[RemikGT]-RS2300 - Red Devil - NA SPRZEDAŻ - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cos pieknego no i jedyny sluszny kolor :p
  
 
suuuper I to sie nazywa EVOLUTION. A co to za piękne alu?
  
 
a mi sie spodobal..ale w pierwszej chwili..brak mu kilku rzeczy..i te progi jakies nie z tej remizy
  
 
Panowie to jest SOLIDNA baza jak na razie, na mody przyjdzie czas na wiosne ,póki co zamontowałem obicie tylniej kanapy I półke tylnia, radio musze wrzucić, co w dalszych planach?
-chromowane klamki z EVO
-wymiana zarówki w halogenie
-wymiana krokowego
-wymiana fotela z EVO ,bo nie chce mi się go naprawiać
Na pewno zagoszczą za jakis czas progi i tylni zderzak ZENDER
Nie ma co przesadzać, wszystko ze smakiem i w ramach fabrycznego stylingu,czyli tak jak lubię
  
 
przerobić tył na MKV i do przodu morrete z cossa i będzie git

teraz na hamownie zobaczyć ile PSów zostało
  
 
brakuje jeszcze dolnej czesci tylnego spoilera, tam gdzie nóżka idzie powinno byc takie podwyzdzenie jakby na calej szerokosci klapy bagaznika, to tez wypadalo by zrobic
  
 
zrobic,zrobić,zrobić panowie ja go dopiero przywiiozłem ,czy koledzy myslą że ja spię na forsie
POWOLI
  
 
w porownaniu ze mna to ty tą forsą nawet oddychasz
  
 
Cytat:
2008-11-14 10:25:15, RemikGT pisze:
zrobic,zrobić,zrobić panowie ja go dopiero przywiiozłem ,czy koledzy myslą że ja spię na forsie POWOLI



to jak już zrobisz, to dokup fele od cossa od mss`a, do tego przednie błotniki od cossa i tylni zderzak, przemaluj całość na BLUE i będziesz wciskał wszystkim że ten coss z baneru na FEFK to Twój
  
 
ladne autko- oby sie spisywalo
  
 
Cytat:
2008-11-14 10:38:43, Asior pisze:
to jak już zrobisz, to dokup fele od cossa od mss`a, do tego przednie błotniki od cossa i tylni zderzak, przemaluj całość na BLUE i będziesz wciskał wszystkim że ten coss z baneru na FEFK to Twój


Przemalowanie chodzi mi po głowie za około rok ale nie na BLUE,a na AQUARIUS BLUE METALIC no chyba ze sie przyzwyczaje do tego kolorku bo póki co lakier jest bardzo fajny w sensie stanu,
HAHA juz radio gra
  
 
ładny ładny gratulacje nowego wozidełka
  
 
Wazne, że w dobrym stanie.

Co do wygladu - tylko błagam, wywal to skrzydło.
Poniewaz nie ma dolnego spojlera, to koles musiał je zamontować niżej niż byc powinno i jak dla mnie wyglada to jak qpa.

Uważam że najładniejszy spojler do Mk6/7 zrobił Wolf i takiego bym szukał, ale to swego rodzaju rarytas, podobnie jak Zendery.

Wspomniałeś o progach i zderzaku Zendera, to jakbys jeszcze dorwał przedni zderzak Zendera do RS'a (chyba ktos nawet teraz w markecie sie z nim ogłasza), to byłaby malinka.

Co do maski Coswortha mam szczerze mówiąc mieszane uczucia.
Z jednej strony wyloty maja swoja rolę i sam bym chętnie w swojej masce cosik wykombinował, ale z drugiej strony garbate maski od Mk5 podobaja mi się najbardziej

W kazdym razie życze aby sie dobrze sprawował i witamy w klubie właścicieli RS2000
  
 
Cytat:
2008-11-14 11:44:36, MAG pisze:
Wazne, że w dobrym stanie. Co do wygladu - tylko błagam, wywal to skrzydło. Poniewaz nie ma dolnego spojlera, to koles musiał je zamontować niżej niż byc powinno i jak dla mnie wyglada to jak qpa.



w pelni sie z tym zgadzam...

co do COSWORTH OPTIK - toz on ma tylko grila, maske i te niepelne qpowygladajace teraz skrzydlo a ja zamiast tego wszystkiego wolal bym zeby autko bylo tylko poszerzone jak cosworth :] a tego tu ni ma
  
 
Dla mnie bomba w koncu czerwony
  
 
WYMYSLACIE
i juz radio zamontowane.licznik i obrotek juz działaja, na dziś starczy jeszcze koło 15 wjadę na podnosnik i sobie lukne na spokojnie pod spód, a potem pojade na LANS
jutro wymiana krokowego i fotela kierowcy na mój idalny
  
 
fajny, fajny chociaz ten czarny RS którego wcześniej wrzucales na forum z niemiec byl mistrzostwo no i to mk6... na pewno zrobisz z niego cos zajefqajnego ciekawe ile wypluje.. jak niemiec to 140 na bank ma i wazne ze nie zgnity
udanych modów, o vixiarstwo w twoim przypadku nie trzba sie martwic i tyle dobrze bo nie lubie zvixowanych RS szczegolnie, a takie sie tez zdarzaja
  
 
Remik, ugodziles mnie tym essem, mialem bardzo podobnego i teraz mi sie nagle przypomnial....
Az mi sie zakrecila i zaluje ze go wtedy sprzedalem a nie poddalem gruntownemu remontowi blacharskiego..................
Naprawde sliczny wozik
  
 
piękny
  
 
widac ze niemcy maja lepsze kosmetyki do mycia bo na twoich fotkach tak bardzo nie lsni jak na tamtych