[Seba] Nastepca RS"a->SUZUKI SAMURAI->PAJERO-> teraz VITARA - Strona 1.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-10-05 16:07:19, ArekCLX pisze:
Essem gryzłeś glebę a tu nagle przesiadka na terenówkę Ja też mam na podwórku terenówkę od czasu jak wróciłem do seryjnych spręzyn Tak czy inaczej Gratuluję Sebastian, Rozumiem że na następnym spocie przewieziesz mnie Samurajem



Raczej nie,bo to auto nie nadaje sie na wojaze po asfalcie - wolne glosne i szkoda opon ktore szybko asfalt wcina
Ale galantem czemu nie - tez japoniec
  
 
Cytat:
2008-10-05 15:54:08, Seba pisze:
Musze sie zapoznac z tym wszystkim i jesli bym chcial do przeprawowek go urzywac to mozna by dziepko podniesc jeszcze Znalazlem filmik z rajdu gdzie byl poprzeni wlasciel (tak ok 5-tej min) KLICK



HEhe fajny daszek miał
Ale autko super
  
 
Cytat:
2008-10-05 16:08:37, Seba pisze:
Raczej nie,bo to auto nie nadaje sie na wojaze po asfalcie - wolne glosne i szkoda opon ktore szybko asfalt wcina Ale galantem czemu nie - tez japoniec



Jak zrobimy Ci wjazd na podwórko ekipą essów to nie bedziesz miał wyjścia, bedziesz wszystkich woził
A co do Galanta to będę pamiętał te słowa
  
 
Fajnie sie wywala Ladna telenofffka, ale ja bym wolal Vitare.
  
 
Cytat:
2008-10-05 19:24:06, mefis22 pisze:
Fajnie sie wywala Ladna telenofffka, ale ja bym wolal Vitare.



Vitara jest ciezsza i sam zauwaz ,ze na rajdach nikt p-rawie vitary nie uzywa,ciekawe czemu??
  
 
to wpadaj do Prabut na Sodomiade w zeszlym roku ludzie mowili ze najcięzsza przeprawówka w Polsce i jak widzialem co sie na trasie dzieje to idzie w to uwierzyc

wlasnie przejzalem filmik i fajnie autko sie zaprezentowało i wypowiedzi własciciela: "no i co sie stało... no i był daszek.. . samochod doklepany i spowrotem na trase"




[ wiadomość edytowana przez: pytlar dnia 2008-10-05 20:25:28 ]
  
 
seba nie mogl essem z dziewczyna do lasu jechac wiec kupil se cos wyzszego
  
 
Ale weź go na glebę posadź!!!!
  
 
Cytat:
2008-10-05 20:23:12, PUNIU pisze:
seba nie mogl essem z dziewczyna do lasu jechac wiec kupil se cos wyzszego



Oj w tym traktorze to juz hardcore by byl

Puki co na zwirownie ja dzis zabralem i nawet wyskakiwac nie chciala ,takze szansa jest ,ze bede z ladna pilotka na rajdy jezdzil

Pytlar,musze do galanta haczysko zalozyc ,bo na kolach to ja dziekuje jechac taki kawal No i trzeba potrenowac troche bo naprawde jest duzo nauki co do techniki jazdy takim potworkiem
  
 
A swoją drogą, to wiem że Danio też lubi bezdroża

http://pl.youtube.com/user/danioXR3i
  
 
wporzo....tez zawsze chcialem takiego samuraja i juz bliski bylem nawet kupna ale...jakos sie rozeszlo po kosciach...choc przegladam co jakis czas oferty na allegro
  
 
fajna zabawka i pararńczowa gratki, jestem tylko ciekaw czy będziesz coś w nim zmieniał czy to nie sprzęt do zmian?
  
 
Cytat:
2008-10-05 21:34:15, Snale pisze:
A swoją drogą, to wiem że Danio też lubi bezdroża http://pl.youtube.com/user/danioXR3i



Po oglądnięciu tego filmiku stwierdzam że OFFROAD to nie zabawa dla mnie, fakt z offroadem borykamy się wszyscy na codzień na naszych polskich drogach ale jazda w terenie pokazanym na filmiku to już totalny dzihat! No ale nie ukrywam że pośmigał bym sobie takim terenowcem w terenie (łagodniejszym oczywiście)
  
 
Co do przerobek to musze snoorkel zalozyc (kominek zasysanego powietrza w okolicach dachu) i klatke zrobic ,ale puszcze ja na zewnatrz auta. Dziebko resory podkuc,by wyzej stanal no i jazda, ogien
8 listopada nie daleko mnie pozegnanie sezonu 4x4 wiec by trzeba sie zmierzyc na rajdzie z innymi
  
 
no ale jezdziles juz nim po terenie i jak? [ciekawi mnie jak silnik z bmw sie sprawuje w sj]

masz do niego plandeke czy tylko bikini?

a tak wogole to ktory to rocznik i ile kosztowal?

no i czy nie bales sie ze jak bylo dlubane (swap silnika) to cos moze nie trybic tak jak trzeba?

ja tez raczej nie jezdzilbym w po takich blotkach tylko raczej tam gdzie normalnie/normalnym autkiem nie wjade aby eksplorowac teren


[ wiadomość edytowana przez: boru dnia 2008-10-07 10:11:42 ]
  
 
Juz z 2x po 2h szalalem - puki co nic nie odlecialo i dalej jedzie

Uwalony jest juz okropnie - forsowanie strumyka lesnego gdzie woda ma szerokosc metra ale bloto to kolejne metry z kazdej strony,strome podjazdy na zwirowni ,tor OSowy urzywany 2 lata temu w rajdzie 4x4 i takie tam
Powiem Ci,ze nie mam porownania jak jedzie zwykly SJ,ale z tego co poprzednik mowil oni musza urzywac jedynki w terenie ,a ja ruszam z 2ki a i na trojcie to sie zakopie predzej niz go zdlawie Wiesz,na szosie szalu nie ma zadnego,normalnie traktor,ale teren bardziej trudniejszy to pestka,bloto lata wszedzie i piach
  
 
Cytat:
2008-10-07 10:10:13, boru pisze:
no i czy nie bales sie ze jak bylo dlubane[...]to cos moze nie trybic tak jak trzeba?


Boru Gdyby każde dłubane auto miało coś nie trybić to Seby auta by nigdy nie jezdziły Seba ma mistrza w dłubaniu!
  
 
Cytat:
2008-10-07 14:27:07, Seba pisze:
Juz z 2x po 2h szalalem - puki co nic nie odlecialo i dalej jedzie Uwalony jest juz okropnie - forsowanie strumyka lesnego gdzie woda ma szerokosc metra ale bloto to kolejne metry z kazdej strony,strome podjazdy na zwirowni ,tor OSowy urzywany 2 lata temu w rajdzie 4x4 i takie tam Powiem Ci,ze nie mam porownania jak jedzie zwykly SJ,ale z tego co poprzednik mowil oni musza urzywac jedynki w terenie ,a ja ruszam z 2ki a i na trojcie to sie zakopie predzej niz go zdlawie Wiesz,na szosie szalu nie ma zadnego,normalnie traktor,ale teren bardziej trudniejszy to pestka,bloto lata wszedzie i piach



seba to masz niezłą frajde,tez bym tak chciał ale esem sie nieda,zapodaj możejakieś fotki z terenu to se chociaż popatrzymy jak się bawisz
  
 
Cytat:
2008-10-07 18:31:46, marimar pisze:
seba to masz niezłą frajde,tez bym tak chciał ale esem sie nieda,zapodaj możejakieś fotki z terenu to se chociaż popatrzymy jak się bawisz



No wlasnie wczoraj zaopatrzylem sie w specjalna siatke bagazowa ,zeby bylo gdzie wrzucic aparat,wrzucilem go ,zajechalismy (z dziewczyna) na miejsce,rundki 2 zrobione - czas na zdjecia,filmiki itp - wyciagamy aparat a tam bakteria padnieta i tyle bylo z fotek
  
 
ja powiem tylko tyle... RS którego miałeś to jeden z najpiękniejszych jakie kiedykolwiek w życiu widziałem
gratuluje nowego auta i niech służy Ci jak najlepiej