VI jubileuszpwy spot pszczyński - 18.10 Pszczyna - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-10-09 21:18:01, Snale pisze:
Gadałem z kumplem z klubu Cinquecento i padła idea, żeby połączyc siły i zepsotowac się razem. Co Wy na to



Jestem za! Może być spoko , może jakieś uturbinione CC i SC przyjadą
  
 
zmieńcie date proszęęęęę
  
 
dla mnie to jedyny termin w październiku, Chyba że jakaś niedziela.

Co na to reszta??
  
 
No mi 18 tez pasi, potem bezie praca, nie wpisuję sie na listę bo jak juz mówiełm koledze Snale-owi, jak bede miał zbieżność którą utraciłem(obecnie -20 !!! ) to bede, jak nie zdąze to nie
  
 
przyłącze się do bobasa
Waldku co do jakieś niedzieli to jestem za
  
 
Dla mnie to też w zasadzie jedyny termin i wolałbym sobotę.
  
 
Ja też już teraz nie mam innej opcji jak sb/nd - 18/19
  
 
Cytat:
2008-10-09 21:27:12, deathrider_85 pisze:
Jestem za! Może być spoko , może jakieś uturbinione CC i SC przyjadą



Oj Death malo takich jezdzi, w zasadzie to tylko Noviteci Predzej spotkasz jakiegos swapa na 1,2 16v lub 8v z Punciaka albo 1,4 16v z Pandy 100 HP ze skrzynia szesciobiegowa Znam temat bo siedze w Centomanii tez
  
 
czyli 18-sty jest aktualny i zostaje?
  
 
ok ja tez jestem chetny. jak ktos jest z mojej okolicy to moge zabrac bo sam jade
  
 
a dla mnie tylko nd bo pt sb zajęcia na polibudzie
  
 
Czyli 19?
  
 
dla mnie obojetnie, w sobote gdybym pracowal, choc niewiem co los przyniesie, moglbym dopiero po 16 a w niedziele mam caly dzien
  
 
ja też sugeruje 19sty
  
 
A takie pytanie mam, czy ktoś by mi nie wymienił przy okazji samoregulatora przy pedale sprzęgła?
Browarka jakiegoś bym postawił
Bo dzisiaj odkryłem, że w dużej mierze zgrzytająca dwójka to jego wina.
  
 
Chętnie przyjadę
  
 
no to jak 19 to ja odpadam
  
 
ustalmy w końcu konretną date bo się już pogubiłem.
18? czy 19?
  
 
  
 
Ja bym wolał sobotę, ale jak zaczęliście gadać o niedzieli to się umówiłem do mechanika, żeby mi ziurknął na sprzęgło i poduszki pod silnikiem i może się zdarzyć, że auto będę miał późnym popołudniem w sobotę, ale jak coś to przyjadę spóźniony po prostu.

Może sobota, ale np. trochę później? Np. 16, czy 17? Jak ten zlot nie wypali to się wścieknę :/.

[ wiadomość edytowana przez: deathrider_85 dnia 2008-10-13 21:35:26 ]