednictwa linki do samego zamka. Taki patent stosowałem w MK3, gdzie były cięgna, ale już w MK5 wolałbym to (można samemu wykonać):
KLIK
  
 
Bo ja słyszałem że jak się podłączy pod linke to siłownik można wytargać przez otwieranie drzwi (od wewnątrz samochodu). Czy to prawda?
  
 
Cytat:
2008-09-24 13:19:59, sebus01 pisze:
Bo ja słyszałem że jak się podłączy pod linke to siłownik można wytargać przez otwieranie drzwi (od wewnątrz samochodu). Czy to prawda?


Czy można, to nie wiem, ale na pewno jest na to narażony bardziej niż przy zamku. Za to montaż jest nieco prostszy...
  
 
No właśnie i też tak myslałem. A nie ma ktos na zbyciu tego mocowania? Bo siłowniki już posiadam
  
 
ja powyginalem z tych blaszek co daja do silownikow cos takiego jak w linku co slawas dawal - jezdzi juz 3 rok
  
 
No ładnie musiałbym sprubować.. A miałeś mocowanie żeby przykręcić siłownik do zamka?