Da rade zareklamowac zatarta pompe paliwa?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupiłem 3miechy temu pompe paliwa (podróbe chińska) w sklepie z cześciami sam.Paragon jeszcze mam kwestia czy mozna zareklamowac ten towar?pompa sie z powodu braku wachy przez dlugi czas.
  
 
No co Ty chcesz w wala kogos zrobic bo nie wlales paliwa do zbiornika?? Chlopie wydoroslej, kupiles pompe zajechales ja z wlasnej winy i teraz chcesz zeby ktos Ci oddal kase za to??
  
 
Cytat:
2008-10-01 16:16:40, mayday_lub pisze:
Kupiłem 3miechy temu pompe paliwa (podróbe chińska) w sklepie z cześciami sam.Paragon jeszcze mam kwestia czy mozna zareklamowac ten towar?pompa sie z powodu braku wachy przez dlugi czas.


Inaczej zadaj to pytanie raczej swojemu sumieniu, my do podjęcia tej decyzji nie jesteśmy Ci raczej potrzebni.
  
 
Szkoda gadac
  
 
Kup nowa i nie żeruj, nie jest to jakis czesty i masakryczny wydatek.
Czlowiek sie uczy na bledach, a za bledy w dzisiejszych czasach trzeba placic.
  
 
jezeli chodzi o mnie to nie JA ją zatarłem tylko zonaK uurwa pytałem czy mozna zareklamowac czy padła w winy małej ilosci wachy czy dlatego ze jest gowniana. Pytam bo nie wiem czy reklamuja wogóle pompy.
  
 
Na 99% ,ze z braku paliwa.
  
 
Nieee no pompa jest tylko smarowana paliwem i chłodzona. To na pewno nie przez brak wach się zatarła
  
 
to ja sie podepne, niedawno kupilem pompe paliwa, stara chodzila cicho a ta wyje od poczatku nie wazne czy jest ful bak, czy polowa :/ pompa fimy 4max czy jakos tak, jakies sugestie? auto chodzi normalnie,tylko te wycie jest wq***** :/
  
 
Ja bym próbował .

Co do głośności pompy, to mam nową i pomimo tego, że trochę za nią zapłaciłem trochę brzęczy niestety.
  
 
aa to sie nie martwie myslalem ze tylko ja takiego mega pecha mam
  
 
ja wsadzalem z pol roku temu nowke Boscha z DE, na poczatku wyla, a teraz jest cisza - warto kupic cos renomowanego
  
 
ta bardzo głosno chodzila .nawet z wachą dzwoniłem juz za drugą orginałka używke mam za 50 zeta.