Spot Kraków 26.09 za godzinke 21 ? :) rybitwy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
prawdziwe wyścigi zaczeły się po spocie jak kolega z 323F czerwonej się namanił
panowie nowy officialny rekord w dwa auta, przez bora 185km/h

Wojo, fajno jest po 50 dych na głowe załatwiłem
  
 
Co to za laska na tych fotosach ? Może inaczej - czyja ?
Swoją drogą... "przepiliście" po 50zł... kaca nie macie... oby NIE tak dalej
  
 
Cytat:
Kodeks Wykroczeń

Art. 97. (106) Kto wykracza przeciwko innym przepisom o bezpieczeństwie lub o porządku ruchu na drogach publicznych, podlega karze grzywny do 3.000 złotych albo karze nagany.



No coś się panu władzy pomyliło chyba.
  
 
Agunia - Darka_M.

Ale mnie łeb boooooliiii za te 5 dych

Fotorelacja z grubsza gotowa.
  
 
skarb państwa, Rzeczypospolitej Polskiej zobaczy odemnie te pieć dych jak świnia niebo...

Wojo, po namysle stwierdzam, że to TWOJA WINA . mieliśmy się już zwijac, z Paulem a wtedy Ty powiedziałeś.

" no lecimy jeszcze tylko to autko przejedzie i spadamy "

autko przejechało i podszedł pan mundurowy...
  
 
O w mordę a myślałem że Ci to umknęło
  
 
cza mieć haki na ludzi, załozyłem Ci teczke, i zaczne prowadzić akta, to będzie pierwsze przewinienie...
  
 
Zaraz zraz, a przez kogo się tam znaleźliśmy? Cwaniak pojechał bo wiedział co się święci!
  
 
w sumie tak, albo inaczej on nasłał panów munduroych na nas bo jako, że przenosi się z forda na Dukata to co mu tam zależy...
hmmm dobra teoria.

domniemanym sprawcą przestępstwa jest osobnik powiązany z zorganizowaną grupą przestępczą, znany jest pod pseudonimem
marcinson, ostatnio widziano go w okolicach rybitw gdy pod osłoną nocy w ciemnym pojeździe oddalił się w kierunku zachodnim.
kto kolwiek widział kto kolwiek wie, proszony jest o kontakt z obecnymi tutaj forumowiczami.
sprawiedliwości musi stać się zadość
  
 
Cytat:
2008-09-26 02:58:57, Grand_XR3i pisze:
sprawiedliwości musi stać się zadość



Innymi słowy, szukamy sponsora mandaty
  
 
Cytat:
2008-09-26 02:58:57, Grand_XR3i pisze:
w sumie tak, albo inaczej on nasłał panów munduroych na nas bo jako, że przenosi się z forda na Dukata to co mu tam zależy... hmmm dobra teoria. domniemanym sprawcą przestępstwa jest osobnik powiązany z zorganizowaną grupą przestępczą, znany jest pod pseudonimem marcinson, ostatnio widziano go w okolicach rybitw gdy pod osłoną nocy w ciemnym pojeździe oddalił się w kierunku zachodnim. kto kolwiek widział kto kolwiek wie, proszony jest o kontakt z obecnymi tutaj forumowiczami. sprawiedliwości musi stać się zadość




chyba w dobrym czasie zwiatrowałem a tak na prawdę to jeden tefefon pod 3 cyfrowy numer i 5 mandatów ehehe



Cytat:
2008-09-26 02:44:44, Wojo pisze:
Zaraz zraz, a przez kogo się tam znaleźliśmy? Cwaniak pojechał bo wiedział co się święci!




eheh to dobre jaja tyle razy byłem na rybitwach i żadnego mandatu nie dostałem w sumie wczoraj też mi się upaliło he długo po mnie wpadli koledzy ?
  
 
Z 15 minut
  
 
No to się nam upiekło kurcze tyle razy byliśmy i nigdy mandatu a tu proszę. Ale przynajmniej miło spędziliśmy czas no nie panowie
  
 
Fanie było się znowu zobaczyć

A tak przy okazji:
art. 97 KW
Jest i nasza wina wśród tego, pomijając fakt że staliśmy na parkingu.