[Matys318] - drift po krawezniku :/ - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A podłoga w jakim jest stanie?

[ wiadomość edytowana przez: matek6 dnia 2008-12-22 18:52:47 ]
  
 
podloga jak i podluznice cale i to mnie zdziwilo na wakacje dopiero zaczne robic blache teraz to bezsensu zeby zaczynac a klasc lakier w sierpniu...


teraz pytanko do tych co sciemniali lampy RS jakie pola pomalowac by bylo ladnie czarno ale w nocy bylo cos widac prosze o komenty

  
 
Cytat:
2008-12-22 22:03:31, Matys318 pisze:
teraz pytanko do tych co sciemniali lampy RS jakie pola pomalowac by bylo ladnie czarno ale w nocy bylo cos widac prosze o komenty



Zapraszam do wyszukiwarki - kilka tematów było (sam miałem zamiar to zrobić i kto wie wieczory są długie)
 
 
Malowanie od A do Z
  
 
klik 1

klik 2


klik 3

jak widać wiele razy temat był przerabiany
 
 
chlopaki znam te watki juz konkretnie chodzilo mi o przyceimnieni rs-owek ale niedlugo bede mial popsuta lampe rs wiec na niej pokabinuje ewentualnie kupie moretty?? ma ktos krotkie lub zamienie na moje rs
  
 
kto rano wstaje temu Pan Bog daje (podobno )
wlasnie zbieram sie do garazu wymienic linke recznego bo juz tyle sniegu a denerwowal mnie slaby reczny wiec motywacja jest zakupilem lineczke motorcraft'a stara jest niby ok ale po zaciagnieciu przeskakuje regulator plastikowy i dU*** zobaczymy co wyjdzie z wymiany
  
 
reczny zrobiony alee za malo przyczepnosci ze mna było



wachacz sworzen lacznik stabilizatora i felga ucierpaily wymienilem te elementy ale jeszcze troche buja i mam zle ustawiona kiere jutro przeloze tez drazek,koncowke i zwrotnice
  
 
Sukces wlasnie wrocilem z okolic Torunia zrobilem dzis essim ponad 700klockow i sie nic nie zepsulo nawet oby tak dalej