[mikatt] mk5 rs2000 + turbo+ 4X4:P - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
trochę zaszalałem ...co sie będę


[ wiadomość edytowana przez: Mikatt dnia 2008-12-16 23:55:31 ]
  
 
to jest swapowane?????????
  
 
tak, 5d 92r.
  
 
Kolega ma zamiłowanie do nocnych niewyraźnych zdjęć Zapowiada się ciekawie, ale całości nie widać
  
 
tylko jak jest ciemno to wracam z pracy i mam małą chwilę do zrobienia paru fotek, a że niewyraźne to już problem aparatu, czasem robi ok czasem sie zawiesi i bywa różńie:/
  
 
w Skarbimierzu będzie okazja do fotek ,zresztą kto będzie to zobaczy
  
 
Edytuj poprzednie posty jak chcesz coś dodać

Zrób fotki rano, jak będziesz miał jechać do pracy
  
 
jak będę na siłach foty pstrykać to ok
  
 
nawet ladnie calosc wyglada troche przod podobny do peugota



aaaa i jeszcze...

po co w 5D przednie fotele uchylane...



ot takie moja male spostrzezenie ??? moze zeby w razie czego bylo latwiej wysiadac ???
  
 
kawał dobrej roboty
  
 
thx hehahe ostatniokumpel pytał jakim autem sięwoże topokazałem mu na parkinguto powiedział "fajny hyunday"
  
 
Cytat:
2008-12-18 07:44:49, gigi24 pisze:
nawet ladnie calosc wyglada troche przod podobny do peugota aaaa i jeszcze... po co w 5D przednie fotele uchylane... ot takie moja male spostrzezenie ??? moze zeby w razie czego bylo latwiej wysiadac ???


apropo uchylnych foteli to już mówię, chciałem kubły to wziąłem z rsa , a że efektem tego jest składanie to trudno,mam kolejny "bajer" na wycieczki
  
 
boshhhh... nie dosc ze jeden wkleja foty na dwa ekrany, to drugi jeszcze to cytuje... ludzie, jak IMG na URL pozamieniac i gotowe! albo miniaturki dac przynajmniej
  
 
całkiem ładnie wyszło, jeszcze coś z tymi dziurami w tylnum zderzaku zrobić , dać większe felgi i będzie super efekt
  
 
Nowy felunek




[ wiadomość edytowana przez: Mikatt dnia 2009-02-12 20:32:43 ]
  
 
moment cus źle ,zaraz poprawie
  
 
Fajny felunek ,ale mam nadzieje,ze masz dekielki,bo sa konieczne ...
  
 
cena była okazyjna ale że dekielków nie ma to się dowiedziałem na miejscu:/, może gdzieś dorwe
  
 
Elo, przyjdzie mi paczka w połowie maja z turbosprężarką i całym osprzętem potrzebnym do jej zamontowania, będzie trzeba kolektor zrobić ale to już mam załatwione, doradźcie w czym muszę pogrzebać by to jakoś jeździło i nie wybuchło , turbina jest na 0.4 albo 0.6 bara ustawiona, co gdzie trzeba będzie podłączyć chodzi mnie w tym momencie o smarowanie turbiny itp.
  
 
215/35/18 84 W NANKANG ULTRA SPORT NS II REINFORCED

Nowe bucisze i nowe oponki










[ wiadomość edytowana przez: Mikatt dnia 2009-08-27 23:31:32 ]