Dziwny zapach - "magii"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koledzy w aucie czuć zapach tak jakby popularnej przyprawy w płynie "magi" co to w rzeczywistości może być, podejrzewam płyn do chłodnic, ale w butelce ma inny zapach, jutro będę dłubał w autku to zapewne dojdę do tego , ale może ktoś miał podobny przypadek i mi oszczędzi czasu
  
 
a podgrzej w garczku i wtedy powachaj
  
 
dokładnie - troszke słodkawy zapach - płynu nie ubywa z chłodnicy??
  
 
nagrzewnica? albo płyn gdzieś ucieka, kapie na gorący silnik i dlatego tak śmierdzi.
  
 
właśnie to podejrzewałem, jutro poszukam wycieku dzięki koledzy za szybką odpowiedż
  
 
u mnie byl pekniety wezyk od nagrzewnicy i kapalo mi na katalizator i z czorta nie szlo znalesc gdzie do puki wezy badziej nie zaczol przeciakac
  
 
widziałem teraz jak byłem z psem ze zdeczka mokro pod autkiem stało z 3h i kilka kropel skapało, tak że chyba znajdę... tylko pytanie czy przewód czy (oby nie) nagrzewnica...
  
 
Chyba raczej jakiś wąż, bo jak by strzeliła nagrzewnica, to byś miał płyn w środku, pod nogami
  
 
to dobrze, bo w środku sucho choć ostatnio paruje mi szyba pasażera, tak jak by jakaś wilgoć się do/pod tapicerkę dostała, możliwe żeby uszczelka przy szybie puszczała??
  
 
Ja przy nieszczelnej nagrzewnicy miałem zapach Kawy z mlekiem z dotatkiem cynamonu Nagrzewnica org. Koszt 350zł plus wymiana 250zł= Tragedia
  
 
Ja kupiłem nagrzewnice za 60zł i sam wymieniłem Nawet nie zdawałem sobie sprawy ile zaoszczędziłem
  
 
Nie zaryzykowałbym montowania nagrzewnicy za 60zł wolałem kupić motocraft-a za 350 i mieć spokój do końca. To tak samo jak kupisz termostat firmy "Mariola" za 30 zł który Ci sie zatnie po 3 miesiącach używania, a kupisz motocrafta za 60zł i masz spokój (własne doświadczenie)