Breloczki od Danzeta (zapisy) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
groobyg2 komentami jak niżej się nie przejmuj i tak jesteś wielki bo masz chęci i talent.Najlepsze i najcenniejsze jest to co zrobimy sami.Pomysł przedni.Nie pamiętam (a może się myle)aby ktoś z klubu zrobił coś podobnego.Podoba mi się prostota tego napisu.Jestem za. Mam też słowo do kolegi który krytykuje dla tego bo chyba sam nie potrafi lepiej zrobić.Cenne są rady nie krytyka,która może boleć.Przez takie opinie tracimy wiare w siebie.Pozdro wszystkich.

[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2009-01-13 13:22:16 ]
 
 
Cytat:
2009-01-13 13:16:16, przemo2 pisze:
groobyg2 komentami jak niżej się nie przejmuj i tak jesteś wielki bo masz chęci i talent.Najlepsze i najcenniejsze jest to co zrobimy sami.Pomysł przedni.Nie pamiętam (a może się myle)aby ktoś z klubu zrobił coś podobnego.Podoba mi się prostota tego napisu.Jestem za. Mam też słowo do kolegi który krytykuje dla tego bo chyba sam nie potrafi lepiej zrobić.Cenne są rady nie krytyka,która może boleć.Przez takie opinie tracimy wiare w siebie.Pozdro wszystkich. [ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2009-01-13 13:22:16 ]

thx zaznaczam "co nie ktorzy ED" mysla ze sa przez to lepsi we wszystkim
  
 
groobyg2 sorki za moją krytykę ale w tej postaci mi się po prostu ni widzi. Logo klubu jak najbardziej, więc Cię namawiam zrób to. A napewno zamówię. Pozdrawiam Cię gumis252
  
 
NIE MOGE TEGO ZROBIC BO ZA WIELE OBLICZEN I ZABAWY!!! Sorry ale niewiem czy tak ciezko to zrozumiec?
  
 
Właśnie tylko taki napis jest fajny Logo byłoby przebajerowane, za dużo tego, a w takiej formie to nie byłoby czytelne. Mnie się podoba Ale zapotrzebowania nie mam

A możesz to zrobić mniejsze, jak tak na breloki chłopakom sie spodobało?
  
 
Cytat:
2009-01-14 00:38:37, Wojo pisze:
Właśnie tylko taki napis jest fajny Logo byłoby przebajerowane, za dużo tego, a w takiej formie to nie byłoby czytelne. Mnie się podoba Ale zapotrzebowania nie mam A możesz to zrobić mniejsze, jak tak na breloki chłopakom sie spodobało?



Wojo ,skarbeńku on już pisał że mniejszego nie zrobi . To jest obróbka drewna a nie metalu . Kolego groobyg2 ja nie wiem co mają komentarze do bycia Driverem ? Przez takie stwierdzenia sami sobie tworzycie kompleksy sympatyka. Sami tworzycie "bariery" . Sorki za odbiegnięcie od tematu ale wnerwia mnie jak takie bzdety czytam.
Ja mam inne pytanie . Kiedyś robiliśmy z płyty pilśniowej " drogowskazy" na zloty... jakie były by koszty zrobienia powiedzmy 3-4 takich drogowskazów ?Wymiary ok. 50 cm x 20 cm .
  
 
nie mam nic do ED ale co niektórzy na prawde robia takie wrażenie jakby czuli sie jakimis lepszymi. a co do Twojej propozycji radku to prv
  
 
a co sądzicie o czymś takim? Wymiary to 23x50x4mm. Jest to grawer laserowy w twardym drzewie bukowym. Zawartość drugiej strony, na której jest mój klubowy nick jest oczywiście do zagospodarowania przez każdego z Was. Moze tam być nick, model autka lub co tam sobie zażyczycie Ponadto kształt samego breloka też można opracować właściwie dowolny.

  
 
Całkiem fajny A jeśli o kształt chodzi, to fajnie by wyglądało w postaci takiego jajka jak logo klubu
  
 
Cytat:
2009-03-16 15:41:09, Paulinka pisze:
Całkiem fajny A jeśli o kształt chodzi, to fajnie by wyglądało w postaci takiego jajka jak logo klubu


Się zgodze co do kształtu. Breloczek jak najbardziej zajefajny
  
 
Może gdyby był metalowy? Takie drewno przy kluczach kojarzy mi się z brelokiem do domku kempingowego . Tudzież do pokoju w ośrodku

Ogólnie pomysł dobry żeby zrobić brelok do kluczyków bo tamte poprzednie plastikowe były grzecznie mówiąc mało eleganckie
  
 
Radku to fakt Fajnie by wyglądał metalowy błyszczący breloczek

danzet, jesteś w stanie taki zrobić? Jeśli tak to ile by kosztował?
  
 
super sprawa.Drewno to rzadko spotykany material na breloki wiec jak najbardziej jestem za.

[ wiadomość edytowana przez: gregorcbszczecin dnia 2009-03-16 20:31:05 ]
  
 
niestety póki co w stali nie graweruję. Jesli chodzi o grawer to może być na każdym podłożu niemetalowym (szkło, plastik, drewno, marmur, papier itd). Metal który mogę zgrawerować to aluminium lub mosiądz anodowane na inny kolor, ale z takimi brelokami się jeszcze nie spotkałem, a jedynie z długopisami i termokubkami
A co do kształtu to zrobię jakieś wzory zgodnie ze wskazówkami


[ wiadomość edytowana przez: danzet dnia 2009-03-16 20:45:43 ]
  
 
To w takim razie ile by kosztowało wykonanie takiego drewnianego breloczka?
  
 
Cytat:
2009-03-17 19:49:55, Paulinka pisze:
To w takim razie ile by kosztowało wykonanie takiego drewnianego breloczka?


Wszystko zależy od zainteresowania. Cena za sztukę wyniesie ok. 9zł + koszt przesyłki.


[ wiadomość edytowana przez: danzet dnia 2009-03-31 22:18:42 ]
  
 
no i obiecana wersja breloka z poprawionym kształtem



[ wiadomość edytowana przez: danzet dnia 2009-03-23 13:51:07 ]
  
 
ja bym się pisał
  
 
ja tez
  
 
ja też chętnie bym widział u mnie, taki brelok do kluczy