[RemikGT}i jego RS2000 udany zakup-spadłem z krzesła - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to gratulacje Remiku! Zrób z niego cudo! I pamiętaj - JEŹDZIJ OSTROŻNIEJ!!!
  
 
ja tak trochę OT , Remik pokazał tylko jedno zdjęcie dekielka i w sumie nic więcej, i już koledzy którzy się chyba bardziej jarają niż Remik nawalili 3 strony, czyli można powiedzieć - dynastia 2 się zaczęła - to taki żarcik z mojej strony

powodzenia
  
 
eee remik pewnie kupił jakiegoś gofra z silnikiem od rs-a i wstydzi się przyznać
  
 
a ja słyszałem że EVO poszło do blacharza na wyklepanie
  
 
Ja tam myślę, że Remik kupił Pługa 205 z wolnossącym Dieslem i teraz śmiga sobie za pół darmo na opale i oleju roślinnym i zbiera kasę na Potwortha .
  
 
Cytat:
2008-10-21 20:29:13, maniutello pisze: To ja zacznę: O WIELKI REMIKU ZLITUJ SIĘ NAD NAMI I UKAŻ NAM OBLICZE NOWEGO EVO


zlituj sie nad nami
  
 
Tak szczerze to REMIK, co niektorzy to juz wygladaja jak twoi podwladni Bez urazy dla Ciebie, ale jak czytam to kilka osob sie jara jak male dzieci.
Ludzie to narazie zwykly samochod niedlugo mu w D..pe wejdziecie, jak ktos inny bo to zalozyl to zaden nawet by slowem nie rzucil ze chce zobaczyc bo fajne bo bo to, bo tamto, ehh zal, albo poczekajcie spokojnie a nie nabijacie 200 stron.
Jeszcze nic nie zaczete a juz 3 strony, pozniej sie nawet czytac tego nie chce bo polowa to pisanie jakis nie zwiazanych z tematem glupot.
  
 
Tak czytam te wypowiedzi i szczerze to z niektorych osob smiac mi sie chce- tak jak pisal np. Magik123 robicie sensacje z byle czego-fotka silnika i wielka podnieta!!!!!!
  
 
ogolnie niektore osoby/samochody na tym forum to juz prawie jak ojciec rydzyk..
  
 
hehe podtrzymuje i to mocno wypowiediz 3 panow ponizej smiechu warte


ps: gdzie tu wogole jaki tjunink jest bo chyba o tym dział ?

[ wiadomość edytowana przez: daras84 dnia 2008-10-22 23:10:41 ]

[ wiadomość edytowana przez: daras84 dnia 2008-10-22 23:10:59 ]
  
 
Widzisz Remik, zazdrosnicy fanow Ci zjechali



joke
  
 
Ale tu smiesznie sie zrobiło,faktem jest że watek dany dla podpuchy, az mnie dziwi ilu mam fanów.
no ale ok,zaczynamy operację hmmmm jak ja nazwac ,może plan 10 letni????? skąd taka nazawa ? ok juz podaje dane techniczne samochodu
Stan blacharki-moim zdaniem -TRAGICZNY
Stan podłogi-moim zdaniem-TRAGICZNY
Kurde wracając zastanawiałem się co ja dobrego zrobiłem
Stan silnika i skrzyni biegów-REWELACYJNY,az chiało się zapomniec w jakim stanie jest nadwozie
Stan układu kierowniczegi i hamulcowego -SUPER
Stan wnetrza- JESŁI NIE LICZĄC TEGO ZE SMIERDZI i biorąc pod uwage stan nadwozia to w sumie całkiem całkiem
Az sie boje jutro zejśc i zobaczyc to w dzień.
a teraz kilka szczegółow na które zwróciłem uwage
z tyłu zawias sport tył siedzi tak ze szok ,pzód seria
opony przód 185.75r14
tył 165.chyba 75 14
przełacznik swiatel ma funkcje odłaczanie podswietlenia zegarów no i dodatkowo podgrzewanie
układ wentylacji z prawej strony-szumi do koła LAS
a i najlepsze koles przetarł bok więc prawa strona jest po blacharzu ,tylko ciekawe ile wypił skoro mu próg z tyłu dluzszy wyszedł no i prawą strone mam zrobiona
a i to super ogladamy autko a tam dwie inne lampy z prziodu eresowa izwykła,pytam kolesia cojest grane a ten ze zbił postój i nie mógł go nigdzie dostac więc załozył zwykła lampe i zwykły kierunek,pytam a gdzielampa ,to on ze wyrzucił
wizualnie autko tragedia az dziw ze tak sprawnie jezdzi ,zawioas z przodu niepuka silnik pracuje idealnie,na zimnym jak i na ciepłym nic nie stuka,przekładnia nie ma luzów.podłuznice z tyłu grrrrrrrr
i pod zderzakiem z tyłu na boku tez wesoło,
SEBA budował rs swoich marzeń i miał sporo to ja mam chyba o 10 lat więcej do zrobienia,cóz biorac pod uwage cene wylizanego RS2000 I mojego to cenA JEST W PROMOCJI
PODSUMOWUJĄC WKŁAD FINANSOWY JAKIMNIE CZEKA TO ZA KWOTE ZDROWEGO RS BEDE TEZ MIĄŁ ZDROWEGO za 10 lat
tyle wiesci z frontu,jutro wołam blacharza i starujemy ,najpierw blacha i przez dłuzszy okres bede jezdził samochodem w ciapy, bo program odbudowy ,REKONSTRUKCJI zostaje wdrozony,jak skoncze to sieodezwę
ja jednakjestem JEB..... tak sobie spiewałem jadac samochodem który zamiast swioateł ma swieczki
  
 
Remik, blachę się zrobi, ważne że "motur" dobrze sie sprawuje.
Ciapki ciapkami, wierzymy że w końcu jedna wielka ciapa zamieni się w akwamaryne...
co do lamp to mnie rozbroiło
  
 
Arek - silnik dużo łatwiej i szybciej zrobisz niz całą blacharke wiec ja bym duzo bardziej wolal sie bawic w mechanike niz z blacharką!!
  
 
Cytat:
2008-10-23 07:27:20, pytlar pisze:
Arek - silnik dużo łatwiej i szybciej zrobisz niz całą blacharke wiec ja bym duzo bardziej wolal sie bawic w mechanike niz z blacharką!!


Całkowicie się z Tobą zgadzam Pytlar.
Musisz też się zgodzić z moją wypowiedzią bo jednak ewentualny remont silnika wyjdzie drożej niż blacharka...
Co jak co ale najważniejsze że Remik ma już essa!
  
 
czy tak koniecznie drożej nie wydaje mi sie - zrob całą podłoge, nadwozie, skrobanie, wycinanie, malowanie, szpachlowanie, konserwowanie, dopasowywanie, składanie, rozkladanie, uszczelnianie, a gdzie material i goooodziny pracy... a za 2-3 lata znowu rdza wychodzi... chyba lepiej przesiasc sie na rower :]
  
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ratunku,widziałem go w dzień
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa rattunku
no nic ,zaraz dzwonie do kumpla niech rzyjezdza imówi ile ,nie no wizualnie nie ma tragedi ,zmienie zawias koła i lampe i bedzie wygldał,teraz sie wietrzy ,kurde bede miał rajdówkę z jednym fotelem,
ale co jak co dwie suerszcze rozórki to on ma ,nowe hamulce z tyłu,silnik spoko,jest zle ,jest fatalnie ale wiecie aqua miała blachę i podłoge igła więc tu nie jest zle a ze ja jestem przyzwyczajony do tego zeby było ok
  
 
Cytat:
2008-10-23 08:25:26, RemikGT pisze:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ratunku,widziałem go w dzień aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa rattunku no nic ,zaraz dzwonie do kumpla niech rzyjezdza imówi ile ,nie no wizualnie nie ma tragedi ,zmienie zawias koła i lampe i bedzie wygldał,teraz sie wietrzy ,kurde bede miał rajdówkę z jednym fotelem, ale co jak co dwie suerszcze rozórki to on ma ,nowe hamulce z tyłu,silnik spoko,jest zle ,jest fatalnie ale wiecie aqua miała blachę i podłoge igła więc tu nie jest zle a ze ja jestem przyzwyczajony do tego zeby było ok



pokasz foty to ocenimy nie zebym podpuszczal
  
 
nom gratki dawaj foty
  
 
RemikGT - privy doszły?