CZARNA LISTA WARSZTATÓW - OMIJAJ JE Z DALEKA - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
robilem samochod we FIACIKu w Zabrzu. jesli chodzi o mechanike to sobie radza i sa dosyc tani (chociaz zabulilem blisko 1000 za przednie zawieszenie w zeszlym roku i zas mi cos stuka). Ale jak kilka razy probowalem u nich zrobic cos z problemami z jazda na Pb to 3 razy u nich byl, zrobili milion pomiarow (to cisnienie pompy, to czyszczenie krokowca, to inne drobne sprawdzenia) za ktore zaplacilem calkiem niemale pieniadze a samochod jak nie jezdzil tak nie jezdzi.
  
 
Myszkowski Auto Serwis Olsztyn Ul. Bydoska 36
Wygląd warsztatu i wyposażenia bez zarzutu CENY Masakryczne.
No i niestety jakość usług nijak ma się do cennika.
Zawieszenie owszem zrobione dobrze lakiernia również i na tym chyba koniec, zgłaszałem cieknącą uszczelkę po miską olejową została wymieniona pod pokrywą zaworów z miski jak ciekło dalej cieknie . Uszkodzony przewód gumowy przy silniku pojezdziłem jeszcze troche sparciał do końca pękł na pól.
Wymieniona tylnia klapa (z tym się musiałem zgodzić bo faktycznie pod plastikami nie było czego latać ) pomalowa i godzinę po odbiorze samochodu potery huk z tyłu. Wyskoczył teleskop klapy tylnej dodam tylko że obydwa były nowe niecałe dwa miesiące , skutek zdarty lakier do gołej blachy. Załozyłem z powrotem pojechałem do pana Myszkowskiego i banalnie usłyszałem ze uszczodzone jest gniazdo mocujące teleskop a na zadrapania zrobi mi zaprawki. Dogieli blaszkę i powinno być już dobrze. Minały dwa dni i znów huk z tyłu samochodu tylko ze tym razem skutkujący pobitą obudową od lampy i kolejną rysą na swierzym lakierze.
Ogólny koszt wszystkich napraw 3,500 .Do tego muszę dokupić nowe teleskopy klapy tylnej i obudowe lampy . Jak dla mnie mało profesjonalnie natomiast cena nie wiem czy nie wyższa niż w ASO.
Zdecydowanie odradzam.
  
 
http://www.bpcentrumserwis.pl/

złodzieje i partacze. szkoda więcej pisać.

  
 
Cytat:
Zawieszenie owszem zrobione dobrze lakiernia również


Cofam to co napisałem lakiernia równierz spiep.....
Nie minął nawet rok i to teoretycznie malowali znów jest rude
  
 
Autoryzowany...
  
 
WI-BO.pl Tłumiki Samochodowe
Poznańska 41
20-731 Lublin
woj. lubelskie

Totalna masakra!

Uszczelnienie wydechu, standardowa procedura, spawanie wokól "wejścia w środkowy tlumik", po 3 minutach spawania niby zrobione, wchodzę do kanalu pokazuję miejsca do poprawki. Dmucha jak cholera co widać jak wól. Z niezadowoleniem, ale Pan spawacz poprawi..... pospawal, gramolę się do kanalu, "tu i o tu do poprawki" - wskazuję paluchem. I tak z 6x. Spędzilem tam ponad cztery godziny, w międzyczasie dorobiono uszczelkę, która zostala wklejona na silikon, za co pan przytulil dodatkowe dwie dychy, bo oczywiście nigdzie się takiej nie dokupi.

Fakt, że ten mój wydech nie jest w najlepszym stanie, ale Pan magik móglby darować sobie komentarze w stylu " uuu skoro ten wydech jest taki wyrzeźbiony na sztukę to na pewno caly samochód też i żeby go natychmiast sprzedać bo to zlom"

Pan swoją fachowość i "lepszość" od innych potwierdzal na każdym kroku glośno oceniając owoc pracy swojego poprzednika-spawacza...

ps. A tak na marginesie to dowiedzialem się że sonda lambda w rzeczywistości nazywa się "sąd lamba".

Jednym slowem odradzam.
  
 
Tak a propos sezonowej zmiany opon... zawsze miałem dwa kpl. kół, niestety musiałem zainwestować w nowe lato a na moim sprawdzonym warsztacie nie było miejsca, a pilny wyjazd się szykował.

Serwis Opon - Wawa, Heroldów 4
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Zawiozłem im nówki opony z prośbą o przekładkę, myślałem, że sobie z nimi poradzą, bo to tylko 14tki. I zaczęło się marudzenie, że alusy to więcej musi wziąść. OK. Po chwili wchodzę na zakład i patrzę, że przemiły Pan zakłada mi oponę na felgę napisem "INSIDE" do zewnątrz felgi. Na zwrócenie na to przeze mnie uwagi powiedział, żebym się nie mądrzył i ogólnie żebym spadał. Więc wyszedłem, czekam, gdy już założyli i niby wyważyli (strony opon już dobrze założone)zapłaciłem 8 dych pojechałem się przejechać.
Oczywiście bicie, co prawda niewielkie, ale dające się odczuć.
Wracam i mówię o tym. To mi gbur odpowiedział, ze się nie znam i że czy ja prowadzę wulkanizację ze wiem ze to bicie z opon i że tak ma być. Auto sprawne, na wcześniejszych oponach na tych felgach żadnych drgań. Ja zaś 7 lat doświadczenia w prowadzeniu auta, wiem jak zachowuje się niewyważone koło.
Pojechałem do sąsiada na wyważarkę i co - brakowało po 10-15 g [może odpadły od razu?] z jednej i 5 z drugiej nie wspominając o tym, ze dali cieżarki nabijane, zamiast przyklejanych na moje ładne felgi.
Partacze. W dodatku mądrzy inaczej.
Wyważyłem raz jeszcze gdzie indziej i jest OK.



[ wiadomość edytowana przez: Jacek1983 dnia 2012-04-06 20:24:59 ]
  
 
Pack Service
Kuśnierska 9
81-181 Gdynia

Najgorszy warsztat i NIKOMU GO NIE POLECAM!!!!
Kasują oni za byle co dużo pieniedzy... i jeszcze nie robią dokładnie... miałem Opla Vectre A 2.0 16v GSi i wymieniałem u nich chłodnice.. Jak wkładali nową to jeszcze ją rozwalili i i chcieli zebym znowu wydać na nową chłodnice itd itd... koszt głupiej chłodnicy prawie by wyszedł 500zł
Pozdrawiam i omijajcie ten warsztat!!