Jakie popychacze hydrauliczne do zeteca

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
jako że stoję przed wymianą popychaczy hydraulicznych w moim zetecu 2.0 chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy są godne polecenia a jakiej się wystrzegać. w tej chwili na allegro są dostępne: motive, camshaft, topran. ktoś zakładał te tańsze zamienniki i może wyrazić opinię czy warto? febi, ina, ruville raczej są nie do dostania, albo przynajmniej ja nie wiem gdzie je można kupić sprawa jest dosyć pilna, więc liczę na szybką pomoc (w miarę możliwości). nie będę ukrywał że raczej chodzi mi o tańsze zamienniki które są w miarę jakościowo dobre. ważne: silnik jest po remoncie, zostały tylko stare popychacze które klekoczą jak stado bocianów

pozdrówki
  
 
Tutaj masz Ina, Febi i Ruville:
Klik

Tylko ceny wcale nie są niskie...
  
 
no właśnie :/ a szukam czegoś tańszego i w miarę dobrego
  
 
Hans Pries

A nie chcesz spróbować wrzucić używek? Bo w sumie to ja się nie znam ale wydaje mi się, że jeżeli będzie trochę wylatana głowica to nawet jak kupisz nowe popychacze to może nadal klekotać. I co wtedy?
  
 
hans pries czyli topran to ponoć szmelc. ktoś słyszał o firmie AE? mogę mieć tej firmy w cenie 20zł szt.
  
 
Cytat:
2013-07-27 13:47:56, S3ci0r pisze:
no właśnie :/ a szukam czegoś tańszego i w miarę dobrego



To nie zmieniaj wcale to bedziesza miał tanie.
  
 
SWAG lub INA ze wskazaniem na INA.
Opowiem ci teraz moją historię, szukałem u nas i cena za sztukę to było 113zł, kupiłem na ebay z UK komplet INA za 300+wysyłka. Poszukaj tam
  
 
jakbyś mógł poszukać na ebayu to byłbym wdzięczny, najtaniej w polsce INA mam za 45-50zł od sztuki :/
  
 
Secior,było Cię stać wywalić za serducho 5 koła a żydujesz na popychacze 50 zeta? ogarnij się
  
 
Na oryginałach masz spokój na 120.000
  
 
popychacze AE 20zł/szt. już zamontowane i silnik zdecydowanie ciszej chodzi
  
 
Zoaczym na jak dluuuugo