Czujnik poziomu plynu spryskiwaczy mk7 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ehhh, z tematu [kupie] zrobil sie spam i temat powedrowal do PO, no coz.

czy beda problemy aby wsadzic wiazke z mk5 do mk7?
bo takowa mam mozliwosc kupic nawet z wiazka do rezerwy paliwa
slyszalem juz 2-3 rozne opinie stad moje pytanie
  
 
no ja w mk5 mialem normalnie blackboxa itp, w w cabrio mk6 wogole tego nie bylo, kabelki do pompy paliwa wszytsskie identyko, wiazki splecione razem z glownymi, pudeleczka brak, jutro oblukam gdzie ida kabelki od kontrolek, moze cos przeoczylem i tam cos znajde
  
 
ja juz glupieje!!!

wyczytalem:
-jesli od pompy bedzie 5 kabli bedzie czujnik rezerwy(az musze sprawdzic u siebie)
- i ze black-box daje sygnal na czujniki i piszczyk drzwiowy- tak pisal -Rocky-
w jednym temacie.

u mnie piszczy jak mam wlaczone swiatla i otwieram drzwi, bialy przekaznik(brzeczyk) mam pod deska obok przelacznika halogen/przeciwmgielne to znaczy ze moge gdzies sie spodziewac tego black-box'a????

zobaczylem jeszcze ze czujnik plynu spryskiwaczy ma taka sama wtyczke jak pompka wysokocisnieniowa- czy jest mozliwosc abym pomyli sie i podlaczyl pompke pod kable od czujnika? ale wtedy raczej nie powinny dzialac spryski?? a mi dzialaja razem z szyba. moze jest jeszcze jakas jedna wtyczka do czujnika???

[ wiadomość edytowana przez: mlody84-07 dnia 2008-12-20 02:32:33 ]
  
 
Tak pisałem, bo sam zakładałem

Seryjnie, też miałem biały brzęczyk z 2 kabelkami tylko. Ten brzęczyk "piszczał'' sygnałem ciągłym.

Zamiast tego brzęczyka, zakładasz black-box-a. Mój pochodził z XR-a. Tam jest już dużo więcej kabli. A brzęczyk "piszczy" sygnałem przerywanym

Nie wiem czy masz wogóle jakaś instalkę pod te graty?
U mnie w MK6 miałem instalkę czujnika pompy + czujnika od sprysków. Znalazłem też kostkę pod pompkę sprysków reflektorów ale to tak btw
  
 
Cytat:
2008-12-20 02:25:01, mlody84-07 pisze:
zobaczylem jeszcze ze czujnik plynu spryskiwaczy ma taka sama wtyczke jak pompka wysokocisnieniowa- czy jest mozliwosc abym pomyli sie i podlaczyl pompke pod kable od czujnika? ale wtedy raczej nie powinny dzialac spryski?? a mi dzialaja razem z szyba. moze jest jeszcze jakas jedna wtyczka do czujnika??? [ wiadomość edytowana przez: mlody84-07 dnia 2008-12-20 02:32:33 ]



U mnie po zdjęciu zderzaka znalazły się dwie kosteczki
Oczywiście po lewej stronie.
Jedna od strony nadkola, własnie od czujnika sprysków, a druga bardziej przy silniku od pompki spryskiwaczy reflektorów
  
 
ale jak zamiast brzeczyka zalozyc black-box'a??? to przeciez jest bialy przekaznik w podstawke wsdzony

ja znalazlem wtyczke na podluznicy, a wiec gdzies moge szukac jeszcze do czujnika?

[ wiadomość edytowana przez: mlody84-07 dnia 2008-12-20 02:44:44 ]
  
 
Cytat:
2008-12-20 02:42:34, mlody84-07 pisze:
ale jak zamiast brzeczyka zalozyc black-box'a??? to przeciez jest bialy przekaznik w podstawke wsdzony ja znalazlem wtyczke na podluznicy, a wiec gdzies moge szukac jeszcze do czujnika? [ wiadomość edytowana przez: mlody84-07 dnia 2008-12-20 02:44:44 ]



Moment, wrzuce foto jak to wyglądało u mnie



Na początek czujnik:




Biały brzęczyk:



Black-box:




[ wiadomość edytowana przez: -Rocky- dnia 2008-12-20 02:53:31 ]
  
 
Cytat:
2008-12-20 02:42:34, mlody84-07 pisze:
ja znalazlem wtyczke na podluznicy, a wiec gdzies moge szukac jeszcze do czujnika? [ wiadomość edytowana przez: mlody84-07 dnia 2008-12-20 02:44:44 ]



Jutro, jak nie zapomnę to lukne u siebie jak wygląda ta wtyczka od pompki sprysków reflektorów i będzie wiadomo jaką Ty wtyczkę znalazłeś
  
 
brzeczyk mam dokladnie taki sam, a jak wpina sie wiec tego black-box'a?? a to fotka wtyczki (spryskiwacze reflektrow dzialaja)
  
 
Cytat:
2008-12-20 03:05:59, mlody84-07 pisze:
brzeczyk mam dokladnie taki sam, a jak wpina sie wiec tego black-box'a?? a to fotka wtyczki (spryskiwacze reflektrow dzialaja)



Przylukaj biały brzęczyk. Ma 2 kolory kabli. Występują one także w b-b. Obcinasz od białego i lutujesz do tych samych kolorków w b-b Brąz to masa
  
 
dzieki za kazde info

juz sie cieszylem ze gdzies bedzie schowany black-box ale bylo by juz za pieknie

w takim badz razie -wiazka do czujnika, rezerwy(o ile nie ma 5 kabelkow), i b-b do kupienia

a masz rozpiske ktory kabel z b-b gdzie idzie?
  
 
Cytat:
2008-12-20 03:16:28, mlody84-07 pisze:
a masz rozpiske ktory kabel z b-b gdzie idzie?



Miałem ale mi się gdzieś zapodziało

Wal z podłaczeniem do kol. Zeberko

Kol. Kiełek chyba również posiadał jakąś dokumentację fotograficzną z rozpiską wszystkich pinów


[ wiadomość edytowana przez: -Rocky- dnia 2008-12-20 03:28:07 ]
  
 
jak juz bede posiadal instalke to wtedy bede dalej pytal- jeszcze raz dzieki za info
  
 
Cytat:
2008-12-20 03:27:06, mlody84-07 pisze:
jak juz bede posiadal instalke to wtedy bede dalej pytal- jeszcze raz dzieki za info