Avensis vs. Accord vs. Mazda6 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Corolla Verso robiona chyba jest w Japonii tak mi się zdaje jak coś to poprawcie mnie , dlatego jest na pierwszym miejscu
  
 
Cytat:
2009-08-01 10:17:58, Tragbier pisze:
Corolla Verso robiona chyba jest w Japonii tak mi się zdaje jak coś to poprawcie mnie , dlatego jest na pierwszym miejscu


Od 2004 roku fabryka w Turcji zaczęła produkcję tego modelu. Widać, że udanie
  
 
Cytat:
2009-08-01 10:17:58, Tragbier pisze:
Corolla Verso robiona chyba jest w Japonii





Moja też turecka i złego słowa nie mogę powiedzieć na temat awaryjności, czy jakości wykończenia
  
 
Co z tego,ze turacka jak i tak ma I miejsce w raporcie niezawodności TUV, no i wygląd! porównajcie ją choćby z zafirą, touranem lub z francuskimi wynalazkami w szranki może stanąć jedynie mazda 5
  
 
Cytat:
2009-07-31 06:52:24, Tragbier pisze:
jakby nie patrzył mazda robiona dalej w Japonii i zbiera super opinie bezawaryjności , jakbym miał wybierać po 2000r miedzy Toyotą a Mazdą to wybieram Mazdę , nie słyszałem zbyt dobrych opinii o toykach robionych w Anglii czy w Turcji z resztą polityka motoryzacyjna wygląda tak że nowsze auta schodzą na psy , ja mam problem z głowy pakuje kase w blacharkę do swojej CE100 i jeżdzę dalej bez problemów pozdrawiam



A o Carinach E słyszałeś ? były w Anglii produkowane
Moja juz prawie 16 lat ma i wogole sie nie chce popsuc.
Avensis troche spadł ale i tak TUV w tym roku zrobił zestawienie najmniej zawodnych marek i pierwsze miejsce Toyota,2 zajeła Mazda a 3 Honda


Mam duzo znajomych ktorzy jezdza toyotami i nic sie nie psuja i pierwsze slysze o zlych opiniach na temat toyot,trzeba byc mistrzem swiata zeby toyote unieruchomic

[ wiadomość edytowana przez: TURBO dnia 2009-08-22 22:57:02 ]
  
 
Cytat:
2009-08-22 22:54:08, TURBO pisze:
A o Carinach E słyszałeś ? były w Anglii produkowane Moja juz prawie 16 lat ma i wogole sie nie chce popsuc. Avensis troche spadł ale i tak TUV w tym roku zrobił zestawienie najmniej zawodnych marek i pierwsze miejsce Toyota,2 zajeła Mazda a 3 Honda Mam duzo znajomych ktorzy jezdza toyotami i nic sie nie psuja i pierwsze slysze o zlych opiniach na temat toyot,trzeba byc mistrzem swiata zeby toyote unieruchomic [ wiadomość edytowana przez: TURBO dnia 2009-08-22 22:57:02 ]



piszemy tu o starszych modelach i faktycznie są super , ciekawe jak się będzie prezentować nowa toyka za 16 lat jeżdze na zloty toyoty i użytkownicy nowych toyotek sami mówią że to już nie ta toyota co kiedyś więc coś w tym jest a skoro zajmuje dalej pierwszą pozycję to aż strach pomyśleć co prezentuje konkurencja Pozdrawiam
  
 
moja ma już 6 lat i jakoś nie narzekam
  
 
Z tego co rozmawialem z przedstawicielami to tylko toyota, reszta to lipa.
Cariny i corolle i AVE produkowane do 2000r. cechowaly sie prostota konstrukcji, brakiem skomplikowanych systemow elektronicznych i w miare solidnymi materiałami a do tego montaż na dobrym poziomie i wychodzi porzadne auto.

Jechalem ostatnio AVE 2004r. 110KM i powiem zmiescilo sie 6 osób jazda calkiem dynamiczna moze nie plynie sie jak mercedesem czy innej klasy limuzyna ale nie ma sie do czego przyczepić.
  
 
Powiem szczerze, że jako posiadacz mazdy 6 nigdy nie uskarżałem się na ani na rdzę, ani mówiąc ogólnie na awaryjność, a co więcej doceniłem ten model, zwłaszcza po przykrych przygodach z ciągłym rdzewieniem nadwozi u samochodów innej marki. Moim zdaniem świetne auto, a co więcej jego wygląd jest na pewno bardzo ciekawy, nieco drapieżny, ale zarazem nie przesadzony jak po tuningu niektórych samochodów.
  
 
Mazda 6 ma bardzo ładny wygląd.