Czujnik poziomu plynu spryskiwaczy mk7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, potrzebuje wklad lusterka mk7 elektr. reg. podgrzewany oczywiscie sprawny- strona lewa(kierowca)

dzis sprawdzalem kable i wszystko jest ok, ale podgrzewanie bylo uszkodzone w lusterku-myslalem ze naprawie i peklo mi lusterko

moze ktos posiada oryginalne?


[ wiadomość edytowana przez: mlody84-07 dnia 2008-12-19 18:32:26 ]
  
 
w przyzwoitej cene kupie nawet lusterko ale wiadomo taniej bedzie z samym wkladem!!

na allegro sa 2-3 ale tylko prawa strona a lewej brak
  
 
up
  
 
up
  
 
up, nikt nie posiada lusterka na sprzedaz????
  
 
masakra, na allegro tylko ledno lusterko za 100zl na ebay'u jest full tego ale tez tylko lusterka i po 200zl z wysylka

moze ktos ma na sprzedaz sam wklad???? kolejny nie plamowany wydatek
  
 
Ciezka sprawa z tym bedzie, malo komu chce sie bawic w wyciaganie wkladu... Moze kup zwykly wklad (szkło) i jakas mate grzewcza tego typu
  
 
Cytat:
2008-11-23 15:18:10, cashy pisze:
Ciezka sprawa z tym bedzie, malo komu chce sie bawic w wyciaganie wkladu... Moze kup zwykly wklad (szkło) i jakas mate grzewcza tego typu

czasami maja uszkodzone i szklo jest ok- kilka z manualna regulacja widzialem wlasnie ale z elektryka juz gorzej jak nie znajde oryginalu to wlasnie zrobie tak jak mi pisales wklady podgrzewane mam w domu kupilem jeszcze gdy nie mialem elektrycznych lusterek
  
 
wciaz szukam wkladu lusterka mk7 lewa strona podgrzewane elektryka-oryginal ford!!!
  
 
Ja już szukam 6 m-cy bo mam pęknięte z lewej strony i nadal nic
  
 
przejrzalem dzisiaj allegro i jest kilka calych lusterek elektrycznych-ceny od 70-100zl wiec bede musial kupic cale

pytanie tylko czy beda sprawne?
  
 
Ja jak mi się całkiem rozleci to kupię samo szkło i matę grzewczą osobno,bo to wyjdzie duzo taniej.
  
 
coraz bardziej tez sie nad tym zastanawiam-wiadomo ze nowe i sprawne
  
 
ma ktos moze ten plastik brakujacy na zdjeciu pod zaglowkiem? wiem ze glupie pytanie -bo nikt nie rozwali kanapy ale moze gdzies tam lezy jest zbedny a mi sie przyda
  
 
moze ktos wie z czego moglbym 'zaadoptowac" taki brakujacy element?
  
 
Cytat:
2008-11-29 19:25:21, mlody84-07 pisze:
moze ktos wie z czego moglbym 'zaadoptowac" taki brakujacy element?



Mam gdzieś w domu w PL - 8zł z wysyłką ?
  
 
Cytat:
2008-11-29 19:31:06, DarasBB pisze:
Mam gdzieś w domu w PL - 8zł z wysyłką ?


pasuje i nawet na czteropak doloze... dzieki
  
 
tak jak w tytule: czujnik plynu spryskiwaczy i cala reszta jaka jest potrzebna aby to spelnialo swoja role
  
 
w jakich wersjach moze byc ten czujnik? ghia? oprocz niego wyczytalem ze trzeba miec jakis blackbox- jest do danego modelu auta czy po prostu do obslugi czujnika?
prosze o kazda wskazowke, linka do aukcji, priv itp
  
 
moge miec cala instalke z mk6, ale bez samego czujnika ze zbiorniczka, bo u mnie pekniety byl i wzialem do siebie