CZARNA LISTA WARSZTATÓW - OMIJAJ JE Z DALEKA - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mechanika Pojazdowa Dariusz Zabielski
ul. Geologiczna 7 02-246 Warszawa

Nie wiedza sami ile co kosztuje, przed wizyta podaja cene atrakcyjna, po naprawie szok, po wyjciu wk.....

Wymiana sprzegla z 500 zl zakonczyla sie kwota 860, po naprawie mowili 1200 ale jednak potanialo jak sie na nich siadlo.
Sprzeglo w detalu oryginal 360. Brak slow.
  
 
Auto-Pol-Service S.A
ul.Mangalia 2

Wyobraźcie sobie sytuację..
Miałem problemy z rozruchem auta.. Omega A.. automatyczna skrzynia biegów..
Po przekręceniu kluczyka w stacyjce brak reakcji.. rozrusznik nie kręcił?!?
Przyjechałem do warsztatu samochód został przyjęty do diagnozy.. Czekałem ponad 1.30 żeby dowiedzieć się że auto nie zostanie zdiagnozowane bo niestety ale komputer używany do diagnozy silnika miesiąc wcześniej zepsuł się i jeszcze nie wrócił z Niemiec.. Jedyne co było plusem tej wizyty to darmowa myjnia ale straconych trzech godzin i paliwa.. nikt mi nie wróci.. (okazało się że zużyciu uległ elektroniczny czujnik położenia wybieraka.. komputer by tego nie wychwycił.. dowiedziałem się tego przez telefon umawiając się na wizytę w innym Warszawskim servisie Opla)
To nie koniec..
Zamówiłem sobie w ich sklepie cięgno do sterowania „ciepło-zimno”.. Okazało się ze w Polsce tego cięgna nie ma, ale sprowadzą je dla mnie z Niemiec bez dodatkowych kosztów bo drobny przedmiot i jak twierdzili przy okazji dorzucą go do innego zlecenia.. Cięgno miało kosztować 46pln więc zapłaciłem z góry i tak czekałem ponad cztery miesiące na jakiś odzew w tej sprawie.. Ponieważ zbliżała się zima zdzwoniłem, sam i trzy dni po „przemiłej” rozmowie z kierownikiem sklepu cięgno przyjechało.. Kiedy je odbierałem okazało się jednak że muszę jeszcze dopłacić 80pln tytułem kosztów transportu!???!
Nie dopłaciłem im.. Po prostu zabrałem moje cięgno i wyszedłem ze sklepu..
Odradzam wizytę w tym „srervisie”!!!
Banda amatorów.. wolno i krótko myślących partaczy a do tego wspaniały system komputerowy w kasie.. dzięki czemu czeka się kilka minut aby kupić np uszczelkę za 5pln
Bardzo miła pani.. dwa razy liczy na kalkulatorze to co komputer już za nia policzył na paragonie.. do tego wypisuje na komputerze jakieś dodatkowe druki.. coś stempluje.. klei.. potem zszywa.. podpisuje coś przez kalkę.. i tak za każdym razem!!!!
Czy to jest średniowiecze????
Pozdrawiam wszystkich..
  
 
Warszawa, elektryk na Wrocławskiej.
Jakiś czas temu robiłem tam rozrusznik w Passacie 1981, przy odbiorze zapłaciłem 450zł, bo "był do kapitalnego remontu", po tygodniu nie działał, facet zrobił na gwarancji. Tydzień później znów wstawiłem do niego bo znów nie działał, zrobił go. Dwa tygodnie jestem na feriach niedaleko Szczyrku, pod dojechaniu rozrusznik przestał działać. Całe szczęście, że wożę ze sobą trochę narzędzi. Wyciągam rozrusznik, rozbieram. Plecionka łącząca stojan z płytką ze szczotkami popękana, zostało tylko kilka drucików. Okazało się, że facetowi nie chciało się wymienić (lutowane na miedź), więc tylko zaizolował to taśmą, przy użyciu taśma odpłyneła i zwarcie z masą. Wyplotłem samemu warkoczyk z trzech przewodzików przylutowałem cyną (trzeba pamiętać, aby długo nie kręcić) i chodzi bez problemów. A tego elektryka omijam z daleka.
  
 
Witam
ja odradzam wizyty w ASO OPEL Kaufman Kłos k/Koszalina
szkoda opisywać moje przygody z tym "serwisem" bo przyjemne one niebyly
  
 
wymieniałem łańcuch rozrządu w Bytomiu na ul.Matejki "Auto-Elektryka " omijajcie go zdaleka /daleko idący oszust/ a cena wyjściowa 500PLN.Zgroza i tyle.
  
 
Thomi,
zapłaciłeś być może za lipę, jak ja za pierwszym razem
Za drugim, otwarłem pozycjoner, umyłem i nasmarowałem styki pastą przewodzącą. I za to goście biorą stawkę za usługę: "Naprawa pozycjonera".
  
 
w Szczecinie na Lindego jest diagnostyka samochodowa-nie wiem jak wlasciciel i jego pracownik traktuje facetów, ale mnie potraktowali jak idiotke która nie wie co mówi: na stwierdzenie, że coś się dzieje w ukadzie chłodzenia panowie zapytali a skąd ja mogę takie rzeczy wiedzieć? poza tym maja kosmiczne ceny, mniej wiecej 200% przebicia
  
 
Stanowczo odradzam serwisowanie auta w FeuVert przy ulicy Puławskiej w Warszawie (przy centrum Geant).
Przestała mi działać w mojej Asterce klimatyzacja, dzwoniłem po różnych warsztatach i w każdym mówiono mi, że skończył się czynnik. Więc zadzwoniłem do FeuVert (fr. "zielone światło"...hehe) i umówiłem się na napełnienie klimy. Podjeżdżam, oni kazali mi czekać 1,5 godziny aż ostygnie silnik. Ok...poczekałem. Wjechałem na stanowisko i koleś chcąc mi napełniać, podłączył aparaturę do napełniania i sobie gdzieś poszedł. Po 30 (!!!!!) minutach wrócił i stwierdził, że mam nieszczelną klimę. Zainkasowali 80 !!! złotych a gdy się spytałem co dokładnie jest nieszczelne to powiedzieli mi że to kosztuje dodatkowe 80zł....wrrrrr. Bandytyzm!! Więc się nie zgodziłem i pojechałem do warsztatu Amcar na ul. Kuropatwy 42. Warsztat ten specjalizuje się w autoklimatyzacjach i ogrzewaniach. Zostałem bardzo miło przyjęty. Próba szczelności została wykonana na koszt firmy i okazało się że instalacja jest szczelna, ale nie ma czynnika klimatyzacyjnego. Więc klimatyzacja została napełniona za 200zł (czyli tyle ile w większości warsztatów w stolicy) i do tego został dodany barwnik UV za 50zł, na wypadek gdyby jednak się okazało że może gdzieś przepuszczać. Mam się stawić w piątek na kontrole i gdyby coś trzeba było naprawiać to następne napełnienie klimy mam gratis!! TO JEST FACHOWA ROBOTA i BARDZO GORĄCO polecam warsztat AMCAR przy ul. Kuropatwy 42 (południe Warszawy w drodze na piaseczno, zjazd z ul.Puławskiej na wysokości stacji JET
  
 
mam nasdzieje ze mnie to nie spotka!!!w zasadzie wszystko robie sam no moze blacharke nie!!!Mechanicy na warsztatach to przewaznie oszusci !zadko sie spotyka miłą i fachową obsługe!!!
  
 
Może to nie warsztat...a może i warsztat...w każdym razie na pewno sprzedaż felg oraz sprzedaż i wymiana opon...no i oczywiście wulkanizacja. Polecam chłopaków na ul Cybernetyki w Warszawie, świetnie robią, niedrogo a i mili są
  
 
Kurde, nie w tym dziale napisałem Sorry
  
 
Kurcze, aż się biję gaz zakładać...........
Cytat:
2003-08-04 09:43:57, wojciechb pisze:
P. H. U. NOVA
Robert Sułkowski
ul. M. Focha 34
Bydgoszcz

Myślę, że dla usystematyzowania wpisy w następującej kolejności: nazwa firmy adres oraz krótkie uzasadnienie, w celu uniknięcia jakieś np. nieuczciwej konkurencji.
Moja przygoda z "gazownikami" z PHU NOVA:
Po zamontowaniu LPG stwierdziłem następujące usterki:
1. Radio nie działa - spalone dwa procesory koszt naprawy 320 zł.
2. Nie dziłające poduszki powietrzne i napinacze - świeci się kontrolka koszt naprawy 140 zł.
3. Rozpierdolony alarm:
a) włączający się co min antynapad - i brak możliwości włączenia alarmu
b) po usunięciu usterki z antynapadem - nie działający alarm na ruch wewnątrz pojazdu - co czyni auto z ryglowanymi drzwiami niezabezpieczonym bowiem alarm działa tylko na otwarte drzwi których i tak sie nie da otworzyć.
4. Nie działające szyby elektryczne
5. Gaśnięcie na jałowym biegu przy podjeżdzaniu np. do skrzyszowaniu
6. zegar poprzestawiany

Moja przygoda opisana ściślej jest w poście pt:"Czy przy montażu LPG mozna tak rozpierdolić auto ???"

DO GSI - fajnie by było gdyby można było ten temat podwiesić
pozdr. i ostrzegam

[ wiadomość edytowana przez: wojciechb dnia 2003-08-05 14:55:08 ]

[ wiadomość edytowana przez: wojciechb dnia 2003-08-05 15:07:04 ]

  
 
Cytat:
2004-05-06 21:58:43, brachol pisze:
NIEpolecam w gnieźnie przy zjeździe z wiaduktu na poznań(niewiem jaka ulica) BOSCH SERVICE. Gośiu leci w "kulki" kłamie, zmienia cene na poczekaniu.Mówi że ma części, a jak zajedziesz na miejsce to się okazuje że bedą ale za 2 godziny i to 100% drożej.NIEPOLECAM.OSZUST
Dobrze że mu auta nie kazałem robić!!



Sorry ale nie mogę się z tobą zgodzić. "Czerniak" jest drogi i trudno sie tam umowic na wizyte. Poza tym, żaden warsztat nie powie ci ceny konkretnej usługi przed jej wykonaniem, bo tak naprawde nie wie co może być uszkodzone. Konkretnie to w tej firmie wiesz z góry ile zapłacisz za podłączenie VAG'a i tyle. Ja byłem kiedyś u niego z Ibizą. Nie umawiałem się wcześniej. Podjechałem gość profesjonalnie przyjął zlecenie w BOK'u. powiedział że czas oczekiwania może być od 30 do 50 min i koszt to min. 80 zł za podłączenie kompa. po 40 min wziął moją furę podpiął kompa - stestował, rozebrał przepustnice - wyczyścił, założyłm zaprogramował i gotowe. zapłaciłem 115 zł. z czego 80 za VAG'a, 20 za pracę speca przy aucie, i 5 zł za pracę 2 uczniów.
BTW. Jeżeli chodzi o elektronike w aucie firma "Czerniak" jest godna zaufania. Może ciężko się do nich dostać i czasami są "lepsi klienci" ale większość importerów z zagłębia jemu oddaje drogie auta na usterki elektroniki.
  
 
salon opla w opolu -
na wroclawskiej
osobiście spotkałem się tam z niemiła obsługa,nie chce się im chyba zarabiać-bo sie na chapali już chyba-
-krótko przed ważnym wyjazdem tego lata (32 `C) padła mi klima,z poczädku myślałem ze czynnik się już skończył wiec pojechałem w piątek w południe żeby napełnili a sprawa to 20 min wiec myślę ze mnie gdzieś wcisną-a tu nikt nawet ochoty z tobą gadać nie majä-mówili ze nie maja przeszkolonego pracownika (z tego co widziałem to maszynę wystartować to każda małpa potrafi)-wysłano mnie do PEUGEOTa 300 m dalej!!!!!!!!-tam bez problemu za polowe ceny z cennika opla mi zrobili z uśmiechem na twarzy-a mi wstyd
było ze autoryzowany salon opla odmawia serwisu mimo prözb i propozycji zapłacenia ewentualnych nadgodzin-
-na drugi dzień okazało się ze i tak skraplacz jest dziurawy i trzeba naprawę przeprowadzić około 2000 zl chciałem tam zostawić-ale nic zostałem odesłany do Wroclawia lub Gliwic mimo ze skraplacz na magazynie leży za jedyne 1200 zl-a szeffe to za mna na podwórko wylazł i coś marudził pod nosem

tak wygląda w każdym salonie opla w Polsce-to nie-wiem gdzie pozostał szacunek dla klienta(chyba trzeba by było z połówką przyjść to bym coś załatwił)hee aż szkoda mieszkańców Opola i okolic ze muszą tam przeglądy robić-ale mam cicha nadzieje ze to tylko mnie spodkalo-ja już tam nie pojadę

[ wiadomość edytowana przez: CHAOSseba dnia 2012-04-10 22:18:07 ]
  
 
Warsztat Blacharsko-Lakierniczy AUTO-Młynarski przy ul.Chodeckiej 1A w Warszawie. Spartolili robotę w mojej astercę i dlatego muszę jechać we wtorek i oddaję auto do poprawy!

Ale stanowczo odradzam!!! Źle spasowane elementy, brak spolerowania po lakierowaniu, majstrowanie we wnętrzu auta (a naprawa tego nie wymagała), oddanie auta brudnego z zewnątrz i wewnątrz...

Pozdrawiam
  
 
OMIJAJCIE TEN WARSZTAT SZEROKIM ŁUKIEM NAWET BARDZO SZEROKIM DOSŁOWNIE TRAGEDIA KLIENCI POZA KASOWANIEM NIE MAJĄ POJĘCIA NA ZADEN TEMAT !!!UWAGA WCISKAJĄ UŻYWANE CZĘŚCI ALE JEŚLI DOJDZIE DO POMYŁKI Z ICH STRONY TO PÓJDZIE TO NA KOSZT KLIENTA.MIAŁEM PRZYKRE DOŚWIADCZENIE Z NIMI DO TEGO STOPNIA ZE PRZYJECHAŁA POLICJA (SAM WEZWAŁEM)NIECHCIELI MI ODDAĆ AUTA BO MIAŁEM ZAPŁACIĆ ZA 3 USZCZELKI POD GŁOWICE I 16 ZAWORÓW BO GOŚĆ ŹLE ROZRZĄD USTAWIŁ I PRÓBOWAŁ WEPRZEĆ MI ZE TO TAK BYŁO JAK PRZYJECHAŁEM.WIEC JESZCZE RAZ UWAGA!!!!!JELCZ-LASKOWICE UL.WROCŁAWSKA 10
****AUTO-MARCZAK****KRÓTKO TO SĄ FAJANSIARZE STOJĄ TEŻ NA GIEŁDZIE W LUBINIU
  
 
Express Auto na Wrocławskiej w Wawie.
Niby ASO Fiata, ale robią wszystko. Do Fiata nie mają komputera! Zbieżność ustawiali mi 2 dni i ciągle krzywa była kierownica. Facet chciał ją przekładać! W innym warsztacie zrobili mi to w kilka minut...
  
 
Firma MOTRONIC we Wrocławiu - boczna Legnickiej (między wiaduktami).
Zajmuja się wszystkim, co ma związek z gazem LPG.

Muszę przyznać, że do mojego auta założyli prawie idealnie. Możan by się tylko przyczepić do sposobu przeprowadzenia przewodów gazowych z bagażnika do komory silnika – muszę tylko uważać, żeby ich nie rozwalić na większych koleinach.
Niestety, to co zrobili z samochodem moich rodziców woła o pomstę do nieba. Aż mi wstyd przed własnymi rodzicami bo sam ich polecałem.
Otóż pojechali tam Audi 80 B3 2.0 8V - KE-Jetronic by Bosch, w którym już od 10 lat była instalacja LPG. Niestety skończyła się homologacja butli a przy okazji postanowili po tylu latach zmienić reduktor. Kolesie z MOTRONIC, moim skromnym zdaniem, nie powinni ruszać elektroniki instalacji LPG a już tym bardziej elektroniki silnika (benzynowej). Niestety, spie......i wszystko co się dało spie.....ć. Teraz auto jeździ tak, jakby miało silnik 1.4 i to na źle wyregulowanym gaźniku. Nie wiem po co zmienili centralkę sterującą. Wcześniej można było w każdej chwili przełączyć z LPG na benzynę i na odwrót a teraz benzyny na LPG bez problemu ale żeby przejść z LPG na benzynę to trzeba się zatrzymać, wyłączyć zapłon i uruchomić ponownie samochód. Obecne spalanie auta to około 15 litrów LPG/100 km. Po 2 powrotach do nich i kilku kłótniach telefonicznych, chłopaki podnieśli ręce i powiedzieli, żeby się udać do ich ubezpieczyciela. Podali nr polisy i powiedzieli, żeby im dać spokój. Nie chcą nawet wykonać regulacji. Cały czas twierdzą, że przywieźliśmy im zepsute auto i chcemy wykonać naprawę ich kosztem.
  
 

czas na czarna z gdanska
PP-MOT-amortyzatory tłumiki oleje ul jasna 2
NAGENGAS-amorki zawieszenia wspomagania kier hamulce sprezyny gazowe układy wydechowe ul malczewskiego 103
F.H.U.MIKOŁAJCZAK-blachy lampy itp-gdynia ul al.zwycienstwa
to lista nie polecanych warsztatów omijajcie je z daleka
pozdrowionka z gdanska
  
 
W-wa Fabryczna 9
Ceny wyższe niż w ASO.Wymiana klocków w Astrze z moimi klockami 100zł,oleju 40 zł