IX Raid Jesienny - 7-mio milowe buty - 27.o9.2oo8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mialo nie byc, mielismy nie robic, ale..

DATA: 27 wrzesnia - sobota, ostatni weekend wrzesnia.
TRASA: okolo 140-150 km malowniczymi szosami, elementy rywalizacji, wymagany pilot na rajd. Przewidujemy dwa etapy czasowe, pomiedzy ktorymi nastapi przerwa na posilek i zwiedzanie, niewliczana w czas raidu
START: Outlet Fashion House k/Obwodnicy godzina 9.oo
META: Mamy nadzieje ustalic to szybko, ale lokalizacje brane pod uwage to Trojmiasto lub tez jego dosc bliskie okolice.
KLASYFIKACJA: zabytki i auta nowoczesne. Preferujemy auta zabytkowe, niemniej jednak jesli ktos ma ochote zabawic sie z nami, a nie dysponuje jeszcze zabytkiem, takze zapraszamy.

WPISOWE: pobieramy do 19 wrzesnia, po tym terminie nie przyjmujemy wiecej zalog, itinerery zostana po tej dacie wydrukowane dokladnie dla zgloszonej ilosci zalog. Wysokosc wpisowego zostanie jeszcze ustalona - podejrzewam, ze bedzie mial na to wplyw zglaszanych zalog przez pierwszy tydzien od dzis.

Przewidujemy nagrody oraz pucharki i swietna zabawe. Probujemy zamowic doskonala pogode, ale to juz bywa roznie...

Chetnych do zapoznania sie z tematem zapraszamy TUTAJ
  
 
Świetnie Jedziemy, jedziemy ...

Może ktoś spoza 3 miasta jest chętny do wzięcia udziału w rajdzie ?
  
 
dowiem sie czy mam wolne i dam znac, ale wstepnie jestem bardzo zainteresowany. Czekam na info o wysokosci wpisowego.

P.S.

mam drzwi dla Groszka, moze bedzie okazja zeby je przekazac

[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2008-08-25 21:53:50 ]
  
 
Cytat:
2008-08-25 10:19:46, GDA pisze:
... Może ktoś spoza 3 miasta jest chętny do wzięcia udziału w rajdzie ?

Krzysiek, sugerujesz coś ? hmm...
  
 
JADZIEM!!! KANCIASTY KORALOWY EMERYT '82 DO BOJUUUU!!!
  
 
Cytat:
2008-08-25 23:26:48, Jojo pisze:
Krzysiek, sugerujesz coś ? hmm...


Zapraszam serdecznie Rajdy przygotowywane przez kolegów z AKM pozostawiają zawsze wiele wrażeń i wspomnień, zresztą co ja ci będę pisał skoro zaliczyłeś Rajd Jesienny

Domelku - coś więcej i jaśniej proszę? czyżbyś dorobił się MR-a?
  
 
Krzysiek, podpytaj się na akm-ie o jakiś nocleg itp.
Czy to będzie coś jak ostatnio jak byłem? Jakie koszty?

Dla mnie ważne, bo nie oszukujmy się, wyjazd na taki rajdzik to jak nic 1000km + koszty "życia"czyli cały wyjazd w 5 stówka może się nie zamknąć
  
 
Cytat:
2008-08-27 15:35:27, Jojo pisze:
Krzysiek, podpytaj się na akm-ie o jakiś nocleg itp. Czy to będzie coś jak ostatnio jak byłem? Jakie koszty? Dla mnie ważne, bo nie oszukujmy się, wyjazd na taki rajdzik to jak nic 1000km + koszty "życia"czyli cały wyjazd w 5 stówka może się nie zamknąć



Koszty - nocleg albo w miejscowosci Przywidz w domkach po 4-6 osob, lub tez w hotelowcu przy wlocie na Wawe. Jak Wam wygodniej.

Hotelowiec jest w odlegosci 3 km od mojej chaty, zas Przywidz - przy podrozach Cadillakiem to juz wyprawa eXtremalna Ale chyba traficie, jak cos?
  
 
Cytat:
2008-08-27 13:17:24, GDA pisze:
Domelku - coś więcej i jaśniej proszę? czyżbyś dorobił się MR-a?



Ja nie, ale mój brat:



Wcześniej tego Fiaciora miał regionalny kolega BratFiat, no i fiacik na zlotach regionalnych też bywał.

Więcej szczegółów na żywo


Wracając do tematu: czy impreza jest jednodniowa, czy też może nocleg jest niezbędny?


[ wiadomość edytowana przez: Domel dnia 2008-08-28 21:30:30 ]
  
 
sądze że nocleg będzie niezbędny z racji imprezy po rajdowej ...
  
 
Hej hej.

Wstepny odcinek trasy rajdu dzis zostal objechany i poczynione zostaly szkice do itinerera. Dalsza czesc trasy wyznaczymy po konsultacjach

Dla PRZYJEZDNYCH: noclegi mozna kompletowac w Przyiwdzu - Camping nr 20 lub tez w hotelowcu 3 km od Glownego Miasta - wylot na Wawe.
Pamietajcie, ze 26-28 wrzesnia jest juz po dezonie, i ceny moga byc bardziej atrakcyjne od tych w cennikach.

Wpisowe przy obecnej frekwencji okreslamy na 50 zl od zalogi. Jesli bedzie jakies jedzenie na mecie - wpisowe chwilowo go nie obejmuje. Bedzie mozna po przyjezdzie spokojnie sobie zamowic i zjesc to, na co sie bedzie mialo ochote. A my w tym czasie wyniki i taaak.

Jest szansa na jeden posilek pomiedzy etapami, ale musimy dograc szczegoly. Bedzie jedno zwiedzanko w bardzo niskich kosztach - dla chetnych, ktorzy beda mieli ambicje zrobic wszystkie zadania Sa takze przeszkody zywe - hi hi hi.

Nic wiecej nie uprzedzam. Jesli bylaby taka pogoda, jak dzis, to bedzie super przygoda - srednia wyznaczymy na jakies 20 kph - tak, aby mozna bylo spokojnie podziwiac piekne widoki Szwajcarii Kaszubskiej i okolic. Mnie dzis maly kawalek zapieral dech w piersi. Spaliny torche tez, ale widok bardziej...

Takze czekamy na kolejne wpisy do listy. Obecnie wyglada to tak, ze ludzie spoza klubu sa bardziej zainteresownai, niz my sami... Jak mamy to rozumiec, nie chce sie juz Wam?
  
 
Ja wstępnie, tzn. na 90%, zgłaszam swój i pilota udział. Będę rezerwował nocleg w tym hotelu w Gdańsku.

Pawle, gdzie i jak należy wpłacać wpisowe?
  
 
u mnie decyzja raczej zapadła.
w tym roku nie byłem nad polskim morze, dawno nie widziałem znajomych twarzy z "północy"
na 90% jestem
pilot - jest kilka opcji

mam nadzieje że ekipa z wng dopisze?
co do noclegu, to jak najbardziej w domkach



[ wiadomość edytowana przez: Jojo dnia 2008-09-01 22:00:49 ]
  
 
Z moim bratem meldujemy się na starcie z Dużym Fiatem MR82. Proszę nas dopisać do tajnej listy, podziękówki
  
 
Tak jak wczoraj podawalismy na zebraniu sekcyjnym rozpoczynamy zbieranie wpisowego na Raid 7-milowych butow...

Wplaty w kwocie 50 zl od zalogi prosimy dokonywac na numer konta podany ponizej:

26 1140 2004 0000 3102 1079 2874

W tytule przelewu prosze wpisac "RAID i [nazwisko kierowcy]" celem latwiejszej identyfikacji.

Prosze takze o potwierdzenie dokonania wplaty poprzez wyslanie maila na adres: groszek@infocom.pl z poniższymi danymi:

1. imie i nazwisko kierowcy
2. imie i nazwisko pilota
3. jesli sa dodatkowe osoby towarzyszace - ilosc tych osob
4. adres i telefon kontaktowy przynajmniej do kierowcy
5. marka i rocznik pojazdu, ktory bedzie bral udzial w raidzie.

Ostateczny termin dokonywania wplat to niedziela 21.09.2008. Po tym terminie zostana wydrukowane wszystkie materialy rajdowe i nie bedzie mozliwosci dodatkowego zwiekszenia liczby osob chetnych do udzialu w rajdzie.

Ilosc osob chetnych na udzial w rajdzie bedzie nam potrzebna celem zaklepania wejsciowek w pewne miejsca oraz zarezerwowania posilkow podczas przejazdu wiec prosilbym o w miare sprawne deklarowanie sie z iloscia osob.

--

To pisal Groszek, kumandur rajdu Od siebie dodam, ze mamy juz 20-scia zgloszen na wozach zabytkowych i ciutke na nowoczesnych, a nawet 2 mutory! Chetnie widzimy kazdego z Was, bo nie woz sie liczy, a czlowieki.

Glowna dyskusja toczy sie na www.morski.org.pl w dziale zloty KLIK

Niemniej jednak tutaj tez zagladam
  
 
No to wpłacamy i jadziemy

do końca września ma być przepiękna jeszcze letnia pogoda także odnoszę wrażenie że RAiD będzie wspaniały

btw: czy oprócz Jojka, Adamusa i Domelka, ktoś jeszcze z naszej "brygady" ma chęć wystartować? WNG jak z Wami ?
  
 
Cytat:
2008-09-05 08:53:18, GDA pisze:
No to wpłacamy i jadziemy do końca września ma być przepiękna jeszcze letnia pogoda także odnoszę wrażenie że RAiD będzie wspaniały btw: czy oprócz Jojka, Adamusa i Domelka, ktoś jeszcze z naszej "brygady" ma chęć wystartować? WNG jak z Wami ?



oczywiscie
  
 
Cytat:
2008-09-05 08:53:18, GDA pisze:
WNG jak z Wami ?



Pomyśleć
  
 
Po wstępnej analizie kosztów cześć WGU wybierze sie na fiating jedną maszyną.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
GDA co to za pytanie