Nie dziala tylny sprysk...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzis wymontowałem zespolonego, rozebrałem i przeczysciłem wszystkie styki na tej płytce drukowanej która jest wewnątrz jak i te śmieszne roleczki,które jeżdżą po tej płytce mysląc sobie że pomoze bo całość była troche w smarze...dodatkowo poprawiłem luty i... NIC!! sprysk tylny nadal nie działa...pompki nie słychac...cała reszta działa czyli przednie spryski i całe oświetlenie...co jeszcze może byc przyczyną nie załączania sprysku?
  
 
a może pompka ci zmarła albo styki przy niej sie zapierdzieliły
  
 
Przeciez napisałem,ze przednie dzialaja...
  
 
Cytat:
2008-10-25 20:23:32, falcon0 pisze:
Przeciez napisałem,ze przednie dzialaja...


ale pompka może działać w jedną a w drugą stronę już nie!
  
 
Nie ma takiej opcji...tam sie zmienia tylko polaryzacja (raz plus w jednym kablu raz w drugim)wiec styki musza byc ok...po prostu nie dziala mi jedna z polaryzacji...nie dochodzi prąd...gdzies miedzy zespolonym, a pompką jest wtopka...
  
 
Cytat:
nie dochodzi prąd...gdzies miedzy zespolonym, a pompką jest wtopka...


znasz odpowiedź na pytanie to po co pytasz?
  
 
Panowie a jak jest z ta pompka?! W Essim jest 1 czy 2 ??? Bo jezdzac Sportasiem swego czasu tam byly 2 pompki jedna przod,druga tył
  
 
Zależy od wersji...jezeli ma spryski na lampy to są dwie...jedna tylko na lampy (tak mam), a druga z dwoma wyjsciami na przód i tył

[ wiadomość edytowana przez: falcon0 dnia 2008-10-26 00:26:04 ]
  
 
ja mam tak ze jak chce dac spryskiwacze na przod to mi nie dziala nawet pomkpa a jak chce dac na tyl to pompka dziala ale spryskiwacz nie ...