Podświetlenie nóg-?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cześć, chciałbym was prosić o pomoc, gdzie się wpiąć by podłączyć podświetlenie nóg,neony.bo do aku od razu to chyba przesada,robił to ktoś?
  
 
Ja ostatnio robiłem Pytanie podstawowe - czy masz przekaźnik odpowiadający za opóżnienie oświetlenia wewnątrz auta ? Jeśli tak to dobrze, będzie lepiej, jesli nie to trudno
Najlepiej wpiąć się w przewody które idą lewy słupkiem do lampy na podsufitce. Są tam 3 w takim oplocie - będziesz go musiał "rozbroić"
I teraz tak:
Cytat:
2006-09-01 17:41:24, surec pisze:
Podłączasz się pod czerwony (stały plus) i brązowy z czerwonym paskiem (minus pojawiający się podczas otwarcia drzwi).



Ja tak zrobiłem i jest super - świeci pod nogami tylko jak otworzę drzwi (no i 20 sekund dłużej bo mam odpowiedni przekaźnik )
  
 
mówisz ., lewym słupkiem przy szybie?
  
 
Dodam dla ułatwienia, że te przewody wchodzą do skrzynki z góry, biała wtyczka, dokładnie nie pamiętam gdzie bo dawno to robiłem. Ale wystarczy odpiąć skrzynkę i na pewno dojdziesz, która to wtyczka. Z tego możesz pociągnąć, najbliżej będzie.
  
 
dzięki , pozdrawiam
  
 
Oto miejsce podłączenie lampek oświetlenia nóg
  
 
Ja wpiołem się do przewodów w słupku przy szybie bo nie wiedziałem do których można w skrzynce, teraz mając podpowiedź od kol. zeberko dokonam stosownej korekty


[ wiadomość edytowana przez: czyczu dnia 2008-10-24 12:33:35 ]
  
 
Czyczu, wiesz jak ja znalazłem kostkę? zobaczyłem jakie są kolory kabli w lampce, odpiąłem skrzynkę, poszukałem takich 3 kabli w skrzynce, wypiąłem kostkę, lampka zgasła -> jesteśmy w domu