[jojompf] pomalu jak krew z nosa ale cos... - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a 300 można zrobić wiele pożyteczniejszych rzeczy niż ciemne szyby. A przyznam szczerze że 5d bardziej mi się podoba z jednolitymi szybami. ale brawo że cośkolwiek dłubiesz. Teraz bym proponował progi z rs mk5, tylne dokładeczki z rs mk6 i dokładkę pod przedni zderzak + zawieszenie z rs2k -2cm.
  
 
Cytat:
2009-02-13 02:39:22, yezXR3i pisze:
a 300 można zrobić wiele pożyteczniejszych rzeczy niż ciemne szyby. A przyznam szczerze że 5d bardziej mi się podoba z jednolitymi szybami. ale brawo że cośkolwiek dłubiesz. Teraz bym proponował progi z rs mk5, tylne dokładeczki z rs mk6 i dokładkę pod przedni zderzak + zawieszenie z rs2k -2cm.



i w ogóle wszystko z rs2k
  
 
Cytat:
2009-02-13 02:39:22, yezXR3i pisze:
a 300 można zrobić wiele pożyteczniejszych rzeczy niż ciemne szyby. A przyznam szczerze że 5d bardziej mi się podoba z jednolitymi szybami. ale brawo że cośkolwiek dłubiesz. Teraz bym proponował progi z rs mk5, tylne dokładeczki z rs mk6 i dokładkę pod przedni zderzak + zawieszenie z rs2k -2cm.



przykro mi ze Ciebie Yez i wielu innych nie zadowole ale RS to nie dla mnie, u mnie tego nie bedzie niestety...

[ wiadomość edytowana przez: jojompf dnia 2009-02-13 09:18:46 ]
  
 
cholender, normalnie sie rs zrobi taki że szok ojej, nie bedzie do odróżnienia od rsa!
  
 
no i cos nowego;p

  
 
fajnie fajnie ale chyba fajniej by wyglądało podswietlenie niebieskie od spodu od góry brak;] i by była bajera ale to kwestia gustu;P
  
 
Cytat:
2009-02-23 21:33:08, seba1_kuna1 pisze:
fajnie fajnie ale chyba fajniej by wyglądało podswietlenie niebieskie od spodu od góry brak;] i by była bajera ale to kwestia gustu;P



w tym problem ze w tych zegarach sa czarne cyferki malowane na tarczach (chyba) i nie da rady ich od spodu podswietlic, mam w planach dac wsazowki podswietlane na czerwono to tez inaczej bedzie wygladac
  
 
Cytat:
2009-02-23 21:35:29, jojompf pisze:
w tym problem ze w tych zegarach sa czarne cyferki malowane na tarczach (chyba) i nie da rady ich od spodu podswietlic, mam w planach dac wsazowki podswietlane na czerwono to tez inaczej bedzie wygladac



a no to chyba ze... no no wskazówki do poloneza i bedzie boosko
  
 
Cytat:
2009-02-23 21:39:43, seba1_kuna1 pisze:
a no to chyba ze... no no wskazówki do poloneza i bedzie boosko

nie tylko od poldka pasują,jeszcze od mondeo i jeszcze od esa mk4 i bodajże od sierry też
a można tak tarcze podświetlić


[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2009-03-02 12:34:05 ]
  
 
Cytat:
2009-03-01 22:02:20, marimar pisze:
nie tylko od poldka pasują,jeszcze od mondeo i jeszcze od esa mk4 i bodajże od sierry też a można tak tarcze podświetlić



no ja niestety tak nie podswietle bo mam cyferki malowane na bialych tarczach i od spodu nie da rady...
  
 
niebieski już z mody wychodzi

ja miałem tak:

  
 
Asior no ja chce dac do siebie jeszcze takie wskazowki jak u Ciebie tylko czerwone a nie pomaranczowe
  
 
Jak by co mam wskazowki od poloneza, leza w szafce i sie kurza.
  
 
Cytat:
2009-03-02 14:49:33, jojompf pisze:
Asior no ja chce dac do siebie jeszcze takie wskazowki jak u Ciebie tylko czerwone a nie pomaranczowe



to powodzenia, bo mk4 ma akurat taki kolor jak na foto, ja miałem podświetlone białymi diodami... jak podświetlisz inna dioda to w ogóle będzie kolor do du.. i nie będzie świeciło
  
 
Cytat:
2009-03-02 14:50:33, mefis22 pisze:
Jak by co mam wskazowki od poloneza, leza w szafce i sie kurza.



za ile?
  
 
wystarczy zakupić wskazówki od sierry ,one są białe i dać diody czerwone i masz ładnie podświetlone