[RemikGT]-RS2300 - Red Devil - NA SPRZEDAŻ - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-11-14 08:17:20, s_damian pisze:
bardzo ladny samochodzik i chyba na brock-ach B1 stoi


powertech 8/9x15
  
 
To na pewno jest MK VI? Czy one czasem nie miały schowanego wlewu paliwa?
  
 
Cytat:
2008-11-14 14:52:52, VinCe pisze:
powertech 8/9x15


dokładnie jak VinCe pisze, osobiscie nie znam tej firmy, w każdym razie wyglądaja fajnie.
Panowie nie szukacie dziry w całym(wlew itp.) mi sie podoba a co najwazniejsze stan techniczny w pełni mnie satysfakcjonuje
  
 
Remik gratki, naprawde sooper baza
  
 
Cytat:
2008-11-14 14:59:59, piotroski05 pisze:
To na pewno jest MK VI? Czy one czasem nie miały schowanego wlewu paliwa?



Miały ale od 93roku, z początku jak się nie mylę od września 92 roku mk6 miał wlew tak jak w mk5
  
 
pierwsze mk6 byly z wlewem nie schowanym za klapka
Cytat:
2008-11-14 14:59:59, piotroski05 pisze:
To na pewno jest MK VI? Czy one czasem nie miały schowanego wlewu paliwa?

  
 
Fajne autko, gratuluje Remik.
Ukoi żal po EVO .


Choć podejrzewam, że nie jedzie tak dobrze jak Evo, nic nie jeździ tak jak Evo .
  
 
Fajny Fajny.. szkoda że jednak nie MK5 ale co tam

Będziesz zakładał gaz ?
  
 
no Remik, ten jest przynajmniej piekny

teraz tylko downgrade tylka na mk5 i bedzie wypas
  
 
tyl mk6 jest o wiele ladniejszy niz mk5....

niezle wyglada.....koledzy jak zwykle wyszukuja co nowe to dziury w calym....a autko pomimo ze baza jak to mowisz to juz sie bardzo fajnie prezentuje [choc nie przepadam za ta lotka cosworthowa]

pozdro
  
 
Ty mi chłopaku sąsiadów nie strasz w srodku nocy ...prosze

i wymien tego krokowego bo wrazenie jest takie jakby mial zdechnac za chwile

pozatym jak ktos lubi jezdzic ezkordem to nawet w miare fajne autko...

;P

  
 
Remik,przestan z zenderami bo teraz przynajmniej wszystko do siebie pasuje. Co do tylnego skrzydla to nie ma on nic wspolnego z tym co mial pytlar czy ja. To jakas niemiecka podroba cossa,ktora montuje sie bez dolu i ma wygladac tak jak wyglada.

Jak podloga??
  
 
Cytat:
2008-11-14 18:23:21, Seba pisze:
Remik,przestan z zenderami bo teraz przynajmniej wszystko do siebie pasuje. Co do tylnego skrzydla to nie ma on nic wspolnego z tym co mial pytlar czy ja. To jakas niemiecka podroba cossa,ktora montuje sie bez dolu i ma wygladac tak jak wyglada. Jak podloga??


to jest jakis SPAX czy coś własnie TUV rozszyfrowuje,a niech sobie wygląda, mi pasuje a co do podłogi to wyobraz sobie jest cała ,calusienka, dostanie konserwę i bedzie długo jeszcze.
no i wyszło że prawa poducha do wymiany ale mam zapasowa więc spoko.Czemu ludzie się tak ogladaja jak jadę?????????????
  
 
Cytat:
2008-11-14 19:00:04, RemikGT pisze:
to jest jakis SPAX czy coś własnie TUV rozszyfrowuje,a niech sobie wygląda, mi pasuje a co do podłogi to wyobraz sobie jest cała ,calusienka, dostanie konserwę i bedzie długo jeszcze. no i wyszło że prawa poducha do wymiany ale mam zapasowa więc spoko.Czemu ludzie się tak ogladaja jak jadę?????????????



Bo jest czerwony!!!
  
 
Cytat:
2008-11-14 19:16:35, Seba pisze:
Bo jest czerwony!!!



dokladnie. tez mi pytanie
  
 
Cytat:
2008-11-14 19:19:37, smallsize pisze:
dokladnie. tez mi pytanie



A Ty foty w profilu uzupelnij
  
 
To co ja bym zrobił w przyszłości przy tym aucie, to zapodał proste progi Zendera i tylny zderzak oraz wymienił lusterka na MKVII i nie lakierował adapterów pod nimi. Skrzydło na tyle... Ja bym raczej się pozbył, ale... może być. Przód jest piękny i tu chyba nie ma co kombinować - no może usunąć te przetłocznia z przedniego zderzaka, tak jak miał zrobione OMEN. Koła bardzo konkretne A najlepszy jest satna tego samochodu - to co pisze Remik o jego stanie blachy i wszystkich podzespołów robi największe wrażenie Na zdjęciach lakier też wygląda pierwsza klasa. Gratulacje Remiku zakupu! Czekamy na rozważne modyfikacje
  
 
ile Cię wyniesie całość auto ze sprowadzeniem przerejstrowaniem itd ? tak z ciekawości pytam
  
 
Ponawiam pytanie będziesz go zagazowywał czy nie ?
  
 
Cytat:
2008-11-14 19:00:04, RemikGT pisze:
to jest jakis SPAX czy coś własnie TUV rozszyfrowuje,a niech sobie wygląda, mi pasuje a co do podłogi to wyobraz sobie jest cała ,calusienka, dostanie konserwę i bedzie długo jeszcze. no i wyszło że prawa poducha do wymiany ale mam zapasowa więc spoko.Czemu ludzie się tak ogladaja jak jadę?????????????


SPAX to jest producent Twojego zawieszenia. Bardzo możliwe ze masz amortyzatory z regulacją twardości