Co jest grane z gazem!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hejka mam pytanie dziś dziwne jaja z essim były jak go odpaliłem to na benzynie oki ale jak tylko na gaz to świeci kontrolka aku i smarowania i gasnie gdzięś przy 1000 obrotach co może być grane???


[ wiadomość edytowana przez: bociansan dnia 2008-10-24 08:26:19 ]
[ powód edycji: tytuł piszemy małymi lite następnym razem ląduje w koszu!! ]
  
 
pierwsze pytanie: Zatankowales gaz?
  
 
filtry wymienione zapewne... miałem jak mi lewe powietrze łapał, na pb było ok a na gazie gasł, bo gaz jest bardziej czuły na takie rzeczy.
  
 
Cytat:
2008-10-22 21:18:36, KMARO pisze:
hejka mam pytanie dziś dziwne jaja z essim były jak go odpaliłem to na benzynie oki ale jak tylko na gaz to świeci kontrolka aku i smarowania i gasnie gdzięś przy 1000 obrotach co może być grane???



Co to wogole za sformulowanie???

Co gasnie kontrolka czy silnik???

I coz tym swieceniem na zapalonym silniku na gazie sie swieci, czy silnik gasnie i o to chodzi??

Wez jasniej to napisz.
  
 
gasnie silnik oczywista sprawa a jak tylko dam na benzyne to oki myśle że to jakaś regulacja czy co teraz to kij ale jak tak w trasie sie stanie to dramat mieliscie takie potyczki
  
 
A co to za gaz? Jaka instalacja?
Gdzie przecinki i kropki? Nie uczą tego w Krakowie?
O wielkiej literze nie ma co wspominać.
  
 
wer, daj sobie spokoj, na tym forum wszyscy "usówają" problemy i "chamują" wiec chyba nie ma nawet co prowadzic resocjalizacji..

sorry za ot
  
 
Nie, nie daj. Trzba poprawnie pisac, w przeciwnym razie poziom forum dractycznie sie zaniza.

Ja bym ten gaz wywalil i by juz nie gasł.
  
 
Z szacunkiem do Krakowa proszę

Kropki, przecinki, polskie znaki, NIE KRZYCZENIE W TYTUŁACH i wiele innych, których jak zaprzestaniemy wypominania, to już nikt nie będzie na to zawracał uwagi i wtedy to dopiero nie będziecie mogli się odczytać
  
 
A przekaźnik od gazu się załącza? Może bezpiecznik się spalił?
  
 
moze cewkka siadla i nie otwiera zaworu od gazu, poze przetarles przewod idacy do butli jesli masz w kole... przyczyn moga byc dziesiatki szczerze mowiac
  
 
Powiem krótko:
Naprawa aut przez internet (zwłaszcza jak ktoś wogóle nie ma pojęcia)
jest jak całowanie dziewczyny przez szybe
  
 
Cytat:
2008-10-23 21:33:25, djtados pisze:
Powiem krótko: Naprawa aut przez internet (zwłaszcza jak ktoś wogóle nie ma pojęcia) jest jak całowanie dziewczyny przez szybe



  
 
2008-10-22 23:53:11, wer1207 napisał:
(...) Gdzie przecinki i kropki? Nie uczą tego w Krakowie w podstawówce? (...)

no comments...