[Quattro]Pszczółka od samurajów. Let"s the SWAP begins. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
albo mi się wydaje albo kolor Ci wyblakł
  
 
Cytat:
2009-05-28 10:34:52, Quattro pisze:
Sprzedam, cena do negocjacji.


no to dam tysiaka
  
 
Litosci...
  
 
Cytat:
2009-05-28 16:02:24, Quattro pisze:
Litosci...


przesadziłem?
no to 900zł wole nie proponować 800 bo będę sie czół jakbym cie okradał.
  
 
Cytat:
2009-05-28 16:49:11, Pan_Heniek pisze:
przesadziłem? no to 900zł wole nie proponować 800 bo będę sie czół jakbym cie okradał.



Ja się czuje jakbyś przesadzał, lepiej nie pisz głupot
  
 
Ktos chcial zablysnac, ale zgasl...

Generalnie jesli mi ktos polozy na stol 5000 bez kol i radia a 6300 za kompletne auto to sie go wyzbede.
  
 
Cytat:
2009-05-28 21:09:19, Quattro pisze:
Ktos chcial zablysnac, ale zgasl... Generalnie jesli mi ktos polozy na stol 5000 bez kol i radia a 6300 za kompletne auto to sie go wyzbede.


Widze że jesteś fałszywym prorokiem,więc lepiej przewidywanie przyszłości zostaw wróżkom z mezo TV
Wiesz można błyszczeć na wiele sposobów, dzikim kolorem auta -choć te na ogół szybko blakną, dziwną stopką -ale ta pod każdym postem dość szybko sie nudzi i przestaje być śmieszna no i na końcu dystansem do siebie.
Wiesz z dystansem jest jednak tak iż jedni go mają inni przez całe życie sie go nie nauczą taki los

Przypominam że wątek w WA więc mam nadzieje iż nie przeszkadza ci mój wesoły ton wypowiedzi, co innego gdyby to było formalne ogłoszenie w stosownym dziale - tam nie wpisałbym 3 słów swojego zabawnego komentarza bo to nieodpowiednie miejsce.

Pozdro
  
 
Cytat:
2009-05-29 10:53:30, Pan_Heniek pisze:
Przypominam że wątek w WA więc mam nadzieje iż nie przeszkadza ci mój wesoły ton wypowiedzi, co innego gdyby to było formalne ogłoszenie w stosownym dziale - tam nie wpisałbym 3 słów swojego zabawnego komentarza bo to nieodpowiednie miejsce. Pozdro



Owszem przeszkadza mi twoj "wesoly" ton wypowiedzi. Szczerze powiedziawszy to czuje sie urazony, ze przychodzisz do WA i traktujesz moj watek ogolny o samochodzie jako gorszej jako gorszej i mniejszej wartosci ni watki umieszczone w innych dzialach.
  
 
Co znudziła Ci się pszczółka...??? (nie mylić z papszczółką )
  
 
Cytat:
2009-05-28 16:49:11, Pan_Heniek pisze:
przesadziłem? no to 900zł wole nie proponować 800 bo będę sie czół jakbym cie okradał.



Pan wielki problem wrócił?


Fajna pszczółka szkoda sprzedawać
  
 
Takie male zdjatko




Chcialbym bardzo podziekowac kolegom z forum PCLab.pl za VT mojego auta - czyli tego jak ma wygladac (gleba+kola):



Takie sa plany, co wy na to?
  
 
Cytat:
2009-05-30 21:20:58, kubusiek77 pisze:
Co znudziła Ci się pszczółka...??? (nie mylić z papszczółką )



Papszczółka się nie może znudzić

Quattro, nie za nisko trochę? Ogólnie fajnie to wygląda, ale na polskich drogach... Kółeczka super
  
 
Before:


& after



[ wiadomość edytowana przez: Quattro dnia 2009-08-04 23:58:43 ]
  
 
aaaale wielkie zdjęcia

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
z rozmiarem fotek to faktycznie przesadziłeś
VT bardzo fajny i oby został zrealizowany. Pszczoła coraz ładniejsza się robi. Jak przypomne sobie ją z Koronowa w zeszłym roku i jak wygląda teraz to niebo a ziemia fotka wyscigowa z Torunia?
  
 
Cytat:
2009-08-04 22:13:57, Jarcio81 pisze:
z rozmiarem fotek to faktycznie przesadziłeś VT bardzo fajny i oby został zrealizowany. Pszczoła coraz ładniejsza się robi. Jak przypomne sobie ją z Koronowa w zeszłym roku i jak wygląda teraz to niebo a ziemia fotka wyscigowa z Torunia?



Jaki VT ?

mnie się wydaje, że quattro wyczyścił tapicerkę.
  
 
no, nie bedzie trzeba wachlować teraz gąłkami, zeby otworzyć okna :] ale te głośniczki tam nie pasują
  
 
Cytat:
2009-08-04 22:27:51, Asior pisze:
Jaki VT ? mnie się wydaje, że quattro wyczyścił tapicerkę.



Asior kilka postów niżej
  
 
Ogólnie 100 NX, nie oszukujmy sie, są w serii szkaradne O tyle wieksze jest moje uznanie dla włascicieli którzy odwazyli sie kupic te auto i zrobic z niego naprawde fajne sprzecik na który miło sie patrzy, kiwając głową góra dół i stwierdzajac "całkiem ładnista ta nyska".

Ode mnie duze brawa za bardzo odwazny, ale pasujący wyglad i mody. Jak dojdzie gleba i takie malowanie kół jak w VT to bedzie bardzo elegancko. dodatkowy plus ode mnie za "prawie cabrio"
  
 
Fotki poprawione - taki minus motonewsa - brak automatycznego skalowania zdjec.

Cytat:
2009-08-04 22:27:51, Asior pisze:
Jaki VT ? mnie się wydaje, że quattro wyczyścił tapicerkę.



jakie wyczyscil, ta nowa jest tak brudna, ze zal patrzec...