Gwiazdka od kamyczka na szybie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Co zrobić aby nie szło.
Gwiazdka jest w górnym lewym rogu, może przewiercić? ma dwie ścieżki który może zaczną się rozchodzić.
Ile za klejenie?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Kolego, jedź na wiercenie zanim zacznie się rozchodzić. Przewiercą, zakleją dziurkę i będzie ok. Jak będziesz zwlekał, to pójdzie dalej i szybę będziesz wymieniał.
  
 
Kolega ma racje jedz poki nie jest za pozno fakowiec o cenni czy wystarczy zawiercic i zakleic czy szyba do wymiany i tu sie przyszykuj na szok bo cenna to ok 50zl moze znajdziesz gdzies taniej.
  
 
ja płaciłem w Poznaniu ok 80zł za klejenie....... 2 tyg później kasztan zbił mi całą szybę - nowa z wymiana 380zł
  
 
Ja w Świdnicy kleilem. No to nie fart miales:/
  
 
Kleikiem pod ciśnieniem, bez wierceń zbędnych pomiędzy 30 a 50 zet.
  
 
a można samemu nawiercić?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Raczej marny efekt tego bedzie bo bez specjalnych urzadzen optycznych to nie dojrzysz jak gleboko jest pekniecie
  
 
Zaryzykuje, jakie wiertło i czy ktoś próbował?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Po pierwsze wiertło diamentowe, no i byle nie za głęboko. Później trzeba wypełnić ubytek specjalnym klejem.
Raczej marne szanse, że uda ci się samemu coś takiego.
  
 
i zawsze jest ryzyko ze sie zrobi pechezyk powietrzy i lipa bedzie