[mikatt] mk5 rs2000 + turbo+ 4X4:P

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pare fotek mojego mk5












poprawiłem sie z fotami





[ wiadomość edytowana przez: Mikatt dnia 2008-11-18 02:04:04 ]

[ wiadomość edytowana przez: Mikatt dnia 2008-11-23 21:46:12 ]

[ wiadomość edytowana przez: Mikatt dnia 2014-10-12 14:13:10 ]
  
 
Bardzo ładnie kolorek śliczny i podoba mi się to że nie spisujesz na straty esiego tylko go restaurujesz ps. dlaczego wycinałeś przednią belke??
  
 
bo wjechalem w dupe kolesiowi i sie skrzywiła,a ze dziadzio byl ok dalem mu 100zl i luz
  
 
1 FOTKA
2 FOTKA
3 FOTKA
4 FORKA

nauczcie sie uzywac ludzie tych szarych prostokącików na dole!! one nie są tam bez powodu!!
  
 
Mikatt, jeśli chcesz aby ten wątek utrzymał się dłużej i służył opisywaniu Twojego Essa, proszę, zmień tytuł.
  
 
mało $ to sie powoli robi
  
 
Powodzenia życzę i... dużo pieniędzy Dobrze, że robisz wszystko od podstaw
  
 
wszystko powoli ale z porządkiem i zapałem
  
 
Dobrze jest jak dla mnie
a co do kasy to się nie martw mamy ten sam problem
  
 
myślę z każdym dniem i chwilą co kupić ,zmienić , ulepszyć, kasa swoją drogą jeździ ładnie i jest oki tylko ubywa mi wody z układu chłodzenia, mam nadzieje że to nic poważnego...
  
 
Cytat:
2008-11-19 01:13:45, Mikatt pisze:
wszystko powoli ale z porządkiem i zapałem

ale tytuł tematu zmień za to szybko, bo z zapałem to wykasuje Ci go moderator
  
 
wygląda ładnie
  
 
tak ciezko przeczytac pare zdan i dostosowac sie do regulaminu? jedno ostrzezenie od M juz bylo...

Zgodnie z regulaminem klubu (§ 4 e) dział „Tuning” służy do publikowania wiadomości na temat tuningu zewnętrznego i wewnętrznego samochodów. Zasady są proste:
- wątek powinien dotyczyć 1 zagadnienia,
- temat wątku musi wskazywać na jego zawartość,
- w wątkach traktujących na temat jednego, modyfikowanego samochodu, podtrzymywanych przez autora w ciągu dłuższego okresu czasu jako opis zmian samochodu, należy na początku tytułu w kwadratowym nawiasie [*] wstawić nick właściciela / użytkownika samochodu
- wątki zdublowane będą zamykane i kasowane po 6 miesiącach,
- przeklinanie, obrażanie innych, zaśmiecanie działu będę starał się usuwać a ich autora zgłaszał do "zawieszenia"
- zdjęcia najlepiej wstawiać miniaturki (pamiętajmy że nie wszyscy mają szybkie łącza i dużo czasu)
  
 
Fajny Escorcik,przod wyglada fajnie tylko reflektory z RSa wsadz i alu zmien na inne
  
 
nowe graty i foty w drodze , poprawiłem tytuł ,chyba dobrze, czytnąłem w końcu regulamin
  
 
Cytat:
2008-11-23 21:47:13, Mikatt pisze:
..., poprawiłem tytuł ,chyba dobrze, czytnąłem w końcu regulamin



I po problemie
  
 
słabej jakości ale są



  
 
nie lubie laminatu jako tworzywa, ale za to calkiem przyjemnie ten wzor wyglada mi sie podoba, ale czekam na jakas pozadna sesje...
  
 
jak tylko wróci essik od mechaniora to zrobię sesje jak trzeba
  
 
obiecana sesja


































[ wiadomość edytowana przez: Mikatt dnia 2008-12-16 23:53:22 ]