[kolo21dg] MK7 Cabrio.To już koniec :( - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to jest VT czy Ty masz pomalowane te lexuslooki? bo wygladaja jakby na wierzchu dookola tych swiecacych kolek farba byly popryskane...
  
 
No to zaopatrz się w dużą ilość szmatek bo będzi ci się woda lała do bagażnika.
  
 
otworki po blendzie są zabezpieczone tak że głowa spokojna
a co do lampek to i owszem, są pryśnięte
  
 
ostatnio coś się ruszyło

taki tam patencik




  
 
a długie jak rozwiążesz?????????
  
 
bardzo ladne, a dlugich nie bedzie?
  
 
no i właśnie z długimi jest kłopocik
Musiał bym przenieść soczewkę żeby wsadzić odbłyśnik do długich, a wtedy dostęp do żarówek będzie niemożliwy. Za każdym razem rozbierać lampę żeby wymienić żarówkę mija się z celem, wiec długich nie będzie. Xenon wystarczy
  
 
Cytat:
2009-01-03 20:08:47, kolo21dg pisze:
no i właśnie z długimi jest kłopocik Musiał bym przenieść soczewkę żeby wsadzić odbłyśnik do długich, a wtedy dostęp do żarówek będzie niemożliwy. Za każdym razem rozbierać lampę żeby wymienić żarówkę mija się z celem, wiec długich nie będzie. Xenon wystarczy


ciekawe czy policji tez wystarczy
  
 
znam mase ludzi ktorzy jezdza na takim badziewiatym ksenonie i nikt nie narzeka na to ani na policje............
  
 
Cytat:
2009-01-03 20:08:47, kolo21dg pisze:
no i właśnie z długimi jest kłopocik Musiał bym przenieść soczewkę żeby wsadzić odbłyśnik do długich, a wtedy dostęp do żarówek będzie niemożliwy. Za każdym razem rozbierać lampę żeby wymienić żarówkę mija się z celem, wiec długich nie będzie. Xenon wystarczy



Takie podejscie mi sie podoba Ja tam puki co tez dlugich nie mam, w prawdzie przez zwalony zespolony, ale jednak Moze jak nie bedziesz mial dlugich to pokombinuj np. reflektory dalekosiezne zamiast halogenów ...kurde, fajny pomysł mi podsunales
  
 
Cytat:
2009-01-03 20:23:09, s_damian pisze:
znam mase ludzi ktorzy jezdza na takim badziewiatym ksenonie



a co masz na mysli "badziewiatym"
  
 
no takie chinskie HID
  
 
Cytat:
2009-01-03 20:24:11, cashy pisze:
Takie podejscie mi sie podoba Ja tam puki co tez dlugich nie mam, w prawdzie przez zwalony zespolony, ale jednak Moze jak nie bedziesz mial dlugich to pokombinuj np. reflektory dalekosiezne zamiast halogenów ...kurde, fajny pomysł mi podsunales



Reflektory dalekosiężne raczej nie będą pasowały do esa, tym bardziej z montażem w jakimś rozsądnym miejscu
Ale zdradzę że mam plan na swapa halo z vw ale z jakiego to narazie zachowam dla siebie
  
 
A no tak, Ty masz zderzak bez halo. No no, ciekawe co Ci wyjdzie z tem mutacji VW Na podstawie dokonanych prac zanosi sie ciekawie i niekonwencjonalnie
  
 
dziś takie oto drobiazgi odkopałem w garage






1 Snalejowa gleba



  
 
kolo21dg -znajome drobiazgi masz w tym garage
modz czym predzej i wrzucaj foty!!!!


[ wiadomość edytowana przez: mlody84-07 dnia 2009-01-04 14:58:35 ]
  
 
Cytat:
2009-01-03 19:57:51, kolo21dg pisze:
ostatnio coś się ruszyło taki tam patencik



Jak rozwiążesz sprawę szkła? bo jeśli wsadzisz to co odkleiłeś ... to przysięgam .. gdybym minął Cie na drodze
  
 
szkło w polerkę wiec bez obaw nie będziesz musiał mi ich rozbijać
  
 
zrób kilka foto czym i jak bedziesz polerował szkło
  
 
Cytat:
2009-01-04 14:43:16, bep pisze:
zrób kilka foto czym i jak bedziesz polerował szkło



raczej zajmie się tym szklarz powiedział że się tego podejmie ale o cenie jeszcze nie gadałem